Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

pomocyyy router!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 berbec

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: -3
Nowy

  • Postów:147
  • Imię:mateusz
  • Lokalizacja:lbn
Offline

Napisano 03.07.2009 19:49

A wiec chcialbym przekierowac porty w routerze, ale niewiem jaki to jest router bo pudelko wyrucilem ^^ a na routerze nic nie jest napisany tylko Made in china ^^
wie ktos jak sprawdzic jaki to jest router, caly czas jest on poldaczony do laptopa przez wifi, czy mozna to jakos sprawdzic przez kompa jaki to router?

@edit

hey teraz wiem jak je przekierowac tylko nie znam hasla administratora, ja mam ten rotuer ale wurzucilem pudelko i niewiem skąd wziąć haslo admina bo tutaj musze wpisac:
http://192.168.0.1/
  • +
  • -
  • 0

#2 wizu

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 224
Profesjonalista

  • Postów:1 217
  • GG:
  • Lokalizacja:Sanok
Offline

Napisano 03.07.2009 21:59

Najpierw zrestartuj (twardy restart, jakiś przycisk powinien być, coś w rodzaju dziurki) router. Podłącz kablem, bo wifi nie będzie działać i wtedy nazwa powinna być admin, administrator a hasło albo puste, albo również admin. Choć nie w każdym modelu takie jest standardowe. Gdzieś musi być choćby producent :P
  • +
  • -
  • 0

#3 berbec

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: -3
Nowy

  • Postów:147
  • Imię:mateusz
  • Lokalizacja:lbn
Offline

Napisano 04.07.2009 09:24

oki, juz jestem zarejestrowany, i przekeirowalem porty, ale teraz neiwiem czy po przekierowaniu bedzie mi dzialac server hlds, bo mam wew ip i czy teraz by mi poszedl tak zeby wszyscy go widzieli?
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych