Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Problem z fast dl pukawka


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Vesper1996

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:78
  • Lokalizacja:Świebodzin
Offline

Napisano 01.11.2013 14:03

Witam otóż mam problem z fast dl pukawki. Piszą mi że dziala poprawni, lecz plik mp3. sciaga sie po 30-60s. proszę o pomoc

 

sv_allowdownload "1"
sv_downloadurl "http://271030.node7.pukawka.pl"

 

Ale i tak nie działa:/
 


  • +
  • -
  • 0

#2 Lacostii

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 40
Pomocny

  • Postów:172
  • Lokalizacja:Poland
Offline

Napisano 01.11.2013 14:38

Wyczyść cały katalog /www i spróbuj jeszcze raz w panelu pukawki aktywować Fast DL, jak mi się czasem tak zatkało to to pomagało. Dodatkowo zrestartuj kilka razy serwer.

 

Również problem może być w tym, że twoje pliki .mp3 mogą mieć w nazwie wielkie litery, a ty wpisując ich gdzieś nazwę do pobrania wpisałeś małe. Serwer sobie z tym poradzi i zacznie pobierać, ale Fast DL uzna, że nie istnieją, dlatego się wolniej będą pobierać.


Użytkownik Lacostii edytował ten post 01.11.2013 14:39

  • +
  • -
  • 0

Zapraszam na forum Classic-Zone.pl . ;)


#3 GwynBleidD

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 869
Godlike

  • Postów:3 066
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Przemyśl
Offline

Napisano 01.11.2013 14:58

Dlatego zawsze używamy małych liter zarówno w nazwach plików, jak i w ścieżkach do nich wpisanych gdzieś w konfiguracji.

 

Na jakim tle pobierają Ci się te pliki? tło z menu, czy czarne tło?


  • +
  • -
  • 0

NIE pomagam na PW. Nie trudź się, na zlecenia nie odpiszę... Od pomagania jest forum.
NIE zaglądam w tematy wysłane na PW. Jeśli są na forum to prędzej czy później je przeczytam. Jeśli mam co w nich odpisać, to odpiszę.
 
1988650.png?theme=dark


#4 White

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 472
Wszechobecny

  • Postów:384
  • GG:
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Kielce
Offline

Napisano 01.11.2013 17:49

Ja również często mam problemy z pukawką. Ostatnio mi FastDL przez 3 dni nie działało. Jeśli uważasz, że ustawiłeś wszystko dobrze to napisz do BOK-u.


  • +
  • -
  • 0

#5 Vesper1996

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:78
  • Lokalizacja:Świebodzin
Offline

Napisano 01.11.2013 18:36

Dlatego zawsze używamy małych liter zarówno w nazwach plików, jak i w ścieżkach do nich wpisanych gdzieś w konfiguracji.

 

Na jakim tle pobierają Ci się te pliki? tło z menu, czy czarne tło?

na czarnym tle.

 

Wyczyść cały katalog /www i spróbuj jeszcze raz w panelu pukawki aktywować Fast DL, jak mi się czasem tak zatkało to to pomagało. Dodatkowo zrestartuj kilka razy serwer.

 

Również problem może być w tym, że twoje pliki .mp3 mogą mieć w nazwie wielkie litery, a ty wpisując ich gdzieś nazwę do pobrania wpisałeś małe. Serwer sobie z tym poradzi i zacznie pobierać, ale Fast DL uzna, że nie istnieją, dlatego się wolniej będą pobierać.

Zrobiłem to i dalej to samo. Mam np. Rs10.mp3 a inny plik mam Rs.1.mp3 i ten rs1 dziala a rs10 nie dziala :/


  • +
  • -
  • 0

#6 GwynBleidD

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 869
Godlike

  • Postów:3 066
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Przemyśl
Offline

Napisano 01.11.2013 23:38

Czyli pliku nie znajduje na serwerze FastDownload. Próbuje przynajmniej go stamtąd pobrać?

 

Zmień WSZYSTKIE nazwy na małe litery, ABSOLUTNIE WSZYSTKIE! Również na serwerze FastDownload i w ścieżkach. Bardzo prawdopodobne, że autouploader pukawki sam zamienia wszystko na małe litery, stąd problemy. Jak jest wszędzie małymi literami, to problemów nie sprawia nigdy :) Poza tym serwer widzi plik napisany z dużych liter jako zupełnie inny, niż z małych. Klient na Windowsie już nie, dlatego powinno się trzymać jednolitego standardu, aby zawsze na wszystkich systemach operacyjny było to samo.

 

 


  • +
  • -
  • 0

NIE pomagam na PW. Nie trudź się, na zlecenia nie odpiszę... Od pomagania jest forum.
NIE zaglądam w tematy wysłane na PW. Jeśli są na forum to prędzej czy później je przeczytam. Jeśli mam co w nich odpisać, to odpiszę.
 
1988650.png?theme=dark


#7 Aemiksowy

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 34
Życzliwy

  • Postów:222
  • Lokalizacja::)
Offline

Napisano 02.11.2013 00:14

Jeśli występują jakiekolwiek problemy z FastDL, zgłoś sprawę Pukawce w zakładce "pomoc" lub na [email protected]

Dostaniesz na pewno rzetelną odpowiedź oraz problem zostanie rozwiązany. Być może GwynBleidD ma rację, że autouploader Pukawki zmienia wszystkie pliki na małe litery i pojawia się problem. Jeśli ktoś nie zgłasza tego bezpośrednio do supportu, to tak naprawdę nie pomaga ani sobie, ani pozostałym klientom, ponieważ jeśli to prawda, to przecież każdego dotknie prędzej czy później ten błąd, a tak to można skutecznie, raz na zawsze pozbyć się tego problemy, aby nie występował w przyszłości.

 

Pozdrawiam



#8 GwynBleidD

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 869
Godlike

  • Postów:3 066
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Przemyśl
Offline

Napisano 02.11.2013 12:37

@ Aemiksowy , problem owszem można zgłosić na pukawkę, ale najpierw należy sprawdzić, czy faktycznie taka jest jego przyczyna. Problem również może być niezależny od pukawki... Coś mi świta, że klient CSa z fastdownload pobiera wszystko konwertując na małe litery nazwy plików, z serwera gry pobiera już bez konwersji. Kiedyś sam miałem problemy z tymi małymi i dużymi literami na własnym hostingu FastDownload. Tak jak już mówiłem, na Windowsie małe i duże litery nie mają znaczenia, na Linuksie (na nim stoją serwery CS) już mają, dlatego trzeba przyjąć jednolity standard nazewnictwa, aby nie powodować konfliktów.


  • +
  • -
  • 0

NIE pomagam na PW. Nie trudź się, na zlecenia nie odpiszę... Od pomagania jest forum.
NIE zaglądam w tematy wysłane na PW. Jeśli są na forum to prędzej czy później je przeczytam. Jeśli mam co w nich odpisać, to odpiszę.
 
1988650.png?theme=dark


#9 Linux'

    Pan Pomocny

  • Power User

Reputacja: 549
Wszechwiedzący

  • Postów:1 501
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:AmxMod i SourceMod
Offline

Napisano 03.11.2013 12:11

sv_downloadurl "http://271030.node7.pukawka.pl"

zamien na:

sv_downloadurl "http://271030.node7.pukawka.pl/cstrike"

i w fastdl utworz folder "cstrike" i w nim dopiero podfoldery, np: maps, models, sound itp i w nich dopiero wgrywaj pliki.
  • +
  • -
  • 0

b35020692_qesnxqa.png


#10 GwynBleidD

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 869
Godlike

  • Postów:3 066
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Przemyśl
Offline

Napisano 03.11.2013 14:20

Mało to zmieni. Folder może nawet się nazywać adasdgfs albo wcale go nie być. Ważne, żeby sv_downloadurl wskazywał na lokalizację, w której są bezpośrednio pliki idące do cstrike.


  • +
  • -
  • 0

NIE pomagam na PW. Nie trudź się, na zlecenia nie odpiszę... Od pomagania jest forum.
NIE zaglądam w tematy wysłane na PW. Jeśli są na forum to prędzej czy później je przeczytam. Jeśli mam co w nich odpisać, to odpiszę.
 
1988650.png?theme=dark


#11 Aemiksowy

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 34
Życzliwy

  • Postów:222
  • Lokalizacja::)
Offline

Napisano 03.11.2013 14:50

sv_downloadurl "http://271030.node7.pukawka.pl"

zamien na:

sv_downloadurl "http://271030.node7.pukawka.pl/cstrike"

i w fastdl utworz folder "cstrike" i w nim dopiero podfoldery, np: maps, models, sound itp i w nich dopiero wgrywaj pliki.

 

Podane przez Ciebie rozwiązanie jest irracjonalne. W Pukawce FastDL tworzy się automatycznie, przed folderem cstrike/, mianowicie: www/ <- w niej znajdują się ścieżki do maps, sound itd. Zapraszam do zapoznania się z FAQ: http://faq.pukawka.pl/fastdl.html

 

W dalszym ciągu uważam, że powinieneś zgłosić problem do Pukawki, a następnie gdy problem zostanie rozwiązany, podać przyczynę tego. Pukawka składa się z najlepszego wsparcia technicznego, a my nie za wiele możemy Ci pomóc, skoro podanego rozwiązania przez GwynBleidD nie kultywujesz. 



#12 Jackop95

    Zaawansowany

  • Zbanowany

Reputacja: 20
Życzliwy

  • Postów:116
  • Imię:Kuba
  • Lokalizacja:Lublin
Offline

Napisano 05.11.2013 17:58

Tez mam problemy z FastDL na pukawce tylko ze innego typu. 

 

Mianowicie czesci osób działa fastDL cześci nie działa. 

Dlatego ja uważam że to jest kwestia kliena gry. Polecam z patchem V23 :) tam wszystko smiga. 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych