Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Serwer na dedyku


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 simivar

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 26
Życzliwy

  • Postów:106
  • Lokalizacja:aaaaa
Offline

Napisano 08.07.2009 21:02

Witam!
Mam dwa pewnego rodzaju problemy, jednakże, nie wiedziałem w jakim dziale umieścić ten temat, tak więc wrzuciłem go tutaj.

Chciałbym postawić własny serwer Counter-Strike na serwerze dedykowanym, jednakże, nie mam pojęcia jak za takie coś się zabrać. Na początek chciałem oczytać się na ten temat i dowiedzieć się czegoś więcej, tzn. jak to się robi i w jakim stopniu jest to podobne do tego, gdy kupujemy 'gotowy' serwer na hostingach pokroju pukawka. Czy znacie jakiś dobry poradnik na ten temat?

Drugim moim problemem, jest dobranie serwera dedykowanego, który spokojnie utrzymałby 4 serwery po około 16 osób z małymi pingami. Ile taki kosztuje? Gdzie kupić? Ma ktoś 'polecany zestaw' w danej firmie? ; )
  • +
  • -
  • 0

#2 DB

    Wszechwidzący

  • Użytkownik

Reputacja: 19
Początkujący

  • Postów:230
Offline

Napisano 09.07.2009 13:29

Lektura HLDS.pl, co do dedyka i firm je oferujących było już na forum mnóstwo tego - opcja szukaj
  • +
  • -
  • 0

#3 Change

    Super Hero

  • Użytkownik

Reputacja: 129
Zaawansowany

  • Postów:1 161
  • Lokalizacja:Konin
Offline

Napisano 09.07.2009 14:14

Nie wiem czy to nie bd zablokowane jako strona o podobnej tematyce ale chciałem pomóc także łap : http://cenzura.pl.;) A w razie czego modek się tutaj zatroszczy i ocenzuruje :]
  • +
  • -
  • 0

#4 mgr inż. Pavulon

    C35H60Br2N2O4

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 742
Godlike

  • Postów:6 881
  • Steam:steam
  • Imię:Konrad
  • Lokalizacja:Koniecpol
Offline

Napisano 09.07.2009 14:20

Jak byś szukał w dobrym miejscu to byś znalazł np http://amxx.pl/topic... ... vt2749.htm
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych