Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Lagi na Steam a na NS już nie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 AfTERr

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:177
  • Lokalizacja:Leżajsk
Offline

Napisano 25.11.2013 21:37

Siema, odpaliłem sobie Csa na Steamie, po dłuuugieh przerwie i niestety nie idzie na nim grać. Klatki są okrtune, a ping wacha się sie od 100 do 300. Jedynym sposobem w tej chwili, na zmniejszenie pingu który trochę mi pomógł, to zmniejszenie roździelczośći z 1680 x 1050 na jakaś mniejsza, no ale mimo to ping skacze od 80 do 150 :/

Ale co innego już NS. Zainstalowałem sobie v32 by Łukasz i chodzi elegancko, roździelczość 1680 x 1050 ping do 60 max. Więc co jest nie tak, że jest tak duża różnica gry między Steam a NS.

 

Monitor: Flastron L222WS

Karta graficzna: Co prawda karta to już zabytek ale ostatnio 512 wysiadła i jakaś na szybko musiałem załatwić. nvidia geforce 7300 gs wersja sterownika: 9.18.13.774 pod  win 7/8

Windows 7 32 bit. świeżo po formacie



#2 Droso

    Dawniej HubertTM

  • Support Team

Reputacja: 1 291
Godlike

  • Postów:2 371
  • Steam:steam
  • Imię:Hubert
  • Lokalizacja:Wrocław
Offline

Napisano 25.11.2013 22:03

Skopiuj configa z NS na S oraz podczas gry w CS [Steam] wyłącz steam (włącz OFFLINE) - wejdź na serwer i zobacz, jak będzie (kiedyś dało się wejść na serwer OFFLINE teraz nie wiem jak to jest)


  • +
  • -
  • 0

Piszę pluginy pod: AMX MOD X oraz SOURCE MOD!

Na zlecenie i bez zlecenia zresztą też!





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych