Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Shooters.pl vs Pukawka.pl


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Co nie?

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: -3
Nowy

  • Postów:55
  • Lokalizacja:Lublin
Offline

Napisano 23.12.2013 12:43

Mam zamiar kupić serwer i chciałbym znać opinie na temat: shooters 600 fps i pukawka 600 fps ?


  • +
  • -
  • 0

#2 RasiaQ

    Wracam.

  • Power User

Reputacja: 307
Wszechpomocny

  • Postów:639
  • Steam:steam
  • Imię:Piotr
  • Lokalizacja:Browar Namysłów
Offline

Napisano 23.12.2013 12:53

Osobiście polecam Pukawkę. Co prawda jest dość droga, ale mają bardzo profesjonalne podejście do klienta, bardzo rozbudowany panel serwera i wiele innych dodatków. Postawiony tam serwer na pewno długo uciągnie. No i poza tym przy reklamach serwera zawsze zwraca się uwagę na hosting, a Pukawka jest jednym z najbardziej szanowanych, więc polecam w 100%.


  • +
  • -
  • 1

#3 Filip1512

    Wszechmogący

  • Power User

Reputacja: 137
Zaawansowany

  • Postów:641
  • Steam:steam
  • Imię:Filip
  • Lokalizacja:Poland
Offline

Napisano 23.12.2013 13:16

Dla pukawki nie ma obecnie żadnych konkurentów, nawet rzekomo polecana zabijaka, która ma serwery porównywalne jakościowo do gameserva.

Shooters oczywiście nie jest zły, ale pukawka jest lepsza.


  • +
  • -
  • 1
Filip / `NN
Wymuszanie rate'ów co spawna - update v2.1!

#4 wirus5544

    Zaawansowany

  • Zbanowany

Reputacja: 6
Nowy

  • Postów:78
  • Imię:Andrzej
  • Lokalizacja:Sandomierz
Offline

Napisano 23.12.2013 13:27

Polecam Pukawke sam mam Prawie ROk Serwer tam i jestem zadowolony bez lagów itp zniżki 



#5 White

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 472
Wszechobecny

  • Postów:384
  • GG:
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Kielce
Offline

Napisano 23.12.2013 17:28

Pukawka nie posiada w ofercie serwerów 600 FPS. Mają w ofercie Lite serwery z możliwością ustawienia sys_ticrate 600, a to jest ogromna różnica. Wiele osób narzeka też na działanie HLTV. Często mam je off lub zlagowane przy oglądaniu. Możliwe, że to jest winą modyfikacji. Wiem, że 2 osoby miały podobne problemy. Najlepiej samemu sprawdzić. Masz do dyspozycji bezpłatny serwer na 12 godzin. Na shooters.pl nigdy nic nie miałem, ale jakbym miał wybierać to wybrałbym mimo wszystko Pukawka.pl. Hosting najbardziej stabilny.


  • +
  • -
  • 1

#6 Grzegorz93

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 63
Pomocny

  • Postów:311
  • GG:
  • Imię:Grzegorz
  • Lokalizacja:Śląsk
Offline

Napisano 24.12.2013 01:44

Posiadam ofertę CGS Power z Pukawki i jestem zadowolony. Co do problemów z HLTV to prawda, są, lecz w 99% przypadków z winy użytkowników.

Serwera w Shooters nigdy nie miałem, ponieważ Pukawka spełnia swoje zadanie.


Użytkownik PL_Grzegorz edytował ten post 24.12.2013 01:46

  • +
  • -
  • 1

#7 amator75

    Profesjonalista

  • Przyjaciel

Reputacja: 78
Zaawansowany

  • Postów:153
  • Steam:steam
  • Imię:Arkadiusz
  • Lokalizacja:Norwegia
Offline

Napisano 24.12.2013 17:07

Polecam Pukawke.pl,Shoters_??? :facepalm2:  mielismy tam serwer 600fps ktorych naprawdę nie bylo,kontakt z nimi,beznadziejny,olewaja klientow,odpisuja jak sobie ktorys przypomni z pomocy ze istnieja czyli po 3 dniach kiedy Ty czekasz na usuniecie awari czy jakas badz pomoc od hostingu.Nie polecam!


  • +
  • -
  • 2

#8 Andrzejek

    Ucze się :]

  • Power User

Reputacja: 136
Zaawansowany

  • Postów:1 300
  • Imię:Andrzej
Offline

Napisano 24.12.2013 17:43

Pukawka ma na prawdę świetny support (chociaż są sytuacje, że samu trzeba sobie poradzić), ale serwery to nie są aż tak świetne mam na nich serwery i scerze to niekiedy serwery padają oraz też są straszne lagi na serwerach(ale to może być zła konfiguracją serwera, więc powodów może być dużo). A co do Shooters.pl nie będę się wypowiadał bo nie miałem tam nigdy serwera.


  • +
  • -
  • 2

Mam do sprzedania pluginy AMXX pod serwery typu, JB, ONLY DD2, ZOMBIE, COD MOD, DR i inne...

 

Jeżeli jesteś zainteresowany(a), napisz na PW lub GG 42384104


#9 Engi

    [EKSiD] playaz44

  • Power User

Reputacja: 315
Wszechpomocny

  • Postów:1 071
  • GG:
  • Imię:Seba
  • Lokalizacja:Praga
Offline

Napisano 24.12.2013 18:03

Pukawka nie posiada w ofercie serwerów 600 FPS. Mają w ofercie Lite serwery z możliwością ustawienia sys_ticrate 600, a to jest ogromna różnica. Wiele osób narzeka też na działanie HLTV. Często mam je off lub zlagowane przy oglądaniu. Możliwe, że to jest winą modyfikacji. Wiem, że 2 osoby miały podobne problemy. Najlepiej samemu sprawdzić. Masz do dyspozycji bezpłatny serwer na 12 godzin. Na shooters.pl nigdy nic nie miałem, ale jakbym miał wybierać to wybrałbym mimo wszystko Pukawka.pl. Hosting najbardziej stabilny.

Pukawka ma na prawdę świetny support (chociaż są sytuacje, że samu trzeba sobie poradzić), ale serwery to nie są aż tak świetne mam na nich serwery i scerze to niekiedy serwery padają oraz też są straszne lagi na serwerach(ale to może być zła konfiguracją serwera, więc powodów może być dużo). A co do Shooters.pl nie będę się wypowiadał bo nie miałem tam nigdy serwera.

 

Mam na sieci serwer w wersji MAX (pukawka), serwer ostatnie dni łapie ogromne lagi, mimo że serwer nie jest jak wcześniej oblegany po brzegi bo są święta (pewnie inni na tej samej maszynie napakowali serwery śmieciowymi świątecznymi pluginami ale nie wiem czy na pewno), HLTV u nas generuje się od 2,5h do 6h i nie wiem od czego to zależy, demka również mamy zlagowane, albo zdarzają się takie którym w środku demka brakuje kilku sekund (np przeskok z 11:32 na 11:36), HLTV potrafi się zawiesić i "nie wejść" na serwer, wtedy trzeba ręcznie resetować z panelu pukawki (mniej więcej raz na 3-4 dni tak jest). Nic nie było wgrywane, żadnych świątecznych pierdół więc nie ma mowy że to wina pluginów, serwer również jest automatycznie resetowany o godzinie 6 rano co 24h, ogólnie polecam ale radzę uważać, shooters.pl pierwsze słysze o takim czymś więc wstrzymam się od opinii.


  • +
  • -
  • 2
Użytkowniku! Zanim napiszesz wiadomość wiedz, że:

W odpowiedzi na ten status, przejrzałem kilka ostatnich Twoich postów i dodałem Ci kolejne 3 punkty ostrzeżeń. Mam nadzieję, że pomogłem.

1:0 dla Benia :D
Nie pomagam za darmo na pw.

#10 glock816

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:6
  • Imię:Adrian
  • Lokalizacja:Łask / Łódz
Offline

Napisano 25.12.2013 10:26

Oczywiście, że pukawka :)

playaz44 co do tych ostatnich lagów też miałem na serwerze, ale dostałem od pukawki info, że maja krótko trwałe niestabilności ze wzgledu na ataki DDoS

 


  • +
  • -
  • 3

b_350_20_C40206_CC0003_FCFCFC_CB0C0B.png

 

Facebook https://www.facebook.com/glock816

 

 


#11 Engi

    [EKSiD] playaz44

  • Power User

Reputacja: 315
Wszechpomocny

  • Postów:1 071
  • GG:
  • Imię:Seba
  • Lokalizacja:Praga
Offline

Napisano 25.12.2013 14:00

 

Oczywiście, że pukawka :)

playaz44 co do tych ostatnich lagów też miałem na serwerze, ale dostałem od pukawki info, że maja krótko trwałe niestabilności ze wzgledu na ataki DDoS

 

 

Dzięki za info, dobrze wiedzieć :) Chyba już jest okej, bo dzisiaj jak gram to nie było lagów ani skoków pingów


  • +
  • -
  • 2
Użytkowniku! Zanim napiszesz wiadomość wiedz, że:

W odpowiedzi na ten status, przejrzałem kilka ostatnich Twoich postów i dodałem Ci kolejne 3 punkty ostrzeżeń. Mam nadzieję, że pomogłem.

1:0 dla Benia :D
Nie pomagam za darmo na pw.

#12 SKGame

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: -4
Nowy

  • Postów:22
  • GG:
  • Imię:Bartek
  • Lokalizacja:Nidzica
Offline

Napisano 28.12.2013 20:42

Ja osobiscie polecam 1shot1kill , niema tam limitów FPS lecz cena robi swoje :) Lecz za taką cene to naprawdę bardzo warato , profesjonalne podejscie do klienta i bardzooooooo niskie pingi , posiadam tam 5 serwerów i nie narzekam :) . Polecam


  • +
  • -
  • 0

#13 vango12

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3
  • Imię:marcel
  • Lokalizacja:polska
Offline

Napisano 13.06.2015 08:16

Nie polecam Shooters nie da się zaktualizować serwera nie działa panel klikam stóp serwer ciągle jest w społeczności itd
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych