Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
GmAMXBans

Czy da się postawić amxbans na ugu.pl ?

gmamxbans

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 bossikES

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:42
  • Lokalizacja:Kraków
Offline

Napisano 07.02.2014 02:05

Witam ! mam pytanie, czy da się postawić amxbans na ugu.pl ? bo chodzi o to, że na moim aktualnym forum na xaa.pl nie da rady zrobić amxbans :( nie chce po prostu działać :/ i że nie che mi się forum od nowa stawiać to postanowiłem zrobić drugie oddzielne forum dla amxbans, ale nie wiem czy np. na darmowym hostingu ugu.pl da radę. Dziękuję i pozdrawiam.


  • +
  • -
  • 0

#2 Lacostii

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 40
Pomocny

  • Postów:172
  • Lokalizacja:Poland
Offline

Napisano 07.02.2014 03:41

Musisz chyba wtedy źle instalować jak na xaa.pl Ci nie idzie. Korzystałem z tego hostingu jakiś czas i nie było problemu przy amxbans, miałem do tego domenę, ale raczej to nie istotne, bo o hosting się rozchodzi. ugu.pl jest darmowe to większa szansa, że właśnie tam nie pójdzie.


  • +
  • -
  • 0

Zapraszam na forum Classic-Zone.pl . ;)


#3 Zabijaka Gryps

    Wszechwiedzący

  • Power User

Reputacja: 266
Wszechwidzący

  • Postów:563
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Świdnica
Offline

Napisano 07.02.2014 07:02

Rozdziel dwie różne kwestie - strona i baza danych. Strona amxbansa myślę że powinna pójść na ugu, lecz jest ona bezużyteczna, gdyż baza nie ma zezwolonego dostępu z zewnątrz.
Reasumując - amxbans Ci na darmowej stronie nie pójdzie.
Ps. Mimo że proserwer (subdomeny xaa.pl) jest totalnym szajsem, to amxbans tam działa, wystarczy tylko poprawnie skonfigurować je, przede wszystkim przykładowo ważną kwestią jest zezwolenie dostępu z hosta serwera cs do bazy danych MySQL.
  • +
  • -
  • 2

#4 bossikES

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:42
  • Lokalizacja:Kraków
Offline

Napisano 07.02.2014 12:07

Rozdziel dwie różne kwestie - strona i baza danych. Strona amxbansa myślę że powinna pójść na ugu, lecz jest ona bezużyteczna, gdyż baza nie ma zezwolonego dostępu z zewnątrz.
Reasumując - amxbans Ci na darmowej stronie nie pójdzie.
Ps. Mimo że proserwer (subdomeny xaa.pl) jest totalnym szajsem, to amxbans tam działa, wystarczy tylko poprawnie skonfigurować je, przede wszystkim przykładowo ważną kwestią jest zezwolenie dostępu z hosta serwera cs do bazy danych MySQL.

 

 

na proserwer mam domenę .pl i nwm. czy ktoś coś robi źle robi bo amxbans robiło już wiele osób z różnych znanych sieci serwerów pomagali i po kilkanaście razy robili i nic... mi się zdaje,że coś po stronie forum jest nie tak.


  • +
  • -
  • 0

#5 Scrappy

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:82
  • Imię:Patryk
  • Lokalizacja:Lubsko
Offline

Napisano 07.02.2014 12:52

 

Rozdziel dwie różne kwestie - strona i baza danych. Strona amxbansa myślę że powinna pójść na ugu, lecz jest ona bezużyteczna, gdyż baza nie ma zezwolonego dostępu z zewnątrz.
Reasumując - amxbans Ci na darmowej stronie nie pójdzie.
Ps. Mimo że proserwer (subdomeny xaa.pl) jest totalnym szajsem, to amxbans tam działa, wystarczy tylko poprawnie skonfigurować je, przede wszystkim przykładowo ważną kwestią jest zezwolenie dostępu z hosta serwera cs do bazy danych MySQL.

 

 

na proserwer mam domenę .pl i nwm. czy ktoś coś robi źle robi bo amxbans robiło już wiele osób z różnych znanych sieci serwerów pomagali i po kilkanaście razy robili i nic... mi się zdaje,że coś po stronie forum jest nie tak.

 

 

Mam domene na proserwer .pl ,i amxbans działa bez żadnego problemu.


  • +
  • -
  • 0

#6 TeJGeN

    Pomocny

  • Zbanowany

Reputacja: 19
Początkujący

  • Postów:62
  • GG:
  • Imię:Grzegorz
  • Lokalizacja:Biała Podlaska
Offline

Napisano 07.02.2014 12:57

musisz w cpanel w menadzerze zdalnego połączenia myslq dodac ip twojego serwera bez porta. i bd ci dzialac na xaa.pl ale w sql host ma byc twojastrona.xaa.pl


b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

Zapraszam serdecznie

http://tejgen.blogspot.com/ mój blog z pluginami/paczkami własnej roboty


#7 Grzegorz93

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 63
Pomocny

  • Postów:311
  • GG:
  • Imię:Grzegorz
  • Lokalizacja:Śląsk
Offline

Napisano 07.02.2014 15:07

W czym problem kupić najtańszy serwer www (z tych lepszych od xaa.pl), postawić tam stronę i amxbans?


  • +
  • -
  • 0

#8 skibos

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 13
Początkujący

  • Postów:121
  • Lokalizacja:Grudziądz
Offline

Napisano 07.02.2014 16:18

Jeśli Ci nie działa możesz też swojego bansa postawić na mybans.eu :)


Użytkownik skibos edytował ten post 07.02.2014 16:24

  • +
  • -
  • 0

Cs-lod.com.pl






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gmamxbans

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych