Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
War3Ft

Rozmowa ogólna o modzie, showcase itp

war3ft war3 warcraft

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Thilidric

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: 4
Nowy

  • Postów:11
  • Imię:Krzysiek
  • Lokalizacja:Piła
Offline

Napisano 30.01.2014 22:39

Witam was drodzy użytkownicy amxx.pl
Jestem tu już od jakiegoś czasu, nie dawno założyłem konto i jeszcze ani razu się nie wypowiedziałem. Postanowiłem założyć temat właśnie o tym modzie ponieważ pierwsze swoje steamowa lata przegrałem na nim i posiadam ogromny sentyment do niego, tak duży, że obecnie modyfikuje go na własne potrzeby.
 
Podałbym IP ale nie można reklamować serwerów na oba protokoły ale wzamian liczę na ciekawą rozmowę oraz screenshoty.
 
Dlaczego według was ten MOD stał się tak słabo popularny? Dlaczego nikt nie podjął się jego rozwoju tak jak to jest z ZMami i CODami?
 
Poniżej kilka drobnych zdjęć z mojego War3FT o numerku wersji 5.0. Poza tymi zdjęciami jest oczywiście cała masa innych zmian/poprawek których po prostu nie widać.
 
2013-11-17_00001.jpg

2013-11-17_00018.jpg

redflag2.jpg

http://a-g-w.info/sz...flagonback2.jpg
http://a-g-w.info/sz.../war3/archi.jpg
http://mistycznatawe...update51_01.jpg
http://mistycznatawe...update51_02.jpg
http://mistycznatawe...update51_04.jpg

Na zdjęciach widać włócznie, flagę, noc itp są to dodatkowe rozgrywki losowane na początku każdej rundy, wszystko sam piszę, a modele znajduje, przerabiam i dodaje do CSa.
 
A wy macie jakieś ciekawe zdjęcia z waszych serwerów/prac nad war3ft?
 
Pozdrawiam, Szklana/Thilidric/Kapucha.


Użytkownik Thilidric edytował ten post 30.01.2014 22:41

  • +
  • -
  • 2

b_350_20_323957_202743_F19A15_111111.png


#2 xWangan

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 54
Pomocny

  • Postów:149
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 30.01.2014 22:47

Szczerze mówiąc wydaje mi się iż mod ten odchodzi w zapomnienie. Dawniej były wydawane jego pierwsze wersje które nie powalały, i tak już się ustosunkowało u ludzi iż nie ma na co liczyć.
Z tego też powodu wydaje mi się iż jest mało osób które modyfikują ten mod, oraz ludzie omijają go.

Trochę szkoda, iż osoby które jednak go modyfikują także niezbyt chętnie dzielą się swoimi dokonaniami wobec innych.

Przy okazji, podeślij na PW adres IP serwera, chętnie zobaczę co takiego zmontowałeś.


  • +
  • -
  • 0

#3 Thilidric

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 4
Nowy

  • Postów:11
  • Imię:Krzysiek
  • Lokalizacja:Piła
Offline

Napisano 01.02.2014 10:32

Nie sądziłem, że zainteresowanie tym modem jest aż tak niskie, chyba nikt poza nami Lakul nie ma ochoty porozmawiać.


  • +
  • -
  • 0

b_350_20_323957_202743_F19A15_111111.png


#4 DarkGL

    Nie oddam ciasteczka !

  • Administrator

Reputacja: 6 553
Godlike

  • Postów:11 976
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 01.02.2014 10:36

Niestety mod ma swoje czasy świetności za sobą co widzisz samemu po zainteresowaniu tym tematem


  • +
  • -
  • 0

#5 Spikers

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 24
Życzliwy

  • Postów:100
  • GG:
  • Imię:Paweł
  • Lokalizacja:Zabrze
Offline

Napisano 01.02.2014 10:39

Bardzo dawno temu gralem na tym modzie i to byl moj jedyny raz. Niestety pozniej ni potrafilem odnalezc tego moda, bo jak juz to wczesniej opisales odszedl w zapomnienie. Moze jak na pw podasz mi ip... Bardzo chetnie zagram raz jeszcze :)
  • +
  • -
  • 0


b_350_20_FFFFFF_FFFFFF_1A5DEE_1A5DEE.png
b_350_20_FFFFFF_FFFFFF_1A5DEE_1A5DEE.png


Zapraszam serdecznie na nasze forum XMMO.eu!


#6 dasiek

    Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem.

  • Junior Admin

Reputacja: 2 077
Godlike

  • Postów:5 706
  • Imię:Adaś
  • Lokalizacja:No teraz trochę dalej od WWy
Offline

Napisano 01.02.2014 10:47

Zajrzyj do kodu źródłowego war3ft , do Diablo , a teraz do Coda. Widzisz różnicę? 

 

Oba na prawdę dobre mody (który jeden z nich podałeś) są bardzo "trudno napisane". Mało który serwer jest inny (własne moce , klasy , modele) a podstawową rzeczą jest to by serwer miał w sobie "to coś". Nieszczęsny Cod Mod jest prosty do modyfikacji, prawdę mówiąc każdy serwer jest inny , lepszy , gorszy czy też dno totalne ale inny. Tu jest "pies pogrzebany". 


  • +
  • -
  • 0

#7 Thilidric

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 4
Nowy

  • Postów:11
  • Imię:Krzysiek
  • Lokalizacja:Piła
Offline

Napisano 01.02.2014 12:52

Patrzyłem po CODzie (różnych wydaniach), po Diablo niestety nie i szczerze mówiąc to te wersje na, które trafiłem nie były zbyt zaawansowane, w jednej to widziałem nawet, że można rozkładać każdy item w oddzielnym pluginie co jak dla mnie jest bardzo dobrym ale też i łatwym sposobem do rozwoju serwera. Oczywiście nie "hejtuje" takiego rozwiązania, a wręcz przeciwnie, może to był też powód braku rozwoju war3ft, ta prostota.

 

Już nawet patrząc po serwisach typu cssetti to mało widać polskich war3, przez ostatnie 1.5-2 miesiąca tylko swój widziałem na boost`cie.

 

Jak już opanuje wrzucanie swoich, własnych animowanych modeli graczy to postaram się w pełni "zwarcraftować" moda, a dokładniej: każda klasa swój własny model, a wraz z wyższym levelem więcej ekwipunku widać oraz własne mapy o charakterze warcraft3 na własnych teksturach.

 

PS. Ma ktoś jakiś dobry tutorial o animowaniu własnych modeli pod cs 1.6? (poprosze na PW ponieważ ten temat nie jest do tego przeznaczony)


  • +
  • -
  • 0

b_350_20_323957_202743_F19A15_111111.png


#8 kasza

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 890
Czempion

  • Postów:4 102
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Imię
  • Lokalizacja:Lokalizacja
Offline

Napisano 28.02.2014 10:53

Trochę odkopię temat, ale też uważam serwery war3 za bardzo dobre. Grałem kiedyś na nich sporo i zawsze do nich wracam. W tym modzie podoba mi się to, że nie ma tam wszystkiego nasrane w około. Klasy dość dobrze zróżnicowane no i chyba najważniejsze to to, że takie serwery nie są maszynką do zarabiania kasy, nie daje się dzieciom max lvl 100000000000....

 

Jak pisał kolega wyżej, strasznie ciężko znaleźć dobrego war3. A co do języka w jakim jest to napisane to za dużo nie mogę oceniać, bo nie znam pawna i innych języków do programowania, ale mam serwer UWC3NG i w kodzie widzę,  przed każdą funkcją opis do czego ona służy. W moim przypadku zabiciem moda (uwc3ng) jest brak jakiegokolwiek wsparcia od twórców moda, jak nie od nich to chociaż od osób znających się na sprawie.


  • +
  • -
  • 1

Skillownia.com

 

 #3 [UWC3NG] Skillownia.com - 213.189.52.253:27301

 






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: war3ft, war3, warcraft

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych