Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Problem z alt_end_round_soundsNie można wejść na serwer


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Shootx3

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:53
  • Lokalizacja:Konin
Offline

Napisano 02.02.2014 16:36

Witam, Od wczoraj szukam jakiegoś dobrego pluginu RoundSound. Trafiłem na alt_end_round_sounds, spełnia wszystkie moje wymagania :). Lecz niestety, jak na złość po zainstalowaniu go nie można wbić na serwer.

 

 

LOGI:

L 02/02/2014 - 15:44:27: Start of error session.
L 02/02/2014 - 15:44:27: Info (map "de_dust2") (file "addons/amxmodx/logs/error_20140202.log")
L 02/02/2014 - 15:44:27: [AMXX] Plugin file open error (plugin "alt_end_round_sounds.amxx")

Na 100% mam plugin dodany do folderu "plugins" i wpisany do plugins.ini .


  • +
  • -
  • 0

#2 Rivit

    Godlike

  • Support Team

Reputacja: 1 319
Godlike

  • Postów:4 380
Offline

Napisano 02.02.2014 17:50

sprawdz nazwy dokladnie.
Ja mam przerobiony ten plugin na odtwarzanie dla wszystkich, a nie do podzialu na tt i ct
  • +
  • -
  • 0

#3 Shootx3

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:53
  • Lokalizacja:Konin
Offline

Napisano 02.02.2014 17:56

sprawdz nazwy dokladnie.
Ja mam przerobiony ten plugin na odtwarzanie dla wszystkich, a nie do podzialu na tt i ct

Co ty tam przerabiasz ?;D wystarczy dać tą samą ścieżkę do nutek TT jak i ct i działa :D

Posprawdzałem nazwy, wszystko dobrze.


  • +
  • -
  • 0

#4 wezmnienozem

    Zaawansowany

  • Girl

Reputacja: 37
Życzliwy

  • Postów:148
  • Imię:Anka
  • Lokalizacja:Łódź
Offline

Napisano 02.02.2014 18:01

Witam, Od wczoraj szukam jakiegoś dobrego pluginu RoundSound. Trafiłem na alt_end_round_sounds, spełnia wszystkie moje wymagania :). Lecz niestety, jak na złość po zainstalowaniu go nie można wbić na serwer.

 

 

LOGI:

L 02/02/2014 - 15:44:27: [AMXX] Plugin file open error (plugin "alt_end_round_sounds.amxx")

Na 100% mam plugin dodany do folderu "plugins" i wpisany do plugins.ini .

 

Nie może odtworzyć alt_end_round_sounds.amxx.

Być może masz źle wpisany.

Wgraj go jeszcze raz na serwer i sprawdź czy nie masz literówki w plugins.ini bo to się bardzo często zdarza :)


  • +
  • -
  • 0

Pomogę z grafiką, CS i przy tworzeniu stron internetowych xD


#5 Shootx3

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:53
  • Lokalizacja:Konin
Offline

Napisano 02.02.2014 18:03

 

Witam, Od wczoraj szukam jakiegoś dobrego pluginu RoundSound. Trafiłem na alt_end_round_sounds, spełnia wszystkie moje wymagania :). Lecz niestety, jak na złość po zainstalowaniu go nie można wbić na serwer.

 

 

LOGI:

L 02/02/2014 - 15:44:27: [AMXX] Plugin file open error (plugin "alt_end_round_sounds.amxx")

Na 100% mam plugin dodany do folderu "plugins" i wpisany do plugins.ini .

 

Nie może odtworzyć alt_end_round_sounds.amxx.

Być może masz źle wpisany.

Wgraj go jeszcze raz na serwer i sprawdź czy nie masz literówki w plugins.ini bo to się bardzo często zdarza :)

 

Na 100% dobrze wpisany ponieważ skopiowałem nazwe pliku .amxx i wkleiłem do pluginis.ini


  • +
  • -
  • 0

#6 Rivit

    Godlike

  • Support Team

Reputacja: 1 319
Godlike

  • Postów:4 380
Offline

Napisano 02.02.2014 18:04

@upup
Nie ma jak powtorzyc to co ktos napisal.

@autor
przerobilem zeby nie wpisywac podwojnie i CT i TT na koncu (leniuch ze mnie).

Posprawdzaj wszystko bardzo bardzo dokladnie
  • +
  • -
  • 1

#7 wezmnienozem

    Zaawansowany

  • Girl

Reputacja: 37
Życzliwy

  • Postów:148
  • Imię:Anka
  • Lokalizacja:Łódź
Offline

Napisano 02.02.2014 20:21

Witam, Od wczoraj szukam jakiegoś dobrego pluginu RoundSound. Trafiłem na alt_end_round_sounds, spełnia wszystkie moje wymagania :). Lecz niestety, jak na złość po zainstalowaniu go nie można wbić na serwer.

 

 

LOGI:

L 02/02/2014 - 15:44:27: Start of error session.
L 02/02/2014 - 15:44:27: Info (map "de_dust2") (file "addons/amxmodx/logs/error_20140202.log")
L 02/02/2014 - 15:44:27: [AMXX] Plugin file open error (plugin "alt_end_round_sounds.amxx")

Na 100% mam plugin dodany do folderu "plugins" i wpisany do plugins.ini .

Tak w sumie to wątpię, żeby przyczyną tego, że jest błędnie zainstalowany plugin było to, że nie można wbić na serwer bo jak byś moje logi zobaczył to mam pełno takich błędów :) 

Definitywnie widać, że coś jest nie tak z pluginem. A sprawdzałeś czy jest poprawnie wgrany? Być może się pomyliłeś i nie ma tego pluginy wgranego w odpowiedni sposób. Być może nie masz pliku w folderze plugins.


  • +
  • -
  • 0

Pomogę z grafiką, CS i przy tworzeniu stron internetowych xD


#8 Shootx3

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:53
  • Lokalizacja:Konin
Offline

Napisano 02.02.2014 21:46

 

Witam, Od wczoraj szukam jakiegoś dobrego pluginu RoundSound. Trafiłem na alt_end_round_sounds, spełnia wszystkie moje wymagania :). Lecz niestety, jak na złość po zainstalowaniu go nie można wbić na serwer.

 

 

LOGI:

L 02/02/2014 - 15:44:27: Start of error session.
L 02/02/2014 - 15:44:27: Info (map "de_dust2") (file "addons/amxmodx/logs/error_20140202.log")
L 02/02/2014 - 15:44:27: [AMXX] Plugin file open error (plugin "alt_end_round_sounds.amxx")

Na 100% mam plugin dodany do folderu "plugins" i wpisany do plugins.ini .

Tak w sumie to wątpię, żeby przyczyną tego, że jest błędnie zainstalowany plugin było to, że nie można wbić na serwer bo jak byś moje logi zobaczył to mam pełno takich błędów :)

Definitywnie widać, że coś jest nie tak z pluginem. A sprawdzałeś czy jest poprawnie wgrany? Być może się pomyliłeś i nie ma tego pluginy wgranego w odpowiedni sposób. Być może nie masz pliku w folderze plugins.

 

Na 100%, wgrywałem nie raz ten plugin, lecz tylko na tym serwerze mam ten problem


  • +
  • -
  • 0

#9 Shootx3

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:53
  • Lokalizacja:Konin
Offline

Napisano 06.02.2014 16:26

Do zamknięcia! problem rozwiązałem. Blokował plugin od rozmów między NS a Steam :) przez ten plugin następował też crash serwera przy zmianie mapy. (może komuś się to przyda)


  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych