Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Niesłuszne ostrzeżenie za wstawienie .amxx



  • Zamknięty Temat jest zamknięty
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 BlackDead666

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:9
  • Lokalizacja:ziemia
Offline

Napisano 22.12.2013 14:58

Witam,na samym początku przepraszam za zły dział.(nie mogę napisać np. w "Forum")

Piszę z innego konta ponieważ na moim mam bana.

W dniu 19.12.2013 otrzymałem ostrzeżenie od GwynBleidD.

Powód: Zakaz wstawiania plików .amxx

Pliki wstawiamy w załącznikach, plików .amxx nie wstawiamy wcale (chyba, że regulamin działu na to pozwala, jak np w prośbach o kompilację). 

 

Chodzi o ten temat: http://amxx.pl/topic...y-kompilowaniu/ (mój post z plikiem amxx został usunięty).

Autor prosił o kompilację pluginu (w kompilatorze na amxx.pl nie ma biblioteki chatcolor), więc mu skompilowałem lokalnie i wstawiłem plik amxx bo tego chciał i za to dostałem ostrzeżenie.

Jest to już 4 lub 5 ostrzeżenie więc mam zakaz wstępu na forum i brak możliwości odpracowania poprzednich ostrzeżeń.

 

 

 

 

 



#2 M4RV1N

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 140
Zaawansowany

  • Postów:344
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Andrzej
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 22.12.2013 15:07

Czytaj post FROMOZA to będziesz wiedział o co chodzi ....

A tak primo

 

  • Całkowity zakaz wrzucania na forum załączników (w tym także podawania linków do serwisów hostujących pliki) w których to znajdują się skompilowane pluginy .amxx przez użytkowników jak i każdą inną grupę na forum. Udostępniamy jedynie kod źródłowy (plik .sma - Pliki te można automatycznie skompilować za pomocą przycisku "Pobierz Plugin", który znajduje się pod dodanym załącznikiem o rozszerzeniu .sma ). Za nieprzestrzeganie tej zasady zostaniesz wynagrodzony ostrzeżeniem a w skrajnych przypadkach nadużyć - banem. Zakaz nie dotyczy działu Prośby o kompilacje pluginów / Problemy z kompilacją oraz Gotowe paczki AMXX.

Chodzi mi o 

 

w tym także podawania linków do serwisów hostujących pliki


  • +
  • -
  • 0

#3 BlackDead666

    Banned

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:9
  • Lokalizacja:ziemia
Offline

Napisano 22.12.2013 15:15

Czytaj post FROMOZA to będziesz wiedział o co chodzi ....

A tak primo

 

  • Całkowity zakaz wrzucania na forum załączników (w tym także podawania linków do serwisów hostujących pliki) w których to znajdują się skompilowane pluginy .amxx przez użytkowników jak i każdą inną grupę na forum. Udostępniamy jedynie kod źródłowy (plik .sma - Pliki te można automatycznie skompilować za pomocą przycisku "Pobierz Plugin", który znajduje się pod dodanym załącznikiem o rozszerzeniu .sma ). Za nieprzestrzeganie tej zasady zostaniesz wynagrodzony ostrzeżeniem a w skrajnych przypadkach nadużyć - banem. Zakaz nie dotyczy działu Prośby o kompilacje pluginów / Problemy z kompilacją oraz Gotowe paczki AMXX.

Chodzi mi o 

 

w tym także podawania linków do serwisów hostujących pliki

 

Chciałem mu pomóc i wrzuciłem .amxx

To była prośba o kompilacje:

Zakaz nie dotyczy działu Prośby o kompilacje pluginów / Problemy z kompilacją oraz Gotowe paczki AMXX.


#4 FORMOZA

    KDE User

  • Power User

Reputacja: 416
Wszechobecny

  • Postów:758
  • Imię:Kamil
  • Lokalizacja:Łowicz
Offline

Napisano 22.12.2013 15:15


Czytaj post FROMOZA to będziesz wiedział o co chodzi

* Mozesz pisać FORMOZY ;)

A to była zewnętrzna strona z reklamą i skompilowanym plikiem *.amxx dlatego dostałeś ostrzeżenie a jak już miałeś za dużo to no niestety ban... 

Ps. Za to multikonto też pewnie dostaniesz 
  • +
  • -
  • 1

Diablo Mod V9 Demonic by FORMOZA *Updated 21-12-2013*

Perki by Pas (FORMOZA) cz1 %5BPaczka%5D

Perki by J River (FORMOZA) cz2 %5BPaczka%5D

Dołączona grafika

=================================

Załączony plik  Diablo Install_9.zip   1,2 MB  1172 Ilość pobrań

Załączony plik  Perki by Pas DOWNLOAD.zip   127,12 KB  1702 Ilość pobrań


Załączony plik  Perks_by_J_River.zip   178,98 KB  2343 Ilość pobrań

=================================


http://kdemaker.blogspot.com/


#5 BlackDead666

    Banned

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:9
  • Lokalizacja:ziemia
Offline

Napisano 22.12.2013 15:20

 


Czytaj post FROMOZA to będziesz wiedział o co chodzi

* Mozesz pisać FORMOZY ;)

A to była zewnętrzna strona z reklamą i skompilowanym plikiem *.amxx dlatego dostałeś ostrzeżenie a jak już miałeś za dużo to no niestety ban... 

Ps. Za to multikonto też pewnie dostaniesz 

To gdzie miałem mu to wrzucić jak do załączników nie można .amxx,to był 1 hosting o jakim pomyślałem i tam wstawiłem.

 

Przecież pisze:

Zakaz nie dotyczy działu Prośby o kompilacje pluginów / Problemy z kompilacją oraz Gotowe paczki AMXX.

W tym dziale,chyba można te pliki wstawiać na hostingi i dawać link.

 

Niech się wypowie jakiś mod/adm


Użytkownik BlackDead666 edytował ten post 22.12.2013 15:25


#6 sebul

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 035
Godlike

  • Postów:5 411
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Ostrołęka
Offline

Napisano 22.12.2013 15:24

Gdyby to był tylko plik amxx, ale w załączniku, ewentualnie wrzucony na jakiś tam hosting, to raczej warn się nie należał, bo temat po prostu był założony w złym dziale, ale link do amxx był także reklamą, więc 1 warn i tak się należał.
  • +
  • -
  • 1

Posiadam TBM (inaczej PTB), które działa dużo lepiej niż zwykłe PTB, nawet na modach z lvlami. Zainteresowany? Proszę bardzo


#7 FORMOZA

    KDE User

  • Power User

Reputacja: 416
Wszechobecny

  • Postów:758
  • Imię:Kamil
  • Lokalizacja:Łowicz
Offline

Napisano 22.12.2013 15:25


To gdzie miałem mu to wrzucić jak do załączników nie można .amxx,to był 1 hosting o jakim pomyślałem i tam wstawiłem.

A co ja zrobiłem ? jakoś nie wrzuciłem tylko założyłem temat o dodanie biblioteki http://amxx.pl/topic...ilatora-amxxpl/ i dodana została i może sobie skompilować juz ;)

A mogłeś jeszcze dać tą biblioteke mu w załączniku (bo pliki *.inc można przypomnę w przeciwieństwie do *.amxx) i niech skompiluje sobie lokalnie :)
 
  • +
  • -
  • 0

Diablo Mod V9 Demonic by FORMOZA *Updated 21-12-2013*

Perki by Pas (FORMOZA) cz1 %5BPaczka%5D

Perki by J River (FORMOZA) cz2 %5BPaczka%5D

Dołączona grafika

=================================

Załączony plik  Diablo Install_9.zip   1,2 MB  1172 Ilość pobrań

Załączony plik  Perki by Pas DOWNLOAD.zip   127,12 KB  1702 Ilość pobrań


Załączony plik  Perks_by_J_River.zip   178,98 KB  2343 Ilość pobrań

=================================


http://kdemaker.blogspot.com/


#8 Kawon

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 887
Czempion

  • Postów:5 165
  • Steam:steam
  • Imię:Paweł
  • Lokalizacja:Dzierzgoń
Offline

Napisano 22.12.2013 15:30

Perfidna reklama w linku udostępnionego pluginu


  • +
  • -
  • 1

DarkGL to mój autorytet.


#9 BlackDead666

    Banned

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:9
  • Lokalizacja:ziemia
Offline

Napisano 22.12.2013 15:32

Gdyby to był tylko plik amxx, ale w załączniku, ewentualnie wrzucony na jakiś tam hosting, to raczej warn się nie należał, bo temat po prostu był założony w złym dziale, ale link do amxx był także reklamą, więc 1 warn i tak się należał.

Nie pomyślałem,że ten link weźmiecie za reklamę,zawsze korzystam z tego hostingu i tam wrzuciłem :/

Zależy mi aby tego 1 ostrzeżenia nie było ponieważ nie mam możliwości odpracowania pozostałych.

Chciałem pomóc a załapałem bana.


Użytkownik BlackDead666 edytował ten post 22.12.2013 15:34


#10 dasiek

    Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem.

  • Junior Admin

Reputacja: 2 077
Godlike

  • Postów:5 706
  • Imię:Adaś
  • Lokalizacja:No teraz trochę dalej od WWy
Offline

Napisano 22.12.2013 15:35

Hosting który przypadkiem nazywa się tak samo jak Twoja Sieć w sygnaturze nie jest reklamą tak? Ciekawe... 

 

Co jak co nawet jak jak zdejmiemy warn za plik amxx do damy za reklamę. proste. 


  • +
  • -
  • 1

#11 BlackDead666

    Banned

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:9
  • Lokalizacja:ziemia
Offline

Napisano 22.12.2013 15:45

Hosting który przypadkiem nazywa się tak samo jak Twoja Sieć w sygnaturze nie jest reklamą tak? Ciekawe... 

 

Co jak co nawet jak jak zdejmiemy warn za plik amxx do damy za reklamę. proste. 

To mój hosting i z niego korzystam,ale to nie miała być reklama.Wrzucam tam wszystkie pliki bo wiem że będą długo.Nie zostaną skasowane jak na innych hostingach po miesiącu :/

 

Chciałem po prostu pomóc autorowi tematu.Nie myślałem o żadnej reklamie.



#12 dasiek

    Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem.

  • Junior Admin

Reputacja: 2 077
Godlike

  • Postów:5 706
  • Imię:Adaś
  • Lokalizacja:No teraz trochę dalej od WWy
Offline

Napisano 22.12.2013 15:50


Nie myślałem o żadnej reklamie.

 

moze i nie myślałeś jednak takową zrobiłeś. 


  • +
  • -
  • 0

#13 BlackDead666

    Banned

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:9
  • Lokalizacja:ziemia
Offline

Napisano 22.12.2013 16:03

 


Nie myślałem o żadnej reklamie.

 

moze i nie myślałeś jednak takową zrobiłeś. 

 

To gdzie miałem to wrzucić? Jest jakaś lista hostingów do których mogę dawać linki w prośbach o kompilację?



#14 Kawon

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 887
Czempion

  • Postów:5 165
  • Steam:steam
  • Imię:Paweł
  • Lokalizacja:Dzierzgoń
Offline

Napisano 22.12.2013 16:06

Dropbox, Dysk Google, załącznik.


  • +
  • -
  • 0

DarkGL to mój autorytet.


#15 Droso

    Dawniej HubertTM

  • Support Team

Reputacja: 1 291
Godlike

  • Postów:2 371
  • Steam:steam
  • Imię:Hubert
  • Lokalizacja:Wrocław
Offline

Napisano 22.12.2013 16:17

Tłumaczenie, że nie mogłeś wgrać pliku .amxx jest bez sensu (więc wybrałeś swój "hosting"), wystarczyło skompresować plik 7zipem, winrarem lub innych programem do tego typu rzeczy.


Użytkownik HubertTM edytował ten post 22.12.2013 16:17

  • +
  • -
  • 0

Piszę pluginy pod: AMX MOD X oraz SOURCE MOD!

Na zlecenie i bez zlecenia zresztą też!


#16 BlackDead666

    Banned

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:9
  • Lokalizacja:ziemia
Offline

Napisano 22.12.2013 16:22

Tłumaczenie, że nie mogłeś wgrać pliku .amxx jest bez sensu (więc wybrałeś swój "hosting"), wystarczyło skompresować plik 7zipem, winrarem lub innych programem do tego typu rzeczy.

Nie pomyślałem o tym :/

To naprawdę nie było celowe.Nie wiedziałem,że to takie ważne na jaki hosting to wrzucę.

Bardzo proszę o zdjęcie tego ostrzeżenia.Jest to już 4 lub 5 i mam bana.Jeśli zostanie zdjęte 1 będę miał możliwość odpracowania pozostałych.



#17 Ojciec Dyrektor

    papa smerf.

  • Przyjaciel

Reputacja: 477
Wszechobecny

  • Postów:3 035
  • Imię:Paweł
  • Lokalizacja:Rabka-Zdrój
Offline

Napisano 22.12.2013 21:02


Bardzo proszę o zdjęcie tego ostrzeżenia.Jest to już 4 lub 5 i mam bana.Jeśli zostanie zdjęte 1 będę miał możliwość odpracowania pozostałych.

no ja nie wiem, bo Ci się ban należy za multikonto :) mogłeś się skontaktować z administracją przez FB przykładowo lub mailowo. :)


  • +
  • -
  • 0

#18 BlackDead666

    Banned

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:9
  • Lokalizacja:ziemia
Offline

Napisano 23.12.2013 11:52

Kto teraz jest właścicielem? Bo forum już sprzedane chyba.



#19 GwynBleidD

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 869
Godlike

  • Postów:3 066
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Przemyśl
Offline

Napisano 23.12.2013 12:46

Może ja się wypowiem, skoro ja nałożyłem warna...

Gdyby to było tylko wstawienie pliku .amxx to bym odpuścił, ale to była reklama... Jak mogłeś postąpić inaczej?
Kilka opcji (kolejność od najbardziej zalecanego do najmniej zalecanego, ale za którykolwiek z tych bym warna nie nałożył):
- raportować temat, aby ktoś z moderacji przeniósł go do działu próśb o kompilację, tam już można wstawiać pliki .amxx normalnie
- wstawić plik w załączniku, spakowany w archiwum jakieś
- wstawić plik w taki sposób, aby w poście nie było reklamy (ukryć link do pliku pod tekstem w ten sposób, a nie wstawiać http://amxx.pl tak lub wrzucić na hosting, który w linku nie zawiera reklamy...)
- napisać przy wstawianiu pliku "przepraszam, że nie w załączniku i akurat na takim hostingu bo to i to i tamto i siamto..."

Nie zrobiłeś żadnej z tych rzeczy, wiedząc dobrze, że łamiesz regulamin (albo i nie wiedząc, ale nieznajomość prawa NIE zwalnia z jego przestrzegania). Gdybyś chociaż starał się łamać go jak najmniej, albo wyjaśnił dlaczego łamiesz... Dodatkowo miałeś już 4 punkty za ostrzeżenia, nadane od 4 lipca do 4 grudnia, miałeś bardzo dużo czasu, żeby je odrobić, nic z tym nie zrobiłeś... można powiedzieć, że tylko czekałeś na piąty... Wiń raczej siebie za tego bana, bo na niego ładnie zarobiłeś...
  • +
  • -
  • 2

NIE pomagam na PW. Nie trudź się, na zlecenia nie odpiszę... Od pomagania jest forum.
NIE zaglądam w tematy wysłane na PW. Jeśli są na forum to prędzej czy później je przeczytam. Jeśli mam co w nich odpisać, to odpiszę.
 
1988650.png?theme=dark


#20 BlackDead666

    Banned

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:9
  • Lokalizacja:ziemia
Offline

Napisano 23.12.2013 14:19

Może ja się wypowiem, skoro ja nałożyłem warna...

Gdyby to było tylko wstawienie pliku .amxx to bym odpuścił, ale to była reklama... Jak mogłeś postąpić inaczej?
Kilka opcji (kolejność od najbardziej zalecanego do najmniej zalecanego, ale za którykolwiek z tych bym warna nie nałożył):
- raportować temat, aby ktoś z moderacji przeniósł go do działu próśb o kompilację, tam już można wstawiać pliki .amxx normalnie
- wstawić plik w załączniku, spakowany w archiwum jakieś
- wstawić plik w taki sposób, aby w poście nie było reklamy (ukryć link do pliku pod tekstem w ten sposób, a nie wstawiać http://amxx.pl tak lub wrzucić na hosting, który w linku nie zawiera reklamy...)
- napisać przy wstawianiu pliku "przepraszam, że nie w załączniku i akurat na takim hostingu bo to i to i tamto i siamto..."

Nie zrobiłeś żadnej z tych rzeczy, wiedząc dobrze, że łamiesz regulamin (albo i nie wiedząc, ale nieznajomość prawa NIE zwalnia z jego przestrzegania). Gdybyś chociaż starał się łamać go jak najmniej, albo wyjaśnił dlaczego łamiesz... Dodatkowo miałeś już 4 punkty za ostrzeżenia, nadane od 4 lipca do 4 grudnia, miałeś bardzo dużo czasu, żeby je odrobić, nic z tym nie zrobiłeś... można powiedzieć, że tylko czekałeś na piąty... Wiń raczej siebie za tego bana, bo na niego ładnie zarobiłeś...

Mogę jakoś odpracować tego bana? Zależy mi na tym.


GwynBleidD (23.12.2013 14:21):
Miałeś bardzo dużo czasu na odpracowanie ostrzeżeń. Trzeba było się liczyć z tym, że każde ostrzeżenie przybliża Cię do bana...






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych