Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Prośba o ub Mac Pherson proszę administrację aby przeczytała


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 lukics

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 6
Nowy

  • Postów:27
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 04.01.2014 16:20

Witam, Zwracam się z prośbą o odbanowanie mojego IP na forum. Bana dostałem słusznie lecz przez własną głupotę zrozumiałem swój błąd i za prośbą znajomych, którzy udostępnili mi możliwość przejrzenia forum i przeczytałem cały regulamin i już wszystko wiem i rozumiem skoro temat zostanie zamknięty bo niby nie ma żadnego tłumaczenia ale w moim przypadku brat napisał jeden post i więcej na to forum nie zajrzał a ja o tym jego koncie nawet nie wiedziałem i nie było odp w jego temacie z mojego kona. Byłem stałym użytkownikiem forum i prowadziłem swój serwer gdzie owe forum było bardzo przydatne ale również starałem pomagać się innym,lecz jednak mam bana i nie mogę przeglądać forum oraz pomagać ludziom. Postanowiłem napisać prośbę o ub ponieważ ban już był dawno przyznany lecz trudno się pracuje mając swój serwer a być pozbawionym możliwości pisania tutaj na forum. Nie zależy mi na starym koncie miało nick Mac Pherson tylko abym miał możliwość normalnego udzielania się na forum.

#2 dasiek

    Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem.

  • Junior Admin

Reputacja: 2 077
Godlike

  • Postów:5 706
  • Imię:Adaś
  • Lokalizacja:No teraz trochę dalej od WWy
Offline

Napisano 04.01.2014 16:22


przeczytałem cały regulamin i już wszystko wiem i rozumiem

 

zrobiłeś to za późno. Tyle.


  • +
  • -
  • 0

#3 lukics

    Banned

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 6
Nowy

  • Postów:27
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 04.01.2014 16:29

Owszem zrobiłem to za późno ale nawet gdybym go przeczytał to czy zmieniło by to coś jeżeli brat założył konto o którym ja nie wiedziałem nawet bo nawet gdybym o tym wiedział to dalej jesteśmy w tej samej sytuacji

#4 dasiek

    Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem.

  • Junior Admin

Reputacja: 2 077
Godlike

  • Postów:5 706
  • Imię:Adaś
  • Lokalizacja:No teraz trochę dalej od WWy
Offline

Napisano 04.01.2014 16:47

Nieznajomość regulaminu nie zwalnia Cię od jego przestrzegania. Przy rejestracji jest nawet wytłuszczone Przeczytałem i akceptję zasady uzytkowania. Zaznaczyłeś to tak? A jednak go nie przeczytałeś. Czyli nas okłamałeś. Co za tym idzie nie jesteś wobec nas fair. To teraz się pytam jak my mamy być wobec Ciebie fair?


  • +
  • -
  • 0

#5 sebul

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 035
Godlike

  • Postów:5 411
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Ostrołęka
Offline

Napisano 04.01.2014 16:53

Owszem zrobiłem to za późno ale nawet gdybym go przeczytał to czy zmieniło by to coś jeżeli brat założył konto o którym ja nie wiedziałem nawet bo nawet gdybym o tym wiedział to dalej jesteśmy w tej samej sytuacji

Gdybyś przeczytał, to byś zapewne uprzedził brata, żeby Ci od razu mówił o takich rzeczach, jak założenie konta na amxx.pl.
Tłumaczenie dobre, jak każde inne, ale jeśli tamto konto po prostu sobie było, czyli bez postów, nikt z niego plusów nie rozdawał, itp. to zawsze w takim przypadku byłbym za UB, a nawet po prostu za tym, żeby banów za takie konta nie było.
  • +
  • -
  • 0

Posiadam TBM (inaczej PTB), które działa dużo lepiej niż zwykłe PTB, nawet na modach z lvlami. Zainteresowany? Proszę bardzo


#6 lukics

    Banned

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 6
Nowy

  • Postów:27
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 04.01.2014 16:56

CheQ owszem ale ja nie mówię, że tu ktoś był wobec mnie nie fair wiem, że to ja w pewnym sensie was okłamałem ale powiedz tak szczerze czy ty rejestrując się na jakimś forum czytasz przed rejestracją regulamin? Bo ja konto zakładałem już dawno temu gdzie byłem jeszcze szczyl ogólnie głównych zasad starałem się przestrzegać a z czasem jak mi już zależało na tym forum nie było się kiedy do tego przybrać. I wracając do sprawy nie nalegam żeby ktoś według mnie był fair bo sam taki nie byłem wobec was jak napisałeś wyżej, ale chciałbym prosić że tak to ujmę o trochę łaski, ponieważ jak pisałem wyżej nie wiedziałem nawet o tym, że brat założył konto które mu było potrzebne do poruszenia jakiegoś tematu i potem nawet więcej nie zaglądał na to forum. Jemu nie zależy a mi problemu narobił ponieważ zajmuję się cs. A to że mu już nagadałem swoje po tym jak się dowiedziałem o banie to i tak już nic nie zmieniło. Więc tutaj nie liczę żeby ktoś był fair tylko o odrobinę łaski i lekkiego przychylenia się.

#7 dasiek

    Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem.

  • Junior Admin

Reputacja: 2 077
Godlike

  • Postów:5 706
  • Imię:Adaś
  • Lokalizacja:No teraz trochę dalej od WWy
Offline

Napisano 04.01.2014 16:58


CheQ owszem ale ja nie mówię, że tu ktoś był wobec mnie nie fair wiem, że to ja w pewnym sensie was okłamałem ale powiedz tak szczerze czy ty rejestrując się na jakimś forum czytasz przed rejestracją regulamin?

 

Ostatnimi czasy (czyt od 2 lat) - zawsze.

 


Więc tutaj nie liczę żeby ktoś był fair tylko o odrobinę łaski i lekkiego przychylenia się.

 

co jak co ale mnie to ujęło. bardzo fajnie napisane.


  • +
  • -
  • 0

#8 lukics

    Banned

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 6
Nowy

  • Postów:27
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 04.01.2014 17:06

sebul ok no ale wiesz ja zajmuję się czym innym on czym innym i ciężko tak się spowiadać nawzajem sb to możesz a tego nie a po za tym nigdy się nie interesujemy gdzie który zagląda na jakie strony, a jak już się dowiedziałem o tym jego koncie to mu powiedziałem o tym ponieważ też o tym wiedziałem bo prowadziłem swoją sieć serwerów i pisałem regulamin u sb ;d Plusów żadnych nie było bynajmniej z tego co on mi mówił ale na 100% nie dawał plusów na moje konto tego jestem pewien a co do postów mówi, że był aż 1 czego też nie mam osobiście jak sprawdzić. CheQ no ostatnio to nawet i mi się to zdarza ale jak mówią im człowiek starszy tym mądrzejszy ale to też do czasu ;d ogólnie zależy mi na tym forum i chciałbym móc normalnie z niego korzystać

#9 Kawon

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 887
Czempion

  • Postów:5 165
  • Steam:steam
  • Imię:Paweł
  • Lokalizacja:Dzierzgoń
Offline

Napisano 04.01.2014 20:17

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Autor tematu zbanowany

Jeśli się z tym nie zgadzasz, report.png raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
  • +
  • -
  • 1

DarkGL to mój autorytet.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych