Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Pukawka serwer dd2 czy zabijaka


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 Magik155

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:16
  • Imię:Dominik
  • Lokalizacja:Luboń
Offline

Napisano 05.04.2014 12:44

Witam chciałem zapytać czy serwer dd2 na pukawce robić na Lite czy Max i ile maja fps czy na Zabijacie i jaka oferte dac


Użytkownik Magik155 edytował ten post 05.04.2014 12:46

  • +
  • -
  • 0

#2 CzarnaDupa

    Najgorszy z najgorszych >.<

  • Użytkownik

Reputacja: 83
Zaawansowany

  • Postów:268
  • GG:
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Mielec
Offline

Napisano 05.04.2014 12:47

To co napisze to tylko moja opinia.

Ogółem odradzam pukawkę. Było ok do czasu, teraz wszystko zlane.
Standardowa odpowiedź w sprawach problematycznych

 

 

Prosimy zajrzeć do naszego FAQ

 

Nigdy nic nie dzieje się z ich winy, nie potrafią pomóc w naprawieniu prostego błędu bo najlepiej FAQ podesłać...


Osobiście polecam Ci zabijake.pl - serwery w ver. Elite, zero problemów, Support kompetentny

szybko reagujący.


Ale tak jak podkreśliłem na początku to moje zdanie.


Użytkownik CipiS edytował ten post 05.04.2014 13:08

  • +
  • -
  • 0

#3 silva

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 101
Zaawansowany

  • Postów:182
  • GG:
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Podkarpacie
Offline

Napisano 05.04.2014 14:27

Ja natomiast odmiennie zdanie co kolega wyżej. Odradzam zabijake, powód? Na poprzedniej sieci częste skoki pingów, dużo problemów,słabo z supportem.

A co do pukawki jest moim zdaniem lepsza niż zabijaka lecz też nie jest idealna, kilka problemów z promocjami itp.


  • +
  • -
  • 0

Sajko sajko! Sajko w nią mam 


#4 Starships

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:23
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 05.04.2014 14:40

Zabijaka, mam serwer.

Wszystko w porządku,suport odpowiada trochę za wolno ale ich odpowiedzi są konkretne.


  • +
  • -
  • 0

#5 borbet

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 30
Życzliwy

  • Postów:56
  • Imię:Bartek
  • Lokalizacja:Katowice
Offline

Napisano 05.04.2014 14:44

Mam Lite i Max na pukawce oraz miałem ELITE na zabijace :) Po przejściu z zabijaki ELITE na Lite pukawki płacę mniej i mam o ~5ms niższy ping ;) ELITE na zabijace jest zupełnie nieopłacalne, gdyby było 2,50zł/slot to byłaby dobra oferta, ale niestety...

Pomiędzy Max, a Lite różnic jakichś wielkich nie zauważyłem. FPS trzymają tak samo, ping na Max o ~2-3ms niższy. Na support i tu i tu nie narzekałem, odpowiedzi były konkretne.


Użytkownik borbet edytował ten post 05.04.2014 14:47

  • +
  • -
  • 0

b_350_20_FFFFFF_FFFFFF_000000_FFFFFF.png

b_350_20_FFFFFF_FFFFFF_000000_FFFFFF.png

 

Zapraszamy na nasze forum - FragBusters.PL - Serwery CS | Giełda kluczy STEAM


#6 CzarnaDupa

    Najgorszy z najgorszych >.<

  • Użytkownik

Reputacja: 83
Zaawansowany

  • Postów:268
  • GG:
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Mielec
Offline

Napisano 05.04.2014 14:55

Tak jak mówie każdy ma swoje zdanie:)

Mam na Zabijace 2x CS + 1x TS3 co daje mi 14% zniżki na wszystko.
Nie narzekam na cene, nie narzekam na jakość serwerów, co niestety nie przeklada się na serwery na pukawce, gracze sami twierdzą, że serwery lagują padaja, czyste jaja z HLTV, których oczywiście pukawka nie pomaga naprawić bo.... jest FAQ w którym... nic szczegółowego nie ma!

Pingi pingi, to nie zależy do końca od serwerów ale też od Twojego dostawcy, 5 ms to jest praktycznie nic...

Ja kolejny serwer przenosze na zabijake bo po prostu jest lepiej i taniej przy 3 serwerach serwer Elite kosztuje mnie jakies 2,2zł za slot, większość serwerów klanowych również stawiane jest teraz na zabijace, bo jest po prostu stabilniejsza, przyjaźniejsza graczom... Przy większej ilości serwerów i ustawianiu ich dla graczy nie widzę innej perspektywy niż zabijaka.pl.

A nie jestem jakimś laikiem który zajmuje się tym rok, sieć prowadzę od 2 lat, wcześniej klany itp więc moja przygoda z hostingami serwerów zaczęła się jakieś 5-6 lat temu ;)

Pozdrawiam.


  • +
  • -
  • 0

#7 Aemiksowy

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 34
Życzliwy

  • Postów:222
  • Lokalizacja::)
Offline

Napisano 05.04.2014 15:56

Nie wiem dlaczego wypowiadają się tu osoby, które kompletnie nie znają się w tym, co piszą. Może sprostuję kilka spraw:

 

Między MAX a LITE jest różnica taka, że MAX to ATMAN, a tam kolokują maszyny, natomiast LITE to ECO ATM - tu jest dzierżawa, w tym samym budynku rzecz jasna. 

CipiS mówi absolutną nieprawdę w kwestii zgłoszeń. Sam miałem okazję naprawiać serwery CSKatowice i większość problemów nie była związana absolutnie z w/w powodów i odpowiedź można było znaleźć FAQ, toteż nic dziwnego, że support odpowiedział tak a nie inaczej. 

 

Zabijaka ma natomiast eTop i niestety, ale jeżeli Zabijaka przyjęłaby na siebie ilość problemów wynikających z DDoSów tak, jak to ma Pukawka, to niestety pod młotek by poszła. Dlaczego? Ano dlatego, że tylko Pukawka ma obecnie wśród hostingów najlepsze zabezpieczenia przed atakiem DDoS. Mam tu na myśli blackholling. Co prawda nie jest to w 100% idealne rozwiązanie, bo niestety na DDoSa nie ma 100% idealnego zabezpieczenia. Ten system ma jedną, istotną wadę. Przy wycinaniu ruchu (adresu IP) szkodliwego, niestety serwery mogą chwilowo paść na kilka minut do czasu, aż system upora się z zagrożeniem. 

 

Zabijaka - mniej ludzi do pomocy i ogarnięcia tego wszystkiego, nie mają tak dużego nakładu finansowego na własny rozwój, bo nie stać ich ze względu na ceny. Warto zwrócić uwagę również na stawki SMS, które nie są opłacalne przy takim stanie jakim oni są. Więc coś musieli zrobić kosztem czegoś, ale nie będę rozwijał tego wątku, bo są to tylko hipotezy. 

 

Pukawka ma również swoje wady tak, jak każda firma, hosting na rynku. Ostatnimi czasy rzeczywiście co rusz są jakieś problemy, ale to nie jest absolutnie powód, aby odradzać zakup. 

 

Znowu przytoczę tutaj nieprawidłowe informacje ze strony CipiSa odnośnie HLTV. Dziwne, że jakoś u mnie nie ma z tym problemów... 90% problemów z HLTV wynika głównie z konfiguracji serwera, pluginów, a nie wadliwego systemu Pukawki... Nadmienię również, że HLTV jest bardzo starym "programem" i niestety mają prawo wystąpić różne cuda. Tak samo, jeżeli chodzi o silnik HLDS, który na szczęście został jakiś czas temu zaktualizowany przez valve. 

 

Warto też wspomnieć o Zabijace i ofertach manipulacyjnych. Mam na myśli: TICK500, TICK600, TICK700. Większość osób nie wie co to takiego tickrate i myśli, że jak jest napisane 500, to będzie trzymać 500. Takie oferty są manipulacyjne i wcale nie twierdzę, że Zabijaka zrobiła to celowo. Nie w tym rzecz. Większość osób bierze powiedźmy TICK700 i myśli, że serwer będzie w jeszcze lepszej jakości, a zapominają, że tickrate oznacza maksymalną ilość FPSów, a nie że tyle serwer będzie cały czas mieć.

 

Pozdrawiam

 

PS. To, że serwery MAX i LITE znajdują się w tym samym budynku nie oznacza, że mają identyczne trasy i takie same zabezpieczenia.


Użytkownik Aemiksowy edytował ten post 05.04.2014 16:02


#8 Qunir

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:44
  • Imię:Marek
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 05.04.2014 16:26

Osobiście polecam zabijaka, mam u nich konto 2 lata i nigdy nie zawiodłem się na nich. Support nie zawsze odpisuje od razu ale jak już odpisze to konkretnie.

 

Co do cen między zabijaka a pukawka moim zdaniem pukawka ma duże ceny za słabą jakoś serwera. Tak jak kolega pisał wyżej o tick500 to serwer wyciąga ~450 - ~400 FPS, moim zdaniem jest to i tak bardzo dobrze. O ile pamiętam za LITE na pukawce płaci się więcej a oferują marne 100FPS - co do tego nie jestem pewien ale coś tam kojarzę jak pomagałem znajomemu przy serwerze.

 

Oczywiście to moja zdanie i osobiście polecam Zabijake.

 

Pozdrawiam


Użytkownik Qunir edytował ten post 05.04.2014 16:46

  • +
  • -
  • 0

#9 Aemiksowy

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 34
Życzliwy

  • Postów:222
  • Lokalizacja::)
Offline

Napisano 05.04.2014 16:52

Ty naucz się czytać w ogóle, bo ja niczego takiego nie napisałem. 

 

O ile pamiętasz, marne 100 FPSów. Człowieku, w LITE możesz ustawić tickrate do 600, a w MAX do 800. HLDS z natury jest niestabilnym silnikiem, zatem ustawiając sobie tickrate 600, będziesz je mieć na poziomie ~400. Natomiast, przy +25 slotach, nie jest wskazane, aby dawać na serwer 500-800 FPSów, bo serwer tylko na tym tracie. Właśnie tu jest na korzyść Pukawki, że możesz sobie ustawić tickrate 300, bo taka wartość jest najbardziej optymalna i polecana na każdy serwer. Bo takiej wartości na Zabijace nie dostaniesz, a szkoda. Jedynie oferta ELITE jest do tego, ale nie wiem jaki jest przedział ustawiania sobie tickrate. 

 

Twoja opinia jest bezpodstawna, bo widać ewidentnie, że nie znasz się kompletnie w tym i nie warto brać pod uwagę. Nie to, że bronię nadmiernie Pukawki, ale niestety jeżeli ktoś pisze bzdury, nieważne czy to w kwestii Pukawki czy Zabijaki, nie jest godzien uwagi.

 

Pozdrawiam 


Użytkownik Aemiksowy edytował ten post 05.04.2014 16:53


#10 Qunir

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:44
  • Imię:Marek
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 05.04.2014 17:30

Ty naucz się czytać w ogóle, bo ja niczego takiego nie napisałem. 

 

O ile pamiętasz, marne 100 FPSów. Człowieku, w LITE możesz ustawić tickrate do 600, a w MAX do 800. HLDS z natury jest niestabilnym silnikiem, zatem ustawiając sobie tickrate 600, będziesz je mieć na poziomie ~400. Natomiast, przy +25 slotach, nie jest wskazane, aby dawać na serwer 500-800 FPSów, bo serwer tylko na tym tracie. Właśnie tu jest na korzyść Pukawki, że możesz sobie ustawić tickrate 300, bo taka wartość jest najbardziej optymalna i polecana na każdy serwer. Bo takiej wartości na Zabijace nie dostaniesz, a szkoda. Jedynie oferta ELITE jest do tego, ale nie wiem jaki jest przedział ustawiania sobie tickrate. 

 

Twoja opinia jest bezpodstawna, bo widać ewidentnie, że nie znasz się kompletnie w tym i nie warto brać pod uwagę. Nie to, że bronię nadmiernie Pukawki, ale niestety jeżeli ktoś pisze bzdury, nieważne czy to w kwestii Pukawki czy Zabijaki, nie jest godzien uwagi.

 

Pozdrawiam 

 

Szczerze mówiąc każdy może dać swoją opinie ty osobiście pisząc że tego nie robisz, to jednak to robisz i starasz się każdemu udowodnić jaka to pukawka jest najlepsza. Nie mam zamiaru się z Tobą kłócić, ponieważ osobiście nie lubię pukawki i nie mam zamiaru z niej korzystać. I bardzo nie podoba mi się to że moją opinie oceniasz za jakąś wielką bzdurę, a dlaczego tak ją oceniasz? Ponieważ tak jak napisałem wyżej starasz się udowodnić jak bardzo najlepszym hostingiem jest pukawka.

 

Pisząc 

 

 

HLDS z natury jest niestabilnym silnikiem, zatem ustawiając sobie tickrate 600, będziesz je mieć na poziomie ~400.

 

To powiem Ci szczerze na zabijace mają tickrate 500, będziesz miał ~400 - ~450. Więc sądzę po tym że zabijaka oferuje lepszą jakoś serwera niż pukawka. Specjalnie sprawdziłem cenę za slota publicznego na pukawce tickrate 600 za które zapłacisz 2.5zł a na zabijace za tickrate 500 slota publicznego zapłacisz 1.69zł. Tutaj również mam kolejny argument że moja wcześniejsza wypowiedź nie jest kompletną bzdurą.

 

 

 

Twoja opinia jest bezpodstawna, bo widać ewidentnie, że nie znasz się kompletnie w tym i nie warto brać pod uwagę. Nie to, że bronię nadmiernie Pukawki, ale niestety jeżeli ktoś pisze bzdury, nieważne czy to w kwestii Pukawki czy Zabijaki, nie jest godzien uwagi.

 

Szczerzę mówiąc nie sądzę że jest bezpodstawna ponieważ twierdząc po tym co pisałeś wcześniej i na mój temat tylko i wyłącznie korzystać z pukawki i nie lubisz zabijaki, a ja odwrotnie lecz nie uważam i nie piszę osobą które uważają że jednak pukawka jest lepsza że piszą bzdury i bezpodstawie.

 

Pozdrawiam


  • +
  • -
  • 0

#11 Aemiksowy

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 34
Życzliwy

  • Postów:222
  • Lokalizacja::)
Offline

Napisano 05.04.2014 18:11

W dalszym ciągu nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Napisałem:


Nie to, że bronię nadmiernie Pukawki, ale niestety jeżeli ktoś pisze bzdury, nieważne czy to w kwestii Pukawki czy Zabijaki, nie jest godzien uwagi.

 

Mam prawo do oceny Twojego postu tak, jak Ty do oceny mojego postu i szczerze mówiąc mało mnie to obchodzi czy Ci się to podoba czy nie. Po prostu wygadujesz kompletne bzdury, ponieważ owszem: na serwerze powiedźmy do 20-24 slotów serwer utrzyma 380~450 FPSów, później już FPSy będą skakać do 150-200. Jest to całkowicie normalne, szkoda tylko, że właściciele innych serwerów biorą 32 slotowe serwery w ofercie TICK700 i potem dziwią się, że FPSy spadają do 150-200 i gra się gorzej niż na stabilnych 300.

 

W pukawce nie płacisz za żadne tick600 w LITE, kolejna Twoja manipulacja i kolejne Twoje bzdury. Będę reagował na takie posty i na takie osoby, bo 70% użytkowników na AMXX.pl nie wie o czym pisze i wciska kompletne kity. Dowodem na to jesteś Ty.

 

Pragnę Ci przypomnieć, że cena slota jest zawsze zależna od wielu czynników. Nie wiem czy przeczytałeś mój pierwszy post w tym temacie, ale pragnę Ci przypomnieć, że eTOP nie ma takiego zaplecza technicznego jak ATMAN, zatem kwestia chociażby ochrony DDoS spoczywa na barkach głównie Zabijaki. Nie stać ich niestety na to, bo nie mają pieniędzy na własny rozwój i na zatrudnienie kilku pracowników. Ale o tym też nie wiesz. Pokazała to sytuacja chociażby z panelem Zabijaki, bo jeden pracownik zachorował i plany tego legły o 2 tygodnie w gruzach. Szkoda, że minęło już 1.5 miesiąca od tej wypowiedzi słynnej Helloera. 

 

Pragnę również zauważyć, że jakość to obszerne pojęcie w game hostingu. Odnosi się ono również do zaplecza technicznego, wsparcia technicznego ze strony hostingu i w kwestii rozwoju. Tego wszystkiego brakuje Zabijace i taka jest prawda. Ale co taki ktoś jak Ty może wiedzieć, skoro masz, nie tyle co subiektywne, a surowe na to spojrzenie, bo nie masz raz, że wiedzy, a dwa jakość dla Ciebie to tylko i wyłącznie płynność strzelania na hostingu - bo tego też nie wiesz pewnie, że również płynność strzelania, gry, lagi, freezy są również powiązane ściśle z serwerem gry. 

 

Reasumując: pleciesz bzdury i Tobie się tak wydaje, że nie pleciesz. Jak zaczniesz czytać ze zrozumieniem, to wtedy będzie inna gadka z Tobą. Ja posługuję się argumentami jasnymi, Ty ich kompletnie nie masz. Dla Ciebie "argument" przeciwko mnie jest to, że bronię Pukawki, chociaż tak absolutnie nie jest. Bo równie dobrze napisałem Ci, jakie Ty kompletne bzdury wygadujesz w kwestii Zabijaki.

 

PS. Nawet rate nie potrafisz dobrze skonfigurować na swoim serwerze: http://www.gametrack...rver_variables/ a taka osoba jak Ty będziesz się ze mną sprzeczała... Tym bardziej, że korzystasz z nowego HLDSa.


Użytkownik Aemiksowy edytował ten post 05.04.2014 18:17


#12 CzarnaDupa

    Najgorszy z najgorszych >.<

  • Użytkownik

Reputacja: 83
Zaawansowany

  • Postów:268
  • GG:
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Mielec
Offline

Napisano 05.04.2014 20:36

Kolego @up ale to jesteś pracowanikiem pukawki?
Bo troszkę nie rozumiem stwierdzenia, naprawiałem serwery CSKatowice.
W jaki sposób? Bo jakoś nie jest to dla mnie wiarygodne...

 

I dalej będę bronil zabijaki i polecał jak najbardziej :P


  • +
  • -
  • 0

#13 Aemiksowy

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 34
Życzliwy

  • Postów:222
  • Lokalizacja::)
Offline

Napisano 05.04.2014 21:47

Czy ja wyglądam na pracownika???

 

CipiS nie będę Ci się tłumaczył. Naprawiałem spory czas temu DD2

 

@edit

Ja mam jeszcze taki pytanie do Was... Gdzie byście woleli kupić serwer 1000 FPSów? W Zabijace czy w Pukawce? ;>


Użytkownik Aemiksowy edytował ten post 05.04.2014 21:51


#14 Danny OK

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 13
Początkujący

  • Postów:148
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Daniel
  • Lokalizacja:Internet
Offline

Napisano 10.04.2014 19:42

Ja osobiście polecam zabijake.

 

Plusy i minusy zabijaki:
+ kontakt z suportem

+ przyjazny wygląd strony

+ zdecydowanie mniej ograniczeń związanych ze zużyciem ram/cpu

- skoki pingu

 

Plusy i minusy pukawki:

+ przyjazny wygląd strony

+ stabilniejsze pingi

- kontakt z suportem

- straszne ograniczenia zużycia ram/cpu

 

 

Jeśli chcesz stawiać serwer do 18 slotów to obojętnie jaki hosting ale jak już więcej planujesz to zdecydowanie polecam zabijakę.

To jest moje zdanie więc nie płączcie mi tu zaraz, że PUKAWKA jest najlepsza.


  • +
  • -
  • 1

Battlefield 2 Exp Mod

www.BF2Mod.pl


#15 nerwica12

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: -4
Nowy

  • Postów:20
  • Lokalizacja:gorzow
Offline

Napisano 14.04.2014 18:44

PUKAWKA NAJLPESZA , NA ZABIJAKA SĄ STRASZNE PINGI !


  • +
  • -
  • 0

Zapraszam na Serwer : [PL] PLAY-SITE.PL [DD2][VIP][ASYSTA]

 

b_350_20_083C69_000000_FFFFFF_000000.png


#16 Informatyk.exe

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 6
Nowy

  • Postów:25
  • Lokalizacja:Andrychów
Offline

Napisano 14.04.2014 19:04

Według mnie czy wybierzesz pukawkę czy zabijakę to i tak wybór jest jeden z lepszych.

Osobiście miałem serwery na pukawce i wszytko oprócz jak już pisali kontaktu z suportem było ok.
Strasznie długo trzeba było czekać na odp z ich strony.


  • +
  • -
  • 0

qomUOaH.png


#17 TyrTrek

    Wszechpomocny

  • Zbanowany

Reputacja: 28
Życzliwy

  • Postów:383
  • Lokalizacja:Poland
Offline

Napisano 15.04.2014 11:24

PUKAWKA NAJLPESZA , NA ZABIJAKA SĄ STRASZNE PINGI !

tylko w lokalizacji karków w wawie dobre są pingi :P


JEŚLI POMOGŁEM DAJ +


#18 Anna

    Początkujący

  • Girl

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:14
  • Imię:Anna
  • Lokalizacja:Coventry
Offline

Napisano 22.02.2015 11:44

Ty naucz się czytać w ogóle, bo ja niczego takiego nie napisałem. 

 

O ile pamiętasz, marne 100 FPSów. Człowieku, w LITE możesz ustawić tickrate do 600, a w MAX do 800. HLDS z natury jest niestabilnym silnikiem, zatem ustawiając sobie tickrate 600, będziesz je mieć na poziomie ~400. Natomiast, przy +25 slotach, nie jest wskazane, aby dawać na serwer 500-800 FPSów, bo serwer tylko na tym tracie. Właśnie tu jest na korzyść Pukawki, że możesz sobie ustawić tickrate 300, bo taka wartość jest najbardziej optymalna i polecana na każdy serwer. Bo takiej wartości na Zabijace nie dostaniesz, a szkoda. Jedynie oferta ELITE jest do tego, ale nie wiem jaki jest przedział ustawiania sobie tickrate. 

 

Twoja opinia jest bezpodstawna, bo widać ewidentnie, że nie znasz się kompletnie w tym i nie warto brać pod uwagę. Nie to, że bronię nadmiernie Pukawki, ale niestety jeżeli ktoś pisze bzdury, nieważne czy to w kwestii Pukawki czy Zabijaki, nie jest godzien uwagi.

 

Pozdrawiam 

To prawda wykupiłam serwer na Zabijaka  tickrate 600  22 slot Diablo mod mi nie działa  serwer ciągle wywala nawet jak dam oryginalny czysty diablo mod  czy to wina Ram ?


  • +
  • -
  • 0

#19 MaxioR

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 83
Zaawansowany

  • Postów:352
  • Lokalizacja:Poland
Offline

Napisano 22.02.2015 12:03

Ja osobiście polecam Pukawkę nie miałem styczności z Zabijaką lecz jestem zadowolony z obecnego posiadamy 4 serwery u nich w tym  serwer 32 sloty oferta max w marcu dwa lata i sprawuje się dobrze 

kkkos6.jpg

 

Dziwi mnie że dajecie minusy za suport bo ja zawsze odpowiedz dostawałem szybko lecz może miałem farta 


Użytkownik MaxioR edytował ten post 22.02.2015 12:14

  • +
  • -
  • 1

#20 Baromible

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:38
Offline

Napisano 22.03.2015 18:41

Polecam pukawkę, pomoc w trybie ekspresowym!
Jeżeli masz błahy powód wiadomo że odeślą cię do FAQ! Ten, kto nie umie wgrać mapy nie powinien mieć serwera :P
Ceny są niskie, dużo promocji. Czego chcieć więcej?
Pingi oraz CPU tak jak kolega wyżej pokazał, niskie brak kłopotu! Serwery się trzymają


  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych