Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

MisieQ głupota?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Aemiksowy

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 34
Życzliwy

  • Postów:222
  • Lokalizacja::)
Offline

Napisano 30.10.2013 11:10

Dlaczego drugi raz za to samo otrzymałem ostrzeżenie? Wcześniej sebul, teraz MisieQ - głupota???



#2 DarkGL

    Nie oddam ciasteczka !

  • Administrator

Reputacja: 6 555
Godlike

  • Postów:11 981
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 30.10.2013 11:13

Było nie robić tego samego drugi raz
  • +
  • -
  • 1

#3 Aemiksowy

    Banned

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 34
Życzliwy

  • Postów:222
  • Lokalizacja::)
Offline

Napisano 30.10.2013 11:14

Słucham? Za jeden post dostałem 2 ostrzeżenia, jeden od sebula drugi od MisieQ?



#4 DarkGL

    Nie oddam ciasteczka !

  • Administrator

Reputacja: 6 555
Godlike

  • Postów:11 981
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 30.10.2013 11:28

Tak jest jeśli nie opisuje się dokładnie całej sytuacji.


  • +
  • -
  • 0

#5 Aemiksowy

    Banned

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 34
Życzliwy

  • Postów:222
  • Lokalizacja::)
Offline

Napisano 30.10.2013 11:34

Skoro otrzymałem już ostrzeżenie od sebula, to dlaczego po 2 dniach dostaję kolejne od innego moderatora za to samo i za ten sam post? Ja tego nie rozumiem, dlatego stwierdzam, że jest to głupota i żądam cofnięcia (wiem, w IPB nie da się cofnąć, jedynie nadać -1).

 

Kolejna sprawa. Napisałem do sebula, że nie mogłem znaleźć pliku .sma, ale za to podałem źródło. Nie raczył nawet odpisać. Taka jest tu właśnie moderacja; narzekają na innych portalach, że moderatorzy są niekompetentni, podczas kiedy sami nie potrafią być po prostu ludźmi. Rozumiem, że złamałem regulamin, niestety nie mogłem inaczej. Nie będę kwestionował ostrzeżenia nadanego przez sebula, interesuje mnie tylko to, co zrobił MisieQ. Niech wyjaśni.


Użytkownik Aemiksowy edytował ten post 30.10.2013 11:46


#6 Gość_21977_*

  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 30.10.2013 11:59

*
Popularny

Pierwsze ostrzeżenie dostałeś za wstawianie pliku AMXX.

W regulaminie jest to wyraźnie, na czerwono i pogrubioną czcionką, zabronione.

Za złamanie tego zakazu otrzymałeś ostrzeżenie.

 

GwynBleidD wytłumaczył też, dlaczego nie wolno plików AMXX wstawiać.

Na przekór, postanowiłeś odgryźć się odpowiedzi i pomimo otrzymania już jednego ostrzeżenia,

napisałeś post z reklamą konkurencyjnego portalu, na którym można pobrać ten plik AMXX.

 

Gdybym ja to moderował, to dostałbyś 2 pkt za reklamę, zamiast 1 za kolejne linkowanie pliku AMXX.

Ale MisieQ potraktował Cię nieco łagodniej, myślę, że nie jest to powód do nazywania tego "głupotą".

 

Wracając do sedna;


Dlaczego drugi raz za to samo otrzymałem ostrzeżenie
Ponieważ drugi raz dokonałeś tego samego, mianowicie udostępnienia pliku AMXX (pośrednio, bądź poprzez linkowanie źródła konkurencyjnego portalu).

Głupotą nie nazwałbym dwukrotnego ostrzeżenia Cię, ale nie wyciągnięcia konsekwencji z otrzymanego ostrzeżenia i kontynuowania tego, czego na forum nie tolerujemy, czyli udostępniania pluginów, których działania nie znamy.



#7 Aemiksowy

    Banned

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 34
Życzliwy

  • Postów:222
  • Lokalizacja::)
Offline

Napisano 30.10.2013 12:03

Dostałem ostrzeżenie za ten sam post. Trzeba było nadać za inny lub w profilu, wtedy nie byłoby problemu i tego tematu.

 

Poproszono mnie o to, abym wstawił źródło. Wstawiłem i zaznaczyłem, że nie ma tam .amxx - co ja na to poradzę? Pomyśl logicznie. Gwynbleidd oczernił mnie mówiąc, że nie warto mi "ufać". Rozumiem, że ma poniekąd rację, ale takie teksty powinien zachować dla siebie. Nie podam źródła źle, podam źródło też źle - skoro jesteście tacy myślący, to pomyślcie trochę co jest w końcu źle i bądźcie ludźmi.


Użytkownik Aemiksowy edytował ten post 30.10.2013 12:05


#8 Gość_21977_*

  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 30.10.2013 12:21

Cytat z regulaminu forum AMXX.pl:


Całkowity zakaz wrzucania na forum załączników (w tym także podawania linków do serwisów hostujących pliki) w których to znajdują się skompilowane pluginy .amxx przez użytkowników jak i każdą inną grupę na forum. Udostępniamy jedynie kod źródłowy (plik .sma - Pliki te można automatycznie skompilować za pomocą przycisku "Pobierz Plugin", który znajduje się pod dodanym załącznikiem o rozszerzeniu .sma ). Za nieprzestrzeganie tej zasady zostaniesz wynagrodzony ostrzeżeniem a w skrajnych przypadkach nadużyć - banem. Zakaz nie dotyczy działu Prośby o kompilacje pluginów / Problemy z kompilacją oraz Gotowe paczki AMXX.
Ot, to jest złe. Bez względu na to, czy podasz źródło pochodzenia pliku, czy nie, dopóki jest to jedynie plik AMXX, to nie możesz go załączać, ani linkować.

Jeśli nie masz źródła pluginu AMXX (czyt. pliku SMA, kodu źródłowego), to nie załączasz go, nie dodajesz, nie linkujesz, bo nie wiadomo, co w nim siedzi.



#9 sebul

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 035
Godlike

  • Postów:5 411
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Ostrołęka
Offline

Napisano 30.10.2013 13:13

Kolejna sprawa. Napisałem do sebula, że nie mogłem znaleźć pliku .sma, ale za to podałem źródło. Nie raczył nawet odpisać.

A po co miałem odpisywać? W regulaminie masz wszystko wytłumaczone, w temacie zresztą też miałeś wytłumaczenie, a nawet w powodzie ostrzeżenia jest to napisane zrozumiale. Wrzucenie pliku amxx = ostrzeżenie. A swoją drogą, jak "dobrze patrzę", to na tamtej stronie w paczce "dp_block.rar" jest plik sma.
  • +
  • -
  • 0

Posiadam TBM (inaczej PTB), które działa dużo lepiej niż zwykłe PTB, nawet na modach z lvlami. Zainteresowany? Proszę bardzo


#10 Misiaczek ;c

    /dev/null

  • Moderator

Reputacja: 1 678
Godlike

  • Postów:2 496
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Halemba
Offline

Napisano 30.10.2013 16:03

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Temat zamknięty na prośbę użytkownika.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych