Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Prezenty św. na mapach


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 MarfiN

    Nowy

  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:8
  • Imię:Marcin
  • Lokalizacja:Stalowa Wola
Offline

Napisano 27.11.2013 19:25

Witam,

 

Jak sama nazwa wskazuje, poszukuje pluginu lub proszę o napisanie takowego pluginu, który umożliwia podniesienie i zebranie prezentu ( najlepiej pustego, bez żadnych broni w środku ).

 

Chcę zaznaczyć, że opiekuję się serwerem z moda HideNSeek, więc chciałbym żeby różnego rodzaju bronie w prezentach nie pojawiały się.

 

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a ja szukam pomysłu na Event Świąteczny. Dlatego zwróciłem się do was z prośbą o napisanie takowego pluginu.

 

Mam taki pomysł na event, którego celem jest np. zebranie 20 prezentów na mapie a w zamian za to ktoś dostanie VIP'a / Slota na określony czas.

 

Tyle że nie wiem, czy jest coś takiego możliwego, żeby można było zebrać te 20 prezentów w przeciągu paru map, i dać jakiś dowód, że ktoś te prezenty zebrał. Bo ja nie będę wiedział, czy ktoś zebrał te 20 prezentów czy nie zebrał, a zgłasza się po nagrodę. 

 

Jest taka możliwość, że po zebraniu danego prezentu przez danego gracza, nad ekranem wyświetlała się informacja, że ktoś złowił prezent? Byłby to niezły dowód, że ktoś zebrał te 20 prezentów. Da mi poprostu ss czy coś

 

Jeżeli nie ma takiej możliwości na stworzenie pluginu opisanego przeze mnie powyżej, to prosiłbym o jakieś pomysły na Event Świąteczny do moda HideNSeek. :)

 

By the way - śnieg, czapki na serwerze mam obcykane, więc komentarze z tym związane będą zbędne.  ;)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych