Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Serwer HLDS innym nie działaPo zrobieniu serwera HLDS i po wysłaniu innym IP serwer im sie nie wyświetla albo go nie cztya

serwer sie nie pojawia

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Przemlo12321

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: -4
Nowy

  • Postów:13
  • Imię:Przemek
  • Lokalizacja:Opatów
Offline

Napisano 11.02.2014 16:39

                                                    Witam !!
Tak naprawdę mam 2 problemy ale zrobię 2 w 1 ... więc do żeczy
1. Po zrobieniu serwera HLDS i po powgrywaniu amxmodx na serwer zrobiłem cod moda 45k lvl ale jak wysyłam znajomym IP to piszą mi że im nie czyta serwera lub nie pojawia się on na liście serwerów. Wiem że przyczyną tego jest samo 0 w ip
192.168.0.101:27016 czy da sie coś z tym zrobić ( nie mam zmiennego ip..) próbowałem cyber ghostem (zmieniłem ip  i to ip juz bylo bez samego 0 ale i tak znajomym nie czytało serwera)
2.Na ten serwer wgrałem paczke cod mod 601 lvl ale przerobiłem ją na 45k lvl i po dłuższym czasie grania na serweże zamiast lvl max czyli 45k lvl mam -46340lvl  mam kolego co sie na tych pierdołach zna ( robienie serwa wgrywanie wszystkiego .... sam ma 4 serwery więc ogarnia...) powiedziłem mu o tej sprawie to pow ze mi to zrobi i wysłał mi codmod.ini czy tam cfg i QTM cod mod  plik QTM cod mod wgrałem do plugins a codmod.ini czy tam cfg wgrałem do configs ale to nic nie dało nadal jak dobije max lvl to po dłuższym czais grania mam lvl na - ( -46340)    paczkę tą pobrałem z pod filmik cod mod na boty i tam było kilka paczek by $w!R  i wybrałem 601 lvl bo ta paczka miała najwięcej lvl :P 


JAK BY  BYŁY  POTRZEBNE
JESZCZE JAKIEŚ INFORMACJE  TO JE PODAM .....

Z GÓRY DZIĘKI I POZDRAWIAM :P

 


  • +
  • -
  • 0

#2 Ogen Dogen

    Czempion

  • Power User

Reputacja: 261
Wszechwidzący

  • Postów:837
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Marcin
  • Lokalizacja:Dąbrowa Górnicza
Offline

Napisano 11.02.2014 16:43

192.168.0.101:27016

To jest IP lokalne , którym się identyfikuje twój komputer tylko w sieci lokalnej (np. w domu)

Więc poza tą siecią nie ma szans żeby ktoś wszedł na serwer z tym adresem. Jeśli masz zmienne IP to możesz hostować przez Hamachi lub wykupić serwer w firmie.


  • +
  • -
  • 0

b_350_20_360204_C20008_FFFFFF_000000.png 193.33.176.115:27015

 

94e23d811c.png

 


#3 GwynBleidD

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 869
Godlike

  • Postów:3 066
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Przemyśl
Offline

Napisano 12.02.2014 11:39

Potrzebujesz tzw publicznego IP, czyli IP nie współdzielonego z innymi osobami. Zgłoś się po to do swojego dostawcy internetu. Następnie na swoim ruterze musisz przekierować port serwera (to po dwukropku) ze swojego ip (to przed dwukropkiem) na zewnątrz sieci, czyli na to publiczne IP. O przekierowaniu portów czytaj w instrukcji do rutera.

I po 3: innym osobom podajesz IP zewnętrzne, które możesz znaleźć wpisując moje ip w google i klikając w link pierwszej lepszej strony, która Twoje IP sprawdzi. Doklejasz do niego na końcu port (to po dwukropku, ofc wraz z dwukropkiem) i podajesz ten adres osobom, które chcą się do Twojego serwera podłączyć.

Ad 2. Podaj configi i plik sma silnika cod.

ad 3. Pisz normalną czcionką, duże litery nie sprawią, że ludzie będą Ci chcieli szybciej pomóc, a wręcz przeciwnie, bo taki post się gorzej czyta.
  • +
  • -
  • 0

NIE pomagam na PW. Nie trudź się, na zlecenia nie odpiszę... Od pomagania jest forum.
NIE zaglądam w tematy wysłane na PW. Jeśli są na forum to prędzej czy później je przeczytam. Jeśli mam co w nich odpisać, to odpiszę.
 
1988650.png?theme=dark





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych