Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

[ROZWIĄZANE] Mysz sie zacina win xp



Najlepsza odpowiedź Rodzyn, 15.12.2013 10:22

Miałem podobnie z myszką Quer modelu nie pamiętam. W każdym bądź razie może Ci pomóc (co mi pomogło) odinstalowanie sterownika myszki w menedżerze urządzeń i uruchomienie ponowne komputera. Jakby nie pomogło to jeżeli masz inną myszkę do portu PS2 to podłącz ją i zobacz czy dalej to będzie występowało. Jeżeli tak to masz odpowiedź - zepsuty port PS2 i wtedy będziesz musiał zainwestować w nową mysz za 20zł-40zł ^^ No chyba że masz jakiś sentyment do ten myszki i chcesz ciągle jej używać to wtedy poszukaj na allegro przejściówki PS2 --> USB :D. Jednak jeżeli port będzie sprawny to najprawdopodobniej myszka już przeżyła swoje i po prostu trzeba już wymienić, chociaż co się dziwić po myszce za 12zł + przesyłka. Mam nadzieję że moja wyczerpująca odpowiedź na twój problem była przydatna ;) Chociaż można również zakładać iż to system coś nawala z myszką, aby to sprawdzić weź jakiegoś pendrive 1/2GB i wgraj na niego Ubuntu czy tam Fedore i zobacz czy myszka będzie dalej tak "klatkować".

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rivit

    Godlike

  • Support Team

Reputacja: 1 319
Godlike

  • Postów:4 380
Offline

Napisano 14.12.2013 20:50

witam.
Posiadam myszke a4tech model op-620d PS2
od kilku dni myszka sie zcina i odcina i tak przez chwile. Po chwili mysz sie zacina kompletnie i nie reaguje na ruch i klik. Laser swieci przy ruchu.
Co mam zrobic? Moze rejestr... Moze sterowniki...
proszę o pomoc bo juz nie mam sily ta klawiatura robic wszystko...

A i jeszcze jedno:
wylaczone mam automatyczne aktualizacje, a gdy chce zaktualizowac przez witryne windows update to pisze:
trwa sprawdzanie najnowszych aktualizacji dla tego komputera i leci taki zielony pasek i leci i leci i leci... W tym czasie zuzycie procesora jest 50 procent (gdy to wylacze wraca do normy). Dodam ze proces ktory zuzywa tyle to svchost.exe
proszę o pomoc/porady
  • +
  • -
  • 0

#2 Gość_21977_*

  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 15.12.2013 09:31

Automatyczna wiadomość


Ten temat został przeniesiony z forum

InneOFF Topic

do

InneSprzętProblemy

#3 Rodzyn

    Wszechwiedzący

  • Power User

Reputacja: 146
Zaawansowany

  • Postów:569
  • GG:
  • Imię:Dawid
  • Lokalizacja:Bielawa
Offline

Napisano 15.12.2013 10:22   Najlepsza odpowiedź

Miałem podobnie z myszką Quer modelu nie pamiętam. W każdym bądź razie może Ci pomóc (co mi pomogło) odinstalowanie sterownika myszki w menedżerze urządzeń i uruchomienie ponowne komputera. Jakby nie pomogło to jeżeli masz inną myszkę do portu PS2 to podłącz ją i zobacz czy dalej to będzie występowało. Jeżeli tak to masz odpowiedź - zepsuty port PS2 i wtedy będziesz musiał zainwestować w nową mysz za 20zł-40zł ^^ No chyba że masz jakiś sentyment do ten myszki i chcesz ciągle jej używać to wtedy poszukaj na allegro przejściówki PS2 --> USB :D. Jednak jeżeli port będzie sprawny to najprawdopodobniej myszka już przeżyła swoje i po prostu trzeba już wymienić, chociaż co się dziwić po myszce za 12zł + przesyłka. Mam nadzieję że moja wyczerpująca odpowiedź na twój problem była przydatna ;) Chociaż można również zakładać iż to system coś nawala z myszką, aby to sprawdzić weź jakiegoś pendrive 1/2GB i wgraj na niego Ubuntu czy tam Fedore i zobacz czy myszka będzie dalej tak "klatkować".


  • +
  • -
  • 1

#4 Rivit

    Godlike

  • Autor tematu
  • Support Team

Reputacja: 1 319
Godlike

  • Postów:4 380
Offline

Napisano 15.12.2013 12:00

myszka ma 6 lat.
Czyli mam sprobowac odinstalowac mysz i wlaczy ponownie komp?
  • +
  • -
  • 0

#5 Rodzyn

    Wszechwiedzący

  • Power User

Reputacja: 146
Zaawansowany

  • Postów:569
  • GG:
  • Imię:Dawid
  • Lokalizacja:Bielawa
Offline

Napisano 15.12.2013 12:45

tak ;)


  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych