Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Ktory laptop wybrac??


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 TSUBA

    Wszechwidzący

  • Użytkownik

Reputacja: 36
Życzliwy

  • Postów:229
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 12.01.2014 09:58

Witam dzis zakladam temat z ogromna prosba do osob znajacych sie na laptopach a mianowicie poszukuje laptopa do 1900zl z przeznaczeniem do filmow/muzyki/gier .Jezeli chodzi o gry to skupic chcialbym sie na tych nowszych grach typu BF4 assasin IV COD:Ghost oraz na tytuly ktore wyjda w niedalekiej przyszlosci w ustawieniach (ultra/wysokie/srednie).Przeszukujac allegro w znalezieniu znalazłem kilka sprzetow i chcialbym prosic byscie wyrazili swoje zdanie ktory z tych laptopow nada sie do tych funkcji.O to moja lista:

 

1.) http://allegro.pl/le...3849875973.html

2.) http://allegro.pl/le...3875286709.html

3.) http://allegro.pl/la...3850102083.html (nie bardzo rozumiem co oznacza to oznaczenie LE przy karcie graficznej)

 

będę wdzieczny kazdemu za pomoc ewentualnie jakby mial ktos lepsza propozycje to tez będę wdzieczny za podeslanie linku :).Pozdrawiam


  • +
  • -
  • 0

#2 ZI3L0ny

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:19
  • GG:
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Kielce
Offline

Napisano 12.01.2014 10:03

Dla mnie :

2.) http://allegro.pl/le...3875286709.html



#3 glut

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 954
Master

  • Postów:2 086
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Mateusz
  • Lokalizacja:Namysłów
Offline

Napisano 12.01.2014 10:45

Wybrałbym jedyneczkę

 

http://allegro.pl/le...3849875973.html

 

Dlaczego ??

 

Przede wszystkim karta graficzna :) laptopy maja podobną specyfikację :) A karta graficzna to podstawa w grach :)


  • +
  • -
  • 1

Nie pomagam za darmo na PW/GG/Steam od tego jest forum

 

TP Game + RR

 

Znak rozpoznawczy :coto:


#4 Ender #

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 7
Nowy

  • Postów:66
  • GG:
  • Imię:Radek
  • Lokalizacja:Głowno
Offline

Napisano 12.01.2014 20:16

Ja również wybrałbym ten : http://allegro.pl/le...3849875973.html

Powody podał Glut :)


  • +
  • -
  • 0

DeathStreak.pl

                Pomogłem daj rep_up.png

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

 

26.01.2014 | 50 postów


#5 TSUBA

    Wszechwidzący

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 36
Życzliwy

  • Postów:229
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 15.01.2014 22:10

Witam ponownie na początku przepraszam ze nie odpowiadałem na posty ale teraz taki okres czasu ze codziennie pracuje a wieczorami to już nie mam sily nawet zagladac gdzie kolwiek :P no ale do rzeczy po 1 dziekuje wam za pomoc w wyborze laptopa obecnie udało mi się zakupić takiego laptopa: http://www.samsung.c...S0DPL-techspecs mysle ze za cene 1700zl to była najlepsza opcja teraz mam kilka pytan a niechce zakladac niepotrzebnie drugiego tematu otoz:

 

1.Sprawdzalem z ciekawości na stronie Can You Run It czy na tym laptopie pojdzie mi ASSASIN IV i ku mojemu zdziwieniu wszystkie wymagania spełniam procz procesora mimo ze to i7 O.o a końcowy wynik wynosi ze nawet na LOW tego nie odpale i tutaj moje pytanie czy wierzyc tego typu strona czy po prostu to jest za przeproszeniem walenie ludzi w bambusa :P?

 

2.Czy jak korzystam z laptopa w domu to mogę pracować na nim podlaczajac go do zasilania a wyciagajac baterie do szafki i czy taka praca będzie miała jakiś negatywny skutek w laptopie?

 

3.Laptopa kupiłem używanego i udało mi się odkryc po 30min szukania ze można przywrocic na windows 8 do ustawien fabrycznych tylko teraz pytanie która opcje lepiej wybrać ta dluzsza która trwa 4-5h czy krotsza trwajaca 30min max?


  • +
  • -
  • 0

#6 ^LoFF^

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:1
  • Imię:Aleksander
  • Lokalizacja:Lubań
Offline

Napisano 15.01.2014 23:42

Boli mnie to, że bierzesz laptopa do gier, bo więcej wydajesz + mniej dostajesz. Ale skoro już taką decyzje wziąłeś to polecam: http://allegro.pl/le...3849875973.html

 

Gotowy laptop z Allegro, do gier.  :facepalm2:


  • +
  • -
  • 0

POMAGAM CAŁKOWICIE ZA DARMO W ROBIENIU PACZEK AMXX!

 

Jeśli piszesz do mnie, pamiętaj o poprawnym języku polskim!


#7 Ender #

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 7
Nowy

  • Postów:66
  • GG:
  • Imię:Radek
  • Lokalizacja:Głowno
Offline

Napisano 16.01.2014 17:59

Jeśli chodzi o ASSASSINA IV które ma komputer dużo ponad wymagania i spokojnie powinien działać mu na najwyższych to przy abordażu gra na najniższych bo mu ścina :)


Użytkownik Ender # edytował ten post 16.01.2014 17:59

  • +
  • -
  • 0

DeathStreak.pl

                Pomogłem daj rep_up.png

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

 

26.01.2014 | 50 postów


#8 ex0

    Wolny strzelec.

  • Power User

Reputacja: 383
Wszechpomocny

  • Postów:1 127
  • GG:
  • Imię:Kacper
  • Lokalizacja:Żywiec
Offline

Napisano 16.01.2014 18:08

 

1.Sprawdzalem z ciekawości na stronie Can You Run It czy na tym laptopie pojdzie mi ASSASIN IV i ku mojemu zdziwieniu wszystkie wymagania spełniam procz procesora mimo ze to i7 :blink: a końcowy wynik wynosi ze nawet na LOW tego nie odpale i tutaj moje pytanie czy wierzyc tego typu strona czy po prostu to jest za przeproszeniem walenie ludzi w bambusa :P?

 

2.Czy jak korzystam z laptopa w domu to mogę pracować na nim podlaczajac go do zasilania a wyciagajac baterie do szafki i czy taka praca będzie miała jakiś negatywny skutek w laptopie?

 

3.Laptopa kupiłem używanego i udało mi się odkryc po 30min szukania ze można przywrocic na windows 8 do ustawien fabrycznych tylko teraz pytanie która opcje lepiej wybrać ta dluzsza która trwa 4-5h czy krotsza trwajaca 30min max?

 

1. To nie jest robienie ludzi w bambusa, ponieważ wszelkie strony podają wartości podzespołów komputerowych, w notebookach czy laptopach te podzespoły obniżone są o ponad połowę.
I7 w laptopie to ani I3 w komputerze stacjonarnym.
Po prostu I7 normalny jest o kilka klas lepszy niż mobilny, ale to też kwestia ceny i tego że laptop jest wygodniejszy w użytku.
2. To nie jest złe rozwiązanie i nie wpłynie na nic ponieważ w tym momencie bateria nie jest wczytywana w laptop, że tak powiem i dziala tak jakby był z nią w środku...
Czasem nawet niektórzy mówią, że to mądre szanowanie baterii.

3. Nie wracaj na Win 8, jest dużo mniej wydajny niż 7, ale jak uważasz.
Opcja 30minut przywraca go w szybkim trybie i zawsze coś może nie wrócić, a także przywraca okrojone ustawienia które są potrzebne do odtworzenia systemu, a 4-5h przywraca wszystko.

btw.
Poniżej 5k nie ma co szukać laptopa który będzie dawać radę na wysokich z grami typu BF4 Assasin IV czy CoD Ghost, a Ultra?
max 15-20 fps ...

Natomiast kupując kompa za 3k możemy już zapewnić sobie Ultra w tych grach :)


  • +
  • -
  • 1

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI
WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA


Zapraszam do mojego profilu ;)


#9 TSUBA

    Wszechwidzący

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 36
Życzliwy

  • Postów:229
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 17.01.2014 08:52

dzięki za odpowiedz :D wczoraj testowałem BF4 na ustawieniach wysokich i powiem szczerze ze daje rade średnio fps mam 19-25 wiem ze to mało ale plynnosc gry jest zachowana i nic nie przycina na średnich detalach to tak z 50fps siega.Dobrze laptop już jest a teraz kwestia tego czy jest sens kupować pod niego podstawke chlodzaca? bo 1h grania w bf4 na wysokich a laptop przy portach usb 3.0 i dolnym lewym rogu strasznie się nagrzal.Przegladalem na allegro te podstawki i cena średnio to 50zl za taka jednak znalazłem jedna za 150zl link do aukcji: http://allegro.pl/aa...3888871710.html .Powiedzcie mi czy jest sens wydawac te 150zl na taka podstawke by komfortowo i bez problemu pracować lub grac na laptopie czy taka zwykla za 50zl powinna wystarczyc?


  • +
  • -
  • 0

#10 ex0

    Wolny strzelec.

  • Power User

Reputacja: 383
Wszechpomocny

  • Postów:1 127
  • GG:
  • Imię:Kacper
  • Lokalizacja:Żywiec
Offline

Napisano 17.01.2014 09:20

Wszystko zależy od tego jak intensywnie będzie komputer wykorzystywany, do pracy to i za 20 zł od rumunów będzie dobra, a do gier niestety im więcej wiatraczków tym lepiej, sens jest ponieważ przy wysokiej temperaturze spada płynność gry co zauważyłem gdy mój bydlak się przegrzewał to nawet ping skakał :)


  • +
  • -
  • 0

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI
WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA


Zapraszam do mojego profilu ;)


#11 TSUBA

    Wszechwidzący

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 36
Życzliwy

  • Postów:229
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 17.01.2014 10:00

OK danke a ma ktoś jakas propozycje która podstawke wybrać? jakas firma aukcja namiary co kolwiek :P?


  • +
  • -
  • 0

#12 Ender #

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 7
Nowy

  • Postów:66
  • GG:
  • Imię:Radek
  • Lokalizacja:Głowno
Offline

Napisano 26.01.2014 18:11

Jeśli chodzi o gry to im więcej wiatraków tym lepiej. Sam miałem taką podstawkę lecz miała tylko 2 wiatraczki i ledwo co chłodziła ( 30 parę złotych dałem)

 

Jest sens kupić tą za 150. Powinna się dobrze spisać :)


  • +
  • -
  • 0

DeathStreak.pl

                Pomogłem daj rep_up.png

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

 

26.01.2014 | 50 postów


#13 piterbb

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:2
  • Imię:Piotr
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 27.01.2014 18:12

A można z taką podstawką na nogi położyć lapka?


  • +
  • -
  • 0

#14 Ender #

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 7
Nowy

  • Postów:66
  • GG:
  • Imię:Radek
  • Lokalizacja:Głowno
Offline

Napisano 27.01.2014 18:24

Pewnie tak ale będzie niewygodnie :P


  • +
  • -
  • 0

DeathStreak.pl

                Pomogłem daj rep_up.png

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

 

26.01.2014 | 50 postów


#15 JustCause

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:5
  • Imię:Bartłomiej
  • Lokalizacja:Działdowo
Offline

Napisano 26.02.2014 16:03

Według mnie jedynka będzie najlepsza :) Grafika w lapku to podstawa :)


  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych