Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Brak GranatówNie mam granatów w pluginie VIP ultimate Hot 2.7


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 DGLSeries

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:5
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 15.12.2013 21:24

Witam :D

Czy przerobi mi ktoś ten plugin Vip_Ultimate_Hot_v2.7 aby w nim były granaty do wyboru? Wybiore se bron to ja doste a granatów juz nie a pisze ze w tym i tym zestawie sa all granaty Like za pomoc
bo cvary mam ustawione tak:


//				////Konfig Vip Ultimate Hot v.2.7 ////				//vip_kasa_za_obrazenia "3" //Dodaje 3$ za zadane obrazeniavip_kasa_za_zabicie "200" //Dodaje 200$ za zabicievip_kasa_za_hs "500"	  //Dodaje 500$ za zabicie headshotevip_hp_za_zabicie "15"    //Dodaje 15HP (jeśli vip ma mniej niż "vip_max_hp") za zabicievip_hp_za_hs "30"         //Dodaje 30HP (jeśli vip ma mniej niż "vip_max_hp") za zabicievip_max_hp "100"          //Do ilu HP ma ladowac za zabica z cvarow ("vip_hp_za_hs" i "vip_hp_za_zabicie")vip_menu "1"              //Czy vip ma miec menu z brońmi na start rundy? (ustawiane w menu admina ^^)vip_awp "1"               //Czy vip ma miec tylko awp? (ustawiane w menu admina ^^)vip_info_online "1"       //Jak maja sie ukazywac vipy online? (ustawiane w menu admina ^^)vip_connect_info "1"      //Czy ma sie ukazywac informacja o polaczeniu sie vipa do serwa (ustawiane w menu admina ^^)vip_add_grenade "1"       //Czy dodawać vipom do wyposarzenia granaty? (ustawiane w menu admina ^^)vip_add_money "500"       //Ile dodać vipom dodatkowej kasy? (ustawiane w menu admina ^^)


Ale i tak nie mam granatów gdy wybiore z mnu jakiś zestaw? Czy dodałby ktoś tutaj jeszcze podwójny skok?

Spoiler

  • +
  • -
  • 0

#2 DGLSeries

    Nowy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:5
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 16.12.2013 20:37

reff
  • +
  • -
  • 0

#3 Andrzejek

    Ucze się :]

  • Power User

Reputacja: 136
Zaawansowany

  • Postów:1 300
  • Imię:Andrzej
Offline

Napisano 18.12.2013 15:11

A cvar vip_add_grenade masz ustawiony na 1 ??


  • +
  • -
  • 0

Mam do sprzedania pluginy AMXX pod serwery typu, JB, ONLY DD2, ZOMBIE, COD MOD, DR i inne...

 

Jeżeli jesteś zainteresowany(a), napisz na PW lub GG 42384104





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych