Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Gameserv - Omijajcie z daleka!


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#1 Akustyczny

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 4
Nowy

  • Postów:8
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 20.03.2014 17:47

Witam,

W dniu dzisiejszym chciałbym wam napisać coś o oszustach z gameserv.pl!

 

Moja przygoda zaczęła się gdy chciałem z kolegami ze szkoły założyć sieć, zrobiliśmy forum, serwer wszystko było ładnie start miał się odbyć za 20h, chcieliśmy z ciekawości sprawdzić jak serwer trzyma graczy. Weszliśmy w 8 i pingi średnie były to myślę tak coś koło 70-80 , to była jakaś kpina. Dodam iż wtedy kupiłem serwer 27 slotowy a otrzymałem jakieś nie powiem co 14 slotowe. Napisałem do nich na panel, dodali mi serwer 27 slotowy (bez hltv które niby miałobyć dodatkiem) i co? Pingi po 90-100 przy 10 graczach. Więc szybko zmieniłem Hosting na Pukawkę i było wszystko w porządu (od tamtej pory only pukawka, żadnego kuszenia z promocjami itd.)

 

Jednak wpłaciłem tam 50zł więc nie chciałem żeby się zmarnowało, kolega nalegał aby zrobić serwer CoD mod więc udostępniłem mu serwer, zrobił unikata, kupiliśmy reklamę po pierwszym dniu od startu weszło aż około 800 graczy :) Serwer w pierwszym dniu miał średnio myślę tak 15/20

 

Na następny dzień, wracam do szkoły a tutaj 0/20 co było spowodowane? Nie trudno się domyślić. Gameserv zepsuł mi fastdl (dodał jakiś inny plik fd i wszystko się zepsuło) jakim prawem oni wogóle weszli na mój serwer?? O nic ich nie prosiłem, i na prawdę, ostrzegam was przed ich "Mega" promocjami, tak na prawdę to oszuści. Kupując serwer 800fps otrzymujecie jakieś 100fps'owe g**** za przeproszeniem.

 

Jeśli chcecie jakiś dowodów mogę wam pokazać rozmowy z ich panelu ze mną.

 

Ale głównie chciałem ostrzec was, naciągneli mnie na promocje tak jak zapewne wielu innych ludzi po czym zepsuli mi serwer, na którym niestety wydałem na reklamę troszkę pieniędzy.

 

Jeśli chcecie coś osiągnąć serdecznie polecam wam Pukawkę. Gdy miałem kłopoty z tym całym Gameserv zaoferowali mi serwer na 30dni za darmo, pingi stabilne przy 27/28 spokojnie trzymają się pingi do 30.

 

 

Głównie Pukawka to myślę że najlepszy hosting w Polsce jaki dotąd spotkałem. Po miesiącu już otrzymałem zniżkę o ponad 10zł + fachową pomoc także polecam wam jeszcze raz, może nie jest tanio, ale przynajmniej macie pewność że nie będziecie mieć takich przygód jak wam wyżej opisałem :)

 

 

Pozdrawiam.


  • +
  • -
  • 4

b_350_20_5A6C3E_383F2D_D2E1B5_2E3226.png


#2 Dominik^^

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:18
  • Imię:Dominik
  • Lokalizacja:Rzeszów / Linköping
Offline

Napisano 20.03.2014 18:20

Też nie polecam GameServ. Niskie ceny = niska jakość. Tak jak tu kolega napisał .. 9 osob i pingi skacza po 100. Zdecydowanie odradzam


  • +
  • -
  • 0

#3 krecik1296

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:13
  • Lokalizacja:Waw
Offline

Napisano 20.03.2014 18:50

GameServ ... największe dno hostingowe na obecnym rynku (zaraz po serwerygier) :)
  • +
  • -
  • 0

SPRZEDAM 200 WPLN na ZABIJACE!!!! PRZELICZNIK 0.5 czyli za 100zł OKAZJA! ALLEGRO http://allegro.pl/sh...item=4096729782


#4 1337

    Wszechpomocny

  • Zbanowany

Reputacja: 26
Życzliwy

  • Postów:310
  • GG:
  • Imię:Adrian
  • Lokalizacja:Bystrzyca Kłodzka
Offline

Napisano 20.03.2014 19:39

Dnem można w sumie nazwać oczernianie kogoś bez jakiego kolwiek dowodu w tej sprawie.

Dlatego takie tematy powinny być usuwane a ludzi którzy tylko piszą bzdety powinni być natychmiast warnowani.


Nie pomagam na GG/PW ew. odpłatnie. (Pamiętaj że za 20zł nie otwieram nawet notatnika)

Spam o pomoc przy serwerze/pluginach/skryptach równoznaczne jest z automatycznym dodaniem Cię do listy osób ignorowanych.

 

Ps. DarkGL idę po Ciebie.


#5 DarkGL

    Nie oddam ciasteczka !

  • Administrator

Reputacja: 6 555
Godlike

  • Postów:11 981
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Warszawa
Online

Napisano 20.03.2014 19:47

Na szczeście nie Ty o tym decydujesz.

 

Autora poproszę o jakieś dowody , screeny , cokolwiek ;)


  • +
  • -
  • 0

#6 White

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 472
Wszechobecny

  • Postów:384
  • GG:
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Kielce
Offline

Napisano 21.03.2014 08:54

Posiadam 1 serwer w firmie Gameserv.pl i nie mam takich problemów co Ty. Może kwestia konfiguracji. Na każdym hostingu są zawsze jakieś problemy. Pukawka nie jest żadnym wyjątkiem. Przez parę dni nie działało mi tam FastDL i było kilka innych niespodzianek. Powinieneś od razu też pomyśleć, że za mniej masz mniejszą jakość i się później nie dziwić :) Jestem też w szoku czytając, że dostałeś serwer na pukawka.pl przez pierwszy miesiąc za darmo, a już po miesiącu 10 zł rabatu. Ja mając tam 14 serwerów przez okres średnio 6 miesięcy dostałem tylko na 1 serwer zniżkę w wysokości 20 gr/slot... Z chęcią również czekam na dowody.


  • +
  • -
  • 2

#7 Akustyczny

    Nowy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 4
Nowy

  • Postów:8
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 21.03.2014 19:56

72040569086052195129.jpg

 

Następnie po chwili przetestowałem z kolegami pingi. Tak jak napisałem wyżej. Pingi były po 70-80 (Przepraszam że nie zrobiłem screenów w grze, ale mogę wam przysiąc że osiągał serwer takie pigni.)

 

Za 2 Godziny napisałem im następującą wiadomość

 

54042804514762854651.jpg

 

 

Po czym sprawdzając pingi owszem uległy one zmianie ale przy 6 graczach były to 50-60 także gdy ja miałem plan zrobić serwer unikat, gdzie gra 27/27 to jest raczej nie możliwe. Bo pingi osiągały by około 100 -,-

 

 

Tutaj dla tego Pana niedowiarka co do Pukawki, to akurat nie ja zwracałem się do nich, lecz mój kolega. Ale mamy wspólnego maila także proszę:

85173691295285877871.jpg

 

 

 

A tutaj screen z Pukawki:

09830750815900854899.jpg

 

 

@White

Masz jeszcze jakieś wątpliwości że Pukawka to jeden z najlepszych hostingów w Polsce?

Pomogli mi się wybić, mam wobec nich dużo wdzięczności, szybki, miły kontakt + ja nie miałem takich niespodzianek jak na tym całym GameServ.

 

 

A dla ludzi którzy szukają jakiś dobrych, tanich hostingów to pamiętam że gdy dawniej prowadziłem mniejsze sieci, kożystałem z dedyki.net , również bardzo przyjazny hosting, lecz oczywiście Pukawka moim zdaniem i tak najlepsza.

 

 

Jeśli chcecie jakieś dowody, proszę pisać. Chętnie podam :) Żałuję tylko że nie zrobiłem screenów w grze, ale to już nie ważne.

Myśle że nie nabierzecie się tak jak ja, płacąc za reklamy + dając tym ludziom też jakieś pieniądze.

 

Pozdrawiam.

 


  • +
  • -
  • 0

b_350_20_5A6C3E_383F2D_D2E1B5_2E3226.png


#8 0-0-0

    ● 600 punktów ostrzeżeń

  • Power User

Reputacja: 222
Profesjonalista

  • Postów:599
  • Imię:___
  • Lokalizacja:___
Offline

Napisano 21.03.2014 21:52

No i co z tą rozmową? Nic nie wskazuje, jedynie to że zły link przez twoją winę do gt dałeś...

Ehh...


  • +
  • -
  • 0
b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png - CS:GO [4FUN][Ruletka]
b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png - CS:GO [DM]
b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png - CS:GO [FFA]
b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png - CS:GO [Only Dust2]
b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png - CS:GO [Call of Duty]

#9 Akustyczny

    Nowy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 4
Nowy

  • Postów:8
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 21.03.2014 22:53

Nie podałem złego linku, to było moje ip, port też był dobry. Lecz oni mi zmienili port + ip serwera gdy zmieniali na 27 slotów. A to i tak był ich błąd.

I po co okłamują mnie że "serwer spokojnie utrzyma tylu graczy" skoro przy 10 graczach już siada powoli :) ?


  • +
  • -
  • 0

b_350_20_5A6C3E_383F2D_D2E1B5_2E3226.png


#10 Cytrynowy

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 18
Początkujący

  • Postów:84
  • Steam:steam
  • Imię:Patryk
  • Lokalizacja:Gdynia
Offline

Napisano 21.03.2014 23:02

Widzę, że nic się w tym hostingu nie zmieniło, dziwne że ta firma jeszcze istnieje. Kiedyś, dość dawno kupowałem u nich serwer, wszystko wgrałem, ustawiłem, wykupiłem reklamę na setti, cs-server, amxx i wiaderku. Nie minął jeden dzień i serwer zniknął z mojego panelu, patrząc na gametracker dowiedziałem się ze serwer ten ma jakaś inna sieć. Ktoś w tej firmie rónież kupił serwer i dostał ten mój, serwer przeinstalowany trafił na konto innej osoby, a ja nie miałem do niego dostępu. Pisałem na bok, dowiedziałem się tylko że nastąpiła pomyłka, sprawdzali, sprawdzali, dzwonili do wspólników i nic nie zrobili, dodali mi nowy serwer z całkiem innym IP, cała kasa na reklamy poszła w błoto, a nie były to małe pieniądze, jakaś sieć skorzystała na mojej kasie :)

 

Nie polecam.

Teraz tylko pukawka ;)


  • +
  • -
  • 0

#11 Magik155

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:16
  • Imię:Dominik
  • Lokalizacja:Luboń
Offline

Napisano 21.03.2014 23:10

Mialem to samo 2razy coda robilem za 1 razem plik config mi usuneli za 2 fd i wydane pieniadze poszly sie ... szusci nie polecam a jak mu napisalem ze kpina jakas to jego odpowiedz nie zamierzam siedziec i patrzec co tu sie dzieje
  • +
  • -
  • 0

#12 1337

    Wszechpomocny

  • Zbanowany

Reputacja: 26
Życzliwy

  • Postów:310
  • GG:
  • Imię:Adrian
  • Lokalizacja:Bystrzyca Kłodzka
Offline

Napisano 21.03.2014 23:38

Wszyscy mieli to samo ... durnowate podejście, każdy gada nikt nic nie potwierdza, nie żebym chronił gameserv czy coś bo także twierdzę że ten hosting nie jest wart uwagi, jednakże nie piszę bzdurnych postów których nie poprę dowodami, a jak widać twoje historie są wyssane z palca, bo wstawiłeś ss'y nie wiadomo czego i po co o_O.

Ja wczoraj widziałem żyrafę która prowadziła nowe lambo, a co najlepsze ta żyrafa na smyczy przywiązała dżina czaisz to o_O, szkoda że zdjęc nie zrobiłem nie zdążyłem lustrzanki wyciągnąć z kieszeni ;]

 


Użytkownik 1337 edytował ten post 21.03.2014 23:40

Nie pomagam na GG/PW ew. odpłatnie. (Pamiętaj że za 20zł nie otwieram nawet notatnika)

Spam o pomoc przy serwerze/pluginach/skryptach równoznaczne jest z automatycznym dodaniem Cię do listy osób ignorowanych.

 

Ps. DarkGL idę po Ciebie.


#13 Akustyczny

    Nowy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 4
Nowy

  • Postów:8
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 22.03.2014 11:37

Wszyscy mieli to samo ... durnowate podejście, każdy gada nikt nic nie potwierdza, nie żebym chronił gameserv czy coś bo także twierdzę że ten hosting nie jest wart uwagi, jednakże nie piszę bzdurnych postów których nie poprę dowodami, a jak widać twoje historie są wyssane z palca, bo wstawiłeś ss'y nie wiadomo czego i po co o_O.

Ja wczoraj widziałem żyrafę która prowadziła nowe lambo, a co najlepsze ta żyrafa na smyczy przywiązała dżina czaisz to o_O, szkoda że zdjęc nie zrobiłem nie zdążyłem lustrzanki wyciągnąć z kieszeni ;]

 

Jaki Ty jesteś zabawny uśmiałem się.

 

Lepiej napisać temat, ostrzec ludzi którzy zamierzają tam kupić serwery niż zostawić to tak w spokoju. Dziwne że tylko jedna osoba posiada serwer, i nie miała żadnych problemów.

 

 

Jeśli moje dowody nie wystarczyły (gdybym wiedział, zrozum że zrobiłbym nawet film z tej parodii gameserv.pl) polecam wykupić tam serwer, nawet za 10zł i przekonasz się co to za hosting :)

 

Pozdrawiam
 


  • +
  • -
  • 0

b_350_20_5A6C3E_383F2D_D2E1B5_2E3226.png


#14 1337

    Wszechpomocny

  • Zbanowany

Reputacja: 26
Życzliwy

  • Postów:310
  • GG:
  • Imię:Adrian
  • Lokalizacja:Bystrzyca Kłodzka
Offline

Napisano 22.03.2014 11:53

Ale ja dokładnie wiem jaki jest ten hosting wiem, że to kpina ale czego Ty oczekujesz za grosze? Stabilnego serwera, miałem tam serwer lecz po tygodniu zrezygnowałem, jednakże bez dowodów ich nie oczerniam w przeciwieństwie do Ciebie.


Nie pomagam na GG/PW ew. odpłatnie. (Pamiętaj że za 20zł nie otwieram nawet notatnika)

Spam o pomoc przy serwerze/pluginach/skryptach równoznaczne jest z automatycznym dodaniem Cię do listy osób ignorowanych.

 

Ps. DarkGL idę po Ciebie.


#15 Cytrynowy

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 18
Początkujący

  • Postów:84
  • Steam:steam
  • Imię:Patryk
  • Lokalizacja:Gdynia
Offline

Napisano 22.03.2014 12:34

Stabilnego serwera za grosze nie można oczekiwać, wiadomo - niższa cena = gorsza jakość, ale żeby chociaż ten serwer dawali, a nie jakieś dziwne akcje, że serwer znika z panelu ;)

Ten dział jest do pisania swoich opinii na temat danej firmy. Takie jest nasze zdanie o gameserv i nie musimy przedstawiać żadnych dowodów, abyś w to uwierzył. Każdy ma swoje zdanie na ten temat i uszanujmy to ;)


  • +
  • -
  • 2

#16 Akustyczny

    Nowy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 4
Nowy

  • Postów:8
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 22.03.2014 12:38

Zgadzam się z kolegą wyżej.

 

 

Dodam iż piszę jak było. Po co mam wymyślać jakieś głupie historyjki + kłamać?

Napisałem ten temat, aby inni ludzie się nie nabrali na tą firmę.


  • +
  • -
  • 0

b_350_20_5A6C3E_383F2D_D2E1B5_2E3226.png


#17 borbet

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 30
Życzliwy

  • Postów:56
  • Imię:Bartek
  • Lokalizacja:Katowice
Offline

Napisano 23.03.2014 14:28

Niższa cena nie oznacza niższej jakości, przykładem są moje-serwery...

 

Miałem serwer FFA na GameServ, 22 sloty, najwyższy możliwy pakiet, czyli 800FPS. Przy pustym serwerze pingi po 30-35 co nie było taką tragedią patrząc na to, że lok. Gdańsk, FPS'y oczywiście nie trzymały 800 tylko ~300 i nie jest to nic dziwnego, bo pakiet oznacza, że serwer do 800FPS :) Wszystko pięknie gdyby nie spadki do 70FPS przy jak mówiłem pustym serwerze... Przy 5 osobach(!) na serwerze pingi nie skakały, ale FPS'y już tak i ze średnio 300 robiło się 200! Mało tego, dostałem od nich serwer WWW, którego nie mogłem skonfigurować i support nic na to nie mógł poradzić! (żenada...) No dobra, więc zainstalowałem AMXBans na innym hostingu i użyłem ich (GameServ) MySQL, które zaś nie działało, tzn. działało, ale "banowało" po 1 minucie (liczyłem), dodawało bany na stronę, ale na serwer mimo "bana" mogłeś normalnie wejść... Nie wspomnę o serwerze HLTV oraz usunięciu frazy @ GameServ, które wraz z pakietem miałem dostać za darmo, a tak się nie stało i dopiero po napisaniu do supportu otrzymałem to za co zapłaciłem. Podsumowując - NIE POLECAM! U siebie w domu mam chyba mocniejszego kompa (Athlon 64 X2 3800+) od tego ich "czegoś" co nazywają maszyną... (Nie) pozdrawiam GameServ, borbet aka kapec7000 ;)

 

P.S. Chcecie dowodów? Poproście o testowy serwer u nich i zapełnijcie :)


Użytkownik borbet edytował ten post 23.03.2014 14:32

  • +
  • -
  • 0

b_350_20_FFFFFF_FFFFFF_000000_FFFFFF.png

b_350_20_FFFFFF_FFFFFF_000000_FFFFFF.png

 

Zapraszamy na nasze forum - FragBusters.PL - Serwery CS | Giełda kluczy STEAM


#18 The Rock

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 31
Życzliwy

  • Postów:98
  • GG:
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 23.03.2014 14:32

Dołączam się Gameserv to jedna wielka LIPA...

 

Miałem u nich 4 serwery tak około 2 lat temu pojechałem gdzieś do rodziny przyjeżdżam a tu niespodzianka Moje serwery zostały sprzedane przez Gameserv mimo że były opłacone na około 50 Dni... to już nie pierwsza ich wpadka Wiec odradzam ten hosting bo szkoda pieniędzy... Nie dajcie się nabrać to są oszuści :)

 


  • +
  • -
  • 0

» Mod Serwera: DD2+DM
» IP Serwera: 46.29.21.219:27100
» Ilosc slotow: 20
» Opiekun serwera: XeNoN


#19 `L3G1T.

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: 20
Życzliwy

  • Postów:11
  • Imię: 
  • Lokalizacja: 
Offline

Napisano 23.03.2014 15:20


około 2 lat temu

Przez ten czas dużo mogło się zmienić.

Ja żadnych zastrzeżeń nie mam prócz ich panelu który mnie denerwuje :D

Btw. Działa wam ich strona ? 


  • +
  • -
  • 0

https://soundcloud.com/l3g1t

76561197992334773.pngAddFriend.png

1.Zawsze mam racje.

2.Jeśli masz wątpliwości czytaj punkt 1.

 


#20 Akustyczny

    Nowy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 4
Nowy

  • Postów:8
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 23.03.2014 16:17

U mnie nie działa. Może mają atak DDoS lub zarobili swoje, i zwijają interes.

 

 


  • +
  • -
  • 0

b_350_20_5A6C3E_383F2D_D2E1B5_2E3226.png





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych