Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Problem Jb Cypis rpg.amxx i zyczenia.amxx


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 ThCe

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 31
Życzliwy

  • Postów:130
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 21.02.2014 10:07

Witam mój problem polega na tym że jak wgram nowe pliki do silnika cypisa to wszystko działa dopuki nie wgram nowych plików "zyczenia.amxx" i "rpg.amxx" jak wgram te dwa pluginy serwer przestaje działać i nie wykrywa mi jb. Jeśli chodzi o przekompilowanie lokalnie to zrobiłem tak:

- pobrałem silnik cypisa i zamieniłem w nim wszystkie nowe pliki do wersji 1.07i i gdy je wrzuciłem to przeniosłem wszystkie pliki .sma z folderu scripting do compiler potem plik jailbreak.inc wrzuciłem do include potem jak to zrobiłem klikniłem compiler.exe i jak zakończyły się kompilować to pliki .amxx z folderu completed wrzuciłem do plugins a wszystkie pliki .sma do scripting a plik jailnreak.inc do scripting/include. A potem tę całą paczkę wrzuciłem do ftp serwera ale nie działało ale gdy dałem zamiast nowych stare zyczenia.amxx to działało

Jeśli ktoś wie o co chodzi będę wdzięczny za pomoc, lub jeśli ktoś mógłby wrzucić silnik cypisa z nowymi plikami z tego tematu:



Pozdrawiam

Dodam tutaj link do pliku ponieważ jestem na telefonie:

http://amxx.pl/topic...api-107i-cypis/


Proszę nie usuwać tematu logów nie mam a pliki sma są w linku a opis jest napisany szczegółowo i mapewno ktoś wie o co chodzi.

Użytkownik ThCe edytował ten post 21.02.2014 10:08

  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych