Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
Edycja Pluginu

[ZP] Leveling System Fix Zapis

edycja pluginu

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Shaxu

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 25
Życzliwy

  • Postów:89
  • Imię:Adam
  • Lokalizacja:Olsztyn
Offline

Napisano 06.04.2014 19:30

Witam serdecznie drogich skrypterów.

 

Jest to kolejny temat z serii zleceń, jeszcze raz dziękuję za liczne kontakty w sprawie poprzednich zleceń, pomoc zostaje udzielona błyskawicznie, dlatego sobie cenię za to płatny support.

Chciałbym poruszyć trudne zlecenie być może niektóre osoby będą miały problem z tym wykonaniem, dlatego też nikogo nie zachęcam ponieważ może być pewien kłopot, do pewnego momentu używałem systemu leveli pod Zombie Plague, dział poprawnie ale na dłuższą metę coś się psuło w pliku vault oraz kasowało niektórym graczom levele, zostałem niestety zmuszony na wyłączenie tej modyfikacji, oczywiście bardzo zależy mi oraz graczom na przywrócenie tego ponownie, ponieważ zawsze to było jakieś urozmaicenie serwera :)

Aktualnie zastanawiam się jakie najlepsze było by rozwiązanie tego problemu, czy napisać plugin według swoich metod, oczywiście bazując na starym pluginie czy też lepszą wersją było by poprawa zapisu leveli ( tak aby nie było przypadków kasacji leveli dla gracza ).

Rodzaj zapisu preferowany jest w formie SQL, z tym formatem zapisu nigdy problemów nie miałem a wiem że jest najbardziej optymalny z tych wszystkich.

 

Funkcje które powinny zostać najlepiej zrobione:

SQL Zapis ( Preferowany ze względu na niezawodność )

Kasacja niektórych funkcji ( pod warunkiem że jest to przerabianie starego kodu )

 

Wszystkie dodatkowe informacje dla osób zainteresowanych postem, postaram się udzielić na poniższy kontakt.

Link do modyfikacji aby przejrzeć jak po krótce się prezentuje, podeślę osobom zainteresowanym zleceniem !

 

Oferowana Cena za udzieloną pomoc z pluginem - 50 zł

 

Kontakt:

GG - 42472839

Email - [email protected]

Prywatna Wiadomość


  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: edycja pluginu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych