Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Proszę o ogarnięcie tego


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Korbol

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:41
  • Lokalizacja:Wlkp
Offline

Napisano 15.01.2014 20:10

Nie wiedziałem gdzie to dokładnie napisać, ale jest to w jakimś stopniu jakaś propozycja. Natomiast chodzi o to, aby ludzie dbający o te forum o różnych rangach wzięły się trochu i zrobiły parę, rzeczy, a nawet bardzo dużo.

 

Chodzi tu głównie o to, aby zostały pozamykane wszystkie tematy już rozwiązane/ tam gdzie nie ma żadnej wypowiedzi i wogóle wszystkie jakieś stare, a takich otwartych wątków jest masa.

 

Po 2 prosiłbym osoby, które się znają/ zajmują amxx scriptingiem, aby pomagały rozwiązać wszystkie problemy czy jakieś prośby o coś, a nie żeby wątki zostały bez odpowiedzi i tym podobne. Sam z tym miałem styczność, żę potrzebowałem pomocy, a nikt mi nawet nie odpisał. Takie forum duże, a tyle do zrobienia jeszcze jest.

 

To tyle z mojej strony. Myślę, że mnie zrozumieliście w dobrym stopniu. To tylko moja taka propozycja, żeby było wszytko ogarnięte i ładnie to wyglądało.

 

Pozdrawiam


  • +
  • -
  • 1

#2 Kawon

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 887
Czempion

  • Postów:5 165
  • Steam:steam
  • Imię:Paweł
  • Lokalizacja:Dzierzgoń
Offline

Napisano 15.01.2014 20:22


Chodzi tu głównie o to, aby zostały pozamykane wszystkie tematy już rozwiązane/ tam gdzie nie ma żadnej wypowiedzi i w ogóle wszystkie jakieś stare, a takich otwartych wątków jest masa.

Takowe tematy są zamykane na okrągło a te co mają zostać otwarte są otwarte do dziś i nie do dziś otwarte zostaną.

 


Po 2 prosiłbym osoby, które się znają/ zajmują amxx scriptingiem, aby pomagały rozwiązać wszystkie problemy czy jakieś prośby o coś, a nie żeby wątki zostały bez odpowiedzi i tym podobne. Sam z tym miałem styczność, żę potrzebowałem pomocy, a nikt mi nawet nie odpisał. Takie forum duże, a tyle do zrobienia jeszcze jest.

Każdy z nas jest tu z własnej woli i to co robi dla forum robi to z własnej woli więc nie mów co mamy robić bo dobrze wiemy. Każdy pomaga na ile potrafi i na ile ma ochoty.


  • +
  • -
  • 2

DarkGL to mój autorytet.


#3 ex0

    Wolny strzelec.

  • Power User

Reputacja: 383
Wszechpomocny

  • Postów:1 127
  • GG:
  • Imię:Kacper
  • Lokalizacja:Żywiec
Offline

Napisano 15.01.2014 20:33


Po 2 prosiłbym osoby, które się znają/ zajmują amxx scriptingiem, aby pomagały rozwiązać wszystkie problemy czy jakieś prośby o coś, a nie żeby wątki zostały bez odpowiedzi i tym podobne. Sam z tym miałem styczność, żę potrzebowałem pomocy, a nikt mi nawet nie odpisał. Takie forum duże, a tyle do zrobienia jeszcze jest.

 

"Chłopcze" - jeżeli ktoś potrafi Ci pomóc = pomaga, jeżeli ktoś ma czas = pomaga.
Każdy ma swoje życie, pasje, sprawy, są rzeczy ważne i ważniejsze, to że Twój "pseudo" serwer i "biznes życia" jest dla Ciebie wszystkim nie oznacza, że każdy będzie obok Ciebie skakał bo masz problem.
Jak wspomniałem wyżej każdy ma swoje sprawy a pomagamy tutaj tylko i wyłącznie z dobrej woli i sami się przez to uczymy, także równie dobrze nikt może Ci nie pomóc i nie masz prawa mieć komuś tego za złe.
Nie patrz na to, że jest 2000000 użytkowników jak w danym momencie On-Line jest 100 z tego 80 szuka pomocy a 20 próbuje coś się uczyć..

 

 


Chodzi tu głównie o to, aby zostały pozamykane wszystkie tematy już rozwiązane/ tam gdzie nie ma żadnej wypowiedzi i w ogóle wszystkie jakieś stare, a takich otwartych wątków jest masa.

 

Skoro widzisz taki temat = raportuj .
Wtedy moderator się tym zajmie, wiem bo ciągle to robię ale nie mam czasu aby biegać po 1000 tematów i sprawdzać co i jak.
Jeżeli chcesz pomóc to tak rób, a nie miej pretensji na cały świat.
Administracja jest solidna lecz jest mało osób które robią to darmowo i dobrowolnie.

Ponadto wychodzisz z inicjatywą jakiegoś przedsięwzięcia a nie masz żadnego zaplecza ani nawet chęci do wykonania czegoś.
Zabłyszczeć propozycją nie zabłyśniesz...

Wiesz co zawsze Ci pomoże?

http://lmgtfy.com/?q=nazwa+Twojego+problemu+amxx.pl+

  • +
  • -
  • 2

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI
WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA


Zapraszam do mojego profilu ;)


#4 glut

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 954
Master

  • Postów:2 086
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Mateusz
  • Lokalizacja:Namysłów
Offline

Napisano 15.01.2014 20:33


Po 2 prosiłbym osoby, które się znają/ zajmują amxx scriptingiem, aby pomagały rozwiązać wszystkie problemy czy jakieś prośby o coś, a nie żeby wątki zostały bez odpowiedzi i tym podobne. Sam z tym miałem styczność, żę potrzebowałem pomocy, a nikt mi nawet nie odpisał. Takie forum duże, a tyle do zrobienia jeszcze jest.

 

Tak jak Kawon, nikt tu nie jest nikogo niewolnikiem. Każdy z nas ma swoje życie. Umiem, mam czas i chęci to pomagam. Jeżeli chcesz pomocy od zaraz możesz zwrócić się bezpośrednio do przyjaciela, jakiegoś użytkownika poprzez PW/GG itp. Lecz nie zawsze każdy zrobi to bezpłatnie.


  • +
  • -
  • 2

Nie pomagam za darmo na PW/GG/Steam od tego jest forum

 

TP Game + RR

 

Znak rozpoznawczy :coto:


#5 Korbol

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:41
  • Lokalizacja:Wlkp
Offline

Napisano 15.01.2014 22:44

Panowie ja też mam swoje życie i swoje problemy więc was dobrze rozumiem. Nie mam do nikogo żadnych pretensji przecież jak loost napisał. Nie wiem skąd to wziąłeś. Nie napisałem tego specjalnie, bo nikt mi nie pomógł i serwer nie jest najważniejszy, bo akurat wtedy pomagałem tylko przy jego ogarnięciu więc mi tu też jakiś rzeczy nie wypominajcie, bo to miłe nie jest. Napisałem ten temat, bo widzę ile jest osób co o coś proszą albo tematy nie pozamykane niektóre przynajmniej. Nic nie mówię, że źle wykonujecie swoje obowiązki itp. Zrozumcie mnie, a jeśli nie to skończmy ten temat i go zamknijcie jak ma być taka gadka.


  • +
  • -
  • 0

#6 Adminek AMXX.PL

    Admin :)

  • Bot

Reputacja: 156
Profesjonalista

  • Postów:7 476
  • Lokalizacja:AMXX.PL
Offline

Napisano 15.01.2014 23:26

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Zamykam, ponieważ zrobi się nie potrzebny SPAM

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych