Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
- - - - -

Serwer/Serwer Testowy Pukawka


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pastel

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:28
  • Imię:Patryk
  • Lokalizacja:Piła
Offline

Napisano 12.02.2014 01:14

1.Chciałbym sobie zamówić pakiet "Oferta LTE"

owx1ha.png

 

 

 

 

I jeśli chodzi o "Hosting WWW" dostaje się osobne ftp do www ?

Wybiera się nazwę strony z .pl/.eu/.com ?

 

Czy jak to jest ?

 

 

 

 

 

 

2. Chciałbym wypróbować serwer testowy na Pukawce, lecz gdy wchodzę w zakładkę "Serwer Testowy" za każdym razem pisze:

 

 

W tej chwili wszystkie zasoby przeznaczone na serwery testowe są zajęte.

Szacunkowy koniec serwera testowego o godzinie: 01:59

 

I Później wchodzę następny raz to zmienia się godzina.

 

Jak przetestować serwer na pukawce ?


  • +
  • -
  • 0

b_350_20_081069_071738_FFFFFF_FFFFFF.png


#2 volshebnik

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 42
Pomocny

  • Postów:192
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 19.03.2014 18:08

1. Owszem dostajesz osobne FTP do strony ;)

2. Właśnie na to najtrudniej trafić, każdy się czai by tylko wyłapać testowy (najlepiej próbować w godzinach wieczornych)


  • +
  • -
  • 0

#3 Rivit

    Godlike

  • Support Team

Reputacja: 1 319
Godlike

  • Postów:4 380
Offline

Napisano 19.03.2014 18:14

Ja testowy łapie zawsze rano około 5-7 i mam (nie zawsze ale przeważnie)


  • +
  • -
  • 0

#4 Tarasek

    Wszechwidzący

  • Użytkownik

Reputacja: 47
Pomocny

  • Postów:248
  • GG:
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Bystrzyca kłodzka
Offline

Napisano 19.03.2014 18:17

Testowy zlapać ciężko bo od jakiegoś czasu są na 12h a nie 2h także probuj najlepiej w nocy. 2 dni temu dostałem o 00:00


  • +
  • -
  • 0

Jeżeli nie potrafisz wgrać prostego VIP'a albo RS'ów to po co sie bierzesz za serwer ?! Przez takich jak ty CS padnie :/


#5 prohost

    Życzliwy

  • Zbanowany

Reputacja: 4
Nowy

  • Postów:26
  • Lokalizacja:AK47
Offline

Napisano 19.03.2014 18:26

Wystarczy, że odezwiesz się na maila do Pukawki i udostępnią Ci serwer testowy - omijając wszystkie korki :)


b_350_20_BF0D02_E10504_FAFAFA_FB1313.png


#6 Engi

    [EKSiD] playaz44

  • Power User

Reputacja: 315
Wszechpomocny

  • Postów:1 071
  • GG:
  • Imię:Seba
  • Lokalizacja:Praga
Offline

Napisano 20.03.2014 14:47

Nie bierz od nich HLTV jeżeli będą chcieli ci wcisnąć, no chyba że jest w pakiecie nie wiem jak teraz ma pukawka. HLTV na pukawce to porażka i dno, demka ładują się na strone po 6h jak nie dłużej, 2 miesiące temu wgrali mi jakąś testową konfiguracje HLTV przy której HLTV po zmianie mapy automatycznie się wyłączało w panelu, trzeba co mapę ręcznie włączać, mimo kilkukrotnego zgłoszenia błędu próbowali się wykpić że to wina pluginów na serwerze mimo że nie było żadnych zmian. Po jakimś tygodniu od wgrania przez pukawke testowej konfiguracji dzwoni do mnie kumpel z innej sieci i pyta się czy też mi się wyłącza HLTV po zmianie mapy, więc olałem ich support i przestałem z nimi pisać, póki na serwer właściciel wykłada hajs (jestem opiekunem) to serwer u nich stoi ale zebraliśmy już kasę na inny hosting na opłacenie z góry na rok i jak zostanie 1-2 miesiące na pukawce to robimy przekierowanie na nowy serwer.


  • +
  • -
  • 0
Użytkowniku! Zanim napiszesz wiadomość wiedz, że:

W odpowiedzi na ten status, przejrzałem kilka ostatnich Twoich postów i dodałem Ci kolejne 3 punkty ostrzeżeń. Mam nadzieję, że pomogłem.

1:0 dla Benia :D
Nie pomagam za darmo na pw.

#7 sebul

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 035
Godlike

  • Postów:5 411
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Ostrołęka
Offline

Napisano 20.03.2014 15:28

Nie bierz od nich HLTV jeżeli będą chcieli ci wcisnąć, no chyba że jest w pakiecie nie wiem jak teraz ma pukawka. HLTV na pukawce to porażka i dno, demka ładują się na strone po 6h jak nie dłużej, 2 miesiące temu wgrali mi jakąś testową konfiguracje HLTV przy której HLTV po zmianie mapy automatycznie się wyłączało w panelu, trzeba co mapę ręcznie włączać, mimo kilkukrotnego zgłoszenia błędu próbowali się wykpić że to wina pluginów na serwerze mimo że nie było żadnych zmian. Po jakimś tygodniu od wgrania przez pukawke testowej konfiguracji dzwoni do mnie kumpel z innej sieci i pyta się czy też mi się wyłącza HLTV po zmianie mapy, więc olałem ich support i przestałem z nimi pisać, póki na serwer właściciel wykłada hajs (jestem opiekunem) to serwer u nich stoi ale zebraliśmy już kasę na inny hosting na opłacenie z góry na rok i jak zostanie 1-2 miesiące na pukawce to robimy przekierowanie na nowy serwer.

A patrz mi jakoś hltv nie pada, nie wiem jak z tym ładowaniem, bo nie sprawdzałem dokładnie, ale raczej jest to szybciej niż 6h. Był też okres, że hltv co kilka map się tak jakby wyłączało, ale parę poprawek z mojej strony i teraz nie ma czegoś takiego, więc u Ciebie wina na pewno także leży po stronie pluginów.
  • +
  • -
  • 0

Posiadam TBM (inaczej PTB), które działa dużo lepiej niż zwykłe PTB, nawet na modach z lvlami. Zainteresowany? Proszę bardzo


#8 DarkGL

    Nie oddam ciasteczka !

  • Administrator

Reputacja: 6 555
Godlike

  • Postów:11 980
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 20.03.2014 15:37

wina pluginów na serwerze mimo że nie było żadnych zmian

 

Przynajmiej sprawdziłeś swoją konfigurację czy po prostu stwierdziłeś że to napewno ich wina :) ?


  • +
  • -
  • 0

#9 Aemiksowy

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 34
Życzliwy

  • Postów:222
  • Lokalizacja::)
Offline

Napisano 20.03.2014 17:10

@playaz44

HLTV niestety jest i było wadliwe zawsze. Jest to związane bardziej z silnikiem HLDS, bo jak wiadomo CS 1.6 ma już grubo ponad 10 lat.

 

Archiwizacja dem zazwyczaj odbywa się co 30 minut. A to, że raz tam zdarzyło się po 6h zaktualizować listę dem może być wynikiem obciążenia... Ma prawo tak wystąpić i koniec kropka.

 

90, jak nie 95% problemów z HLTV wynika najczęściej z błędnej konfiguracji serwera (server.cfg, dproto.cfg), pluginy (dhudmessage wysyłane do każdego) itd.


Użytkownik Aemiksowy edytował ten post 20.03.2014 17:11


#10 Engi

    [EKSiD] playaz44

  • Power User

Reputacja: 315
Wszechpomocny

  • Postów:1 071
  • GG:
  • Imię:Seba
  • Lokalizacja:Praga
Offline

Napisano 20.03.2014 19:21

 

wina pluginów na serwerze mimo że nie było żadnych zmian

 

Przynajmiej sprawdziłeś swoją konfigurację czy po prostu stwierdziłeś że to na pewno ich wina :) ?

 

 

Przeczytaj jeszcze raz ten kawałek mojego posta który zacytowałeś, nie było żadnych zmian na serwerze, wszystko działało póki nie dostałem informacji że wgrali mi jakąś testową konfiguracje.

 

 

 


hltv co kilka map się tak jakby wyłączało, ale parę poprawek z mojej strony i teraz nie ma czegoś takiego

 

Tak jakby? Czasem i owszem zdarzało sie że raz na kilka dni HLTV zacinało się ze statusem "sprawdzanie" i wtedy wystarczyło zresetować w panelu ale nigdy nie po każdej mapie.

 

 

 


Archiwizacja dem zazwyczaj odbywa się co 30 minut. A to, że raz tam zdarzyło się po 6h zaktualizować listę dem może być wynikiem obciążenia... Ma prawo tak wystąpić i koniec kropka.

 

U nas cały czas od początku archiwizacja trwała około 6h, nie wiem czy w nocy też ale jak poszukasz to znajdziesz kilka tematów u mnie na sieci kiedy czekaliśmy na demka pół dnia, chyba że coś się zmieniło to zwracam honor

 

 

 


90, jak nie 95% problemów z HLTV wynika najczęściej z błędnej konfiguracji serwera (server.cfg, dproto.cfg), pluginy (dhudmessage wysyłane do każdego) itd.
 

 

Po którymś (bodajże 4 zgłoszeniu) ustawili sami cfg HLTV i napisali żeby nic nie ruszać na ftp HLTV więc nawet nie wchodziłem na nie od tamtej pory, sugerujesz że sami nie potrafią dobrze skonfigurować HLTV i żeby zrobić to po raz X samemu? Tak też zrobię i dam edita


  • +
  • -
  • 0
Użytkowniku! Zanim napiszesz wiadomość wiedz, że:

W odpowiedzi na ten status, przejrzałem kilka ostatnich Twoich postów i dodałem Ci kolejne 3 punkty ostrzeżeń. Mam nadzieję, że pomogłem.

1:0 dla Benia :D
Nie pomagam za darmo na pw.

#11 sebul

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 035
Godlike

  • Postów:5 411
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Ostrołęka
Offline

Napisano 20.03.2014 20:01

Nie, nie czytałem Twojego postu... :facepalm:
Najłatwiej zwalać na kogoś/coś, niż poszukać przyczyny, a to że niby nic nie zmieniałeś, to o niczym nie świadczy, masz jakiś plugin, albo coś nie tak ustawione i Ci wywala co mapę. A czemu to, że nic nie zmieniałeś o niczym nie świadczy? Sam kiedyś "nic nie zmieniałem", a okazało się, że jednak jakaś tam drobnostka była zmieniana i akurat przez to, coś tam nie działało, itp. A pisząc, że raz na kilka map hltv mi tak jakby padało, to miałem na myśli, że regularnie co kilka map, a już na pewno raz na dzień/dwa hltv padało w taki sposób, że niby było włączone, ale nie było go na serwerze, poprawiłem parę rzeczy i po tym już coś takiego się nie zdarzało (ostatnio chyba jakoś miesiąc temu, jedno hltv padło i to po bardzo długim czasie bezproblemowego działania), więc lepiej weź się do roboty i szukaj błędu, sprawdź chociażby czy na "czystym" serwerze też tak jest, itd., a nie piszesz, że to wina hostingu. Dodatkowo teraz spojrzałem na czasy ostatnich demek z hltv z moich serwerów i są tam demka nawet z 19:30, więc to, że demka pokazują się dopiero po 6h też jest jakąś bzdurą.
  • +
  • -
  • 1

Posiadam TBM (inaczej PTB), które działa dużo lepiej niż zwykłe PTB, nawet na modach z lvlami. Zainteresowany? Proszę bardzo





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych