Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
Nowy Plugin

Nowe bronie + lvl

nowy plugin

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 RawDog

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:8
  • Imię:RawDog
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 13.03.2014 17:49

Cześć, przeglądałem różne pluginy ale nie znalazłem takiego o który mi chodziło. A mianowicie chciałbym w cs mieć coś takiego jak lvl. Gracze zaczynają normalnie i co ileś zabójstw dostają punkt którym mogą coś ulepszyć, np. zwiększy sobie życie, szybkość, wysokość skoku, zadawane obrażenia z danej broni, większy magazynek itd... Czy istnieje taki plugin, a jak nie to czy ktoś by go zrobił? 
Do tego chciałbym podmienić standardowe bronie, np. ak na gauss gun tak żeby były w sklepie. Jak to zrobić? Zależy mi na czymś takim jak jest w half life weapon edition 1.5.


  • +
  • -
  • 0

#2 karolg987

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 23
Życzliwy

  • Postów:51
  • Imię:Karol
  • Lokalizacja:C: /
Offline

Napisano 13.03.2014 18:04

Zainstaluj paczkę COD MOD albo BF2 MOD.


  • +
  • -
  • 0

#3 1337

    Wszechpomocny

  • Zbanowany

Reputacja: 26
Życzliwy

  • Postów:310
  • GG:
  • Imię:Adrian
  • Lokalizacja:Bystrzyca Kłodzka
Offline

Napisano 13.03.2014 18:09

Modyfikacja cod mod

do zmiany modeli broni: http://amxx.pl/topic...-zmiany-modeli/


Nie pomagam na GG/PW ew. odpłatnie. (Pamiętaj że za 20zł nie otwieram nawet notatnika)

Spam o pomoc przy serwerze/pluginach/skryptach równoznaczne jest z automatycznym dodaniem Cię do listy osób ignorowanych.

 

Ps. DarkGL idę po Ciebie.


#4 RawDog

    Nowy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:8
  • Imię:RawDog
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 13.03.2014 18:13

W cod są klasy postaci a mi chodzi o to żeby na start każdy miał takie same statystyki a dopiero potem rozwijał to co chce
Nie chodzi mi o modele broni bo to akurat łatwo ściągnąć z neta tylko o zupełnie inną broń. Żeby mieć gauss guna takiego jak w hl z takimi właściwościami.
Nie chce tworzyć serwera na którym będzie grało dużo osób tylko będę grał z kumplem przez lan/internet i botami


Użytkownik RawDog edytował ten post 13.03.2014 18:21

  • +
  • -
  • 0

#5 karolg987

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 23
Życzliwy

  • Postów:51
  • Imię:Karol
  • Lokalizacja:C: /
Offline

Napisano 13.03.2014 18:25

No to BF2 MOD. Zaczynasz od zera i nabijasz odznaki, które nadają Ci jakieś "moce".


  • +
  • -
  • 0

#6 1337

    Wszechpomocny

  • Zbanowany

Reputacja: 26
Życzliwy

  • Postów:310
  • GG:
  • Imię:Adrian
  • Lokalizacja:Bystrzyca Kłodzka
Offline

Napisano 13.03.2014 18:28

to w takim razie nauczyć się programować w języku pawn i do dzieła bo wątpie że ktoś to za darmo zrobi ;]

A w dl nie maa tego co chcesz


Nie pomagam na GG/PW ew. odpłatnie. (Pamiętaj że za 20zł nie otwieram nawet notatnika)

Spam o pomoc przy serwerze/pluginach/skryptach równoznaczne jest z automatycznym dodaniem Cię do listy osób ignorowanych.

 

Ps. DarkGL idę po Ciebie.


#7 RawDog

    Nowy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:8
  • Imię:RawDog
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 13.03.2014 18:36

To jest już lepsze od cod moda ale nadal nie to. Dokładnie to ma być prosty mod w stylu: zabijam 10 graczy dostaję punkt naciskam np. "J" i pojawia mi się menu w którym mam wybór jakiś zdolności i zwiększam sobie szybkostrzelność z AWP lub dmg z noża. Mój kumpel jak zobaczy że trzeba pisać jakieś komendy żeby coś zrobić to nie będzie mu się chciało w to grać, więc jak nic nie uda się zrobić to trudno. Najbardziej zależy mi na tych broniach, mógłbym zagrać w hl weapon edition 1.5 ale tam niestety nie ma botów


  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nowy plugin

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych