Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
JailBreak

Prośba o usunięcie parę fukcji (czy jak to nazwać) z pluginu API

jailbreak

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Skull.

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 70
Pomocny

  • Postów:314
  • Steam:steam
  • Imię:Tajemnica
  • Lokalizacja:Woj. Wielkopolskie
Offline

Napisano 20.03.2014 03:50

Witam.

 

Jak w temacie, prosił bym o usunięcie niektórych fukcji z pluginu.

 

O co proszę żeby usunąć całkowicie:

   -  Całkowicie usunąć Modele rękawic.

   -  Całkowicie usunąć modele skinów czyli modele klawisza i więźnia (lecz pałkę oraz pięści zostawić!).

   -  Całkowicie usunąć korzystanie z pluginu "cs_player_models_api.amxx".

   -  Całkowicie usunąć TakeDamage za kampienie czyli to co jest w tym "public task_server()" (Lecz tylko TakeDamage za kampienie usunąć!).

   -  Całkowicie usunąć mutowanie gracz.

 

Po usunięciu tych fukcji wymienionych powyżej to chciałbym żeby reszta pluginu działało tak jak działało. :D

Załączone pliki


  • +
  • -
  • 0

#2 Droso

    Dawniej HubertTM

  • Support Team

Reputacja: 1 291
Godlike

  • Postów:2 371
  • Steam:steam
  • Imię:Hubert
  • Lokalizacja:Wrocław
Offline

Napisano 20.03.2014 15:34


O co proszę żeby usunąć całkowicie:

   -  Całkowicie usunąć korzystanie z pluginu "cs_player_models_api.amxx".

Najgłupsza rzecz jaką można zrobić, to api zmniejsza liczbe wiadomości, bo nie zmienia modelu jeśli jest on ten sam itd.


  • +
  • -
  • 2

Piszę pluginy pod: AMX MOD X oraz SOURCE MOD!

Na zlecenie i bez zlecenia zresztą też!


#3 DarkGL

    Nie oddam ciasteczka !

  • Administrator

Reputacja: 6 555
Godlike

  • Postów:11 980
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 20.03.2014 15:38

Całkowicie usunąć korzystanie z pluginu "cs_player_models_api.amxx".

 

Dlaczego ?


  • +
  • -
  • 1

#4 Skull.

    Wszechpomocny

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 70
Pomocny

  • Postów:314
  • Steam:steam
  • Imię:Tajemnica
  • Lokalizacja:Woj. Wielkopolskie
Offline

Napisano 20.03.2014 16:32

Teraz rozumiem po co on jest :D
To można przynajmniej prosić o usunięcie:

   -  Całkowicie usunąć Modele rękawic. [Dlatego że ja mam model łoma dla SVIP'a i gdy włączę walkę i wyłączę to SVIP traci łoma a dostaje pięści] + Słyszałem że ten błąd Reliable channel overflowed również też wyskakuję jak jest przeciążony HUD lecz też jak jest dużo modeli podmieniających na serwerze  :/

   -  Całkowicie usunąć TakeDamage za kampienie czyli to co jest w tym "public task_server()" (Lecz tylko TakeDamage za kampienie usunąć!). [Dlatego że od tego jest Admin i zasady serwera, po co obciążać serw jak to jest rola Admina]
   -  Całkowicie usunąć mutowanie gracz. [To też jest rola Admina jeśli ktoś przesadza to Admin musi coś z tym zrobić]
   -  Jeśli to nie obciąży serwera tylko go właśnie odciąży to prosił bym jeszcze o usunięcie "Nie spamuj guzikami" a jeśli usunięcie tego by obciążało serwer to prosił bym tylko o przestawienie że guzik można używać co 3-4 sekundy [Wedle Sklep i ruletki gdyż nawet ja potrawie w ciągu 3 sekund kupić 2-3 rzeczy w sklepie + użyć ruletkę]
 
Pytacie dlaczego chce co nie co pousuwać? gdyż mam strasznie obciążony serwer i wyskakuję ten głupi błąd jak sie wchodzi na serwer Reliable channel overflowed i bez to chce takie nie potrzebne rzeczy usunąć gdyż jeszcze muszę dodać zabawy z dziękami a tu już jest serwer przeciążony.

Dodam jeszcze że usunąłem to sam lecz po moim usunięciu wszystko ładnie sie skompilowało lecz nie wiem co sie stało że nagle menu broni ma TT i CT zamiast same CT a nic nie zmieniał w menu broni, bez to proszę kogoś kto sie bardziej zna żeby mi pomógł usunąć i doradzić co można usunąć a czego lepiej nie.

 

Lista pluginów:

Spoiler

 

Najlepiej chciałbym jeszcze coś usunąć z paczki Cypisa żeby obciążyć serwer gdyż jestem pewien że to jest błąd nadal w paczce Cypisa gdyż połowa serwerów co jest postawione na paczce Cypisa ma ten błąd :( 

Jak można prosić to prosił bym o porady od was w jakim pluginie może być jeszcze jakiś błąd lub coś że obciąża serwer, tak więc jaki plugin by było warto naprawić i co można jeszcze usunąć.


Użytkownik Mr.Skull edytował ten post 20.03.2014 16:38

  • +
  • -
  • 0

#5 Aemiksowy

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 34
Życzliwy

  • Postów:222
  • Lokalizacja::)
Offline

Napisano 20.03.2014 17:13

API zawsze jest przydatne. Istnieje ich wiele i bardzo dobrze wykorzystane zostały przez twórcę zombie plague 5.0.8. Warto zwrócić na to uwagę.


Użytkownik Aemiksowy edytował ten post 20.03.2014 17:14






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: jailbreak

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych