Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

plugin admin_screen.amxx nie daje automatycznego bana


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 freetu

    Wszechwiedzący

  • Power User

Reputacja: 71
Pomocny

  • Postów:505
  • Lokalizacja:Kwidzyn
Offline

Napisano 25.01.2014 01:38

Witam,

Mam problem z tym Załączony plik  Admin_Screen3v15.sma   8,99 KB  17 Ilość pobrań
  Admin_Screen3v15.amxx pluginem - w opisanej niżej sytuacji nie banuje.

 

Mam na serwerze nick "` freetu". Robię komuś screeny, po czym powinien nastąpić automatyczny ban. Niestety tak się nie dzieje, mało tego po wykonaniu screenów tym pluginem owej osoby także nie mogę ręcznie zbanować. W logach znalazłem następujący wpis:

 

L 01/24/2014 - 20:44:41: [amxbans_main.amxx] [AMXBans cmdBan function 5]Playerid: 9
L 01/24/2014 - 20:44:41: [amxbans_main.amxx] [AMXBans] Zapytanie nie powiodlo sie!
L 01/24/2014 - 20:44:41: [amxbans_main.amxx] [AMXBans] Blad zapytania , Miejsce: 8
L 01/24/2014 - 20:44:41: [amxbans_main.amxx] [AMXBans] Wiadomosc: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'freetu','S',' "wstaw foty na [xxx] ',UNIX_TIMESTAMP(NOW()),0,'Patol' at line 1 (1064)
L 01/24/2014 - 20:44:41: [amxbans_main.amxx] [AMXBans] Raport zapytania:

 

Domyślilem się, że może chodzić o ten nieszczęsny znaczek tyldy ` , tak więc dla testu zmieniłem sobie ten nick i wtedy wyżej wymieniony problem nie występował. Wydaje mi się, że problem tkwi w pluginie związanym ze screenami, ponieważ jeśli ich nie zrobię, to bany działają i bez problemów mogę banować.

 

Gdybym się mylił, to:

amxbans: 1.5.1(amxx) + 1.6 (www) (http://amxx.pl/topic...-edit-23082012/)

amxx: 1.8.1

 


  • +
  • -
  • 0

#2 TeJGeN

    Pomocny

  • Zbanowany

Reputacja: 19
Początkujący

  • Postów:62
  • GG:
  • Imię:Grzegorz
  • Lokalizacja:Biała Podlaska
Offline

Napisano 25.01.2014 09:07

amxbans nie łączy ci z bazą myslq najprawdopodobniej jeżeli masz na xaa.pl hosting musisz wejść w cpanel i tam masz menedżer zarządania myslq czy jakoś tak i tam wklepujesz ip serwera bez portu. a w sql w host ustawiasz twojastrona.xaa.pl i wtedy nie jest ci potrzebny żaden Admin_Screen3v15 czy coś. poprostu w konsoli wpisujesz amx_ssban i tyle


Użytkownik TeJGeN edytował ten post 25.01.2014 09:08

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

Zapraszam serdecznie

http://tejgen.blogspot.com/ mój blog z pluginami/paczkami własnej roboty


#3 freetu

    Wszechwiedzący

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 71
Pomocny

  • Postów:505
  • Lokalizacja:Kwidzyn
Offline

Napisano 25.01.2014 12:53

amxbans nie łączy ci z bazą myslq najprawdopodobniej jeżeli masz na xaa.pl hosting musisz wejść w cpanel i tam masz menedżer zarządania myslq czy jakoś tak i tam wklepujesz ip serwera bez portu. a w sql w host ustawiasz twojastrona.xaa.pl i wtedy nie jest ci potrzebny żaden Admin_Screen3v15 czy coś. poprostu w konsoli wpisujesz amx_ssban i tyle

Przeczytaj dokładnie problem, który opisałem. Nie chcę zmieniać pluginu od screenów, tym bardziej nie na gorszy.

Napisałem: "dla testu zmieniłem sobie ten nick i wtedy wyżej wymieniony problem nie występował."

 

Przeczytaj sobie jeszcze raz treść błędu. amxbans nie ma problemów z łączeniem się, tylko w wykonaniem zapytania.

 

 

L 01/24/2014 - 20:44:41: [amxbans_main.amxx] [AMXBans] Zapytanie nie powiodlo sie!


  • +
  • -
  • 0

#4 czekson

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 36
Życzliwy

  • Postów:190
  • Imię:Mateusz
  • Lokalizacja:Łódź
Offline

Napisano 31.01.2014 02:20

Jeśli problemem rzeczywiście jest dziwny znaczek w Twoim nicku, tak jak napisałeś, to warto by zapytać jakiegoś kodera z forum o linijkę 315 z .sma, bo ja się na kodzie źródłowym znam tyle co nic...

Być może plugin gubi się przez znak " ` " i przekręca zapytanie SQL.

 

Linijka 315:

else if(ban_typ == 1)
{
client_cmd(id, "amx_ban 0 ^"%s^" ^"wstaw foty na %s ^" ", name, adres)
}

 


Użytkownik czekson edytował ten post 31.01.2014 02:20

  • +
  • -
  • 0

Pomagam z AMXX i HLDS. | Mój website || Pomogłem ? Podziękuj mi klikając na rep_up.png przy moich postach.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych