Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
ZM

zm_LabUMapa stworzona przeze mnie

zm zombie mapa labolatorium

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 pd311

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 13
Początkujący

  • Postów:27
  • Lokalizacja:Olsztyn
Offline

Napisano 21.04.2014 18:36

Dzisiaj skończyłem mapę zm_LabU. Można było już o niej usłyszec ponad rok temu. To dlatego, ponieważ często odchodziło ona w zapomnienie po czym wracała na tor tworzenia jej od zera, przerabiania jej podstaw. Jednak wreszcie gdy uzyskałem idealny efekt, zacząłem naprawiać bugi i wreszcie ją wydałem.

 

Zależało mi na bardzo dobrych fps. Nie będą one gorsze niż na mapie de_dust2 (a w ogromnej liczbie miejsc nawet lepsze), mapa jest świetnie zoptymalizowana, dodam, że długimi tygodniami męczyłem się nad optymalizacją. Gdyby nie ona to mapa by działała o około 60% gorzej, na serio.

 

Screeny:

 

53554cba5fb93.jpg

53554d506e9a0.jpg

53554ffb49cdd.jpg

53554eda902c0.jpg

53554f76ec691.jpg

53555000a8a6d.jpg

53554ffde4a23.jpg

53554f72314aa.jpg

 

Download: http://cs.gamebanana.com/maps/180282


  • +
  • -
  • 3

logovhecenter.png


#2 xXxBoy4GirlxXx

    Zombie Plague Advance 1.6.2!

  • Użytkownik

Reputacja: 58
Pomocny

  • Postów:258
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Krzysztof
  • Lokalizacja:Olsztyn
Offline

Napisano 22.04.2014 05:06

grubo ^^ Lecę Testować :>


  • +
  • -
  • 1
<p>Szukasz pluginów do zombie modahttp://amxx.pl/topic...spis-extra-itemKupię Klucz steam lub konto CS: Source, pw/gg 36374005

#3 VertekS

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 48
Pomocny

  • Postów:80
  • Lokalizacja:amxxpc.exe
Offline

Napisano 22.04.2014 06:57

Kilka słabych kamp i duża rozległość mapy, to są ogromne minusy. Korytarze są monotonne i jednolite, idzie się łatwo pogubić w laboratorium. Broniami leżącymi na mapie niewiele da się zrobić na większości serwerów zombie (uzi). Na plus są smaczki, takie jak fotka zombie i wejścia do szpitala z RE3 i kilka innych (ale nie będę spoilerował, sami sprawdźcie). Do tego pozytywna jest wychwalana optymalizacja mapy i zarazem jakość tekstur na obiektach.

W sumie ciężko mi powiedzieć, na jakiego moda można by zainstalować taką mapę, bo na zwykłe Zombie Plague 4.3 / 5.0 się nie nadaje.


  • +
  • -
  • 1

#4 pd311

    Życzliwy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 13
Początkujący

  • Postów:27
  • Lokalizacja:Olsztyn
Offline

Napisano 22.04.2014 11:25

Kilka słabych kamp i duża rozległość mapy, to są ogromne minusy. Korytarze są monotonne i jednolite, idzie się łatwo pogubić w laboratorium. Broniami leżącymi na mapie niewiele da się zrobić na większości serwerów zombie (uzi). Na plus są smaczki, takie jak fotka zombie i wejścia do szpitala z RE3 i kilka innych (ale nie będę spoilerował, sami sprawdźcie). Do tego pozytywna jest wychwalana optymalizacja mapy i zarazem jakość tekstur na obiektach.

W sumie ciężko mi powiedzieć, na jakiego moda można by zainstalować taką mapę, bo na zwykłe Zombie Plague 4.3 / 5.0 się nie nadaje.

 

Po prostu uznałem, że najlepsza część zabawy na mapie to jej odkrywanie. Dlatego an pierwszy rzut oka widać uzi, czy "wietarkę". Dopiero po głębszym przyjrzeniu się znajdziemy m4, ak i autokampy. Podobnie jest z kampami, część z nich jest na prawdę długa i mają często drugie rozwinięcie, po prostu an pierwszy rzut oka ich nie widać.

 

Przykładem tego są easter eggi, jest ich na prawdę sporo,a znajdowanie ich sprawa wielką frajdę.

 

Dzięki za opinie, jest naprawdę pomocna :)


  • +
  • -
  • 0

logovhecenter.png


#5 MieTeK_

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 308
Wszechpomocny

  • Postów:185
  • Imię:Wheatley
Offline

Napisano 22.04.2014 15:34

Mapa nie dla leszczów 


  • +
  • -
  • 1

#6 Shaxu

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 25
Życzliwy

  • Postów:89
  • Imię:Adam
  • Lokalizacja:Olsztyn
Offline

Napisano 22.04.2014 17:12

Po wypakowaniu mapy, waży tylko skromnie 18 MB, tylko głupiec wrzuci takie coś na swój serwer ...


  • +
  • -
  • 0

#7 szelbi

    Hero

  • Power User

Reputacja: 373
Wszechpomocny

  • Postów:1 032
  • Steam:steam
  • Imię:Norbert
  • Lokalizacja:Częstochowa
Offline

Napisano 22.04.2014 19:05

Po wypakowaniu mapy, waży tylko skromnie 18 MB, tylko głupiec wrzuci takie coś na swój serwer ...

Ile ci się taka mapa będzie pobierać z FD? 5 sekund? :lol:


  • +
  • -
  • 1





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zm, zombie, mapa, labolatorium

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych