Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Pkt ostrzeżeń


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kot-CSHH

    Wszechwidzący

  • Użytkownik

Reputacja: 51
Pomocny

  • Postów:272
  • Imię:Patryk
  • Lokalizacja:Żory
Offline

Napisano 29.10.2013 21:47

Witam, otrzymałem 1 pkt ostrzeżeń, ze zapytanie w SB "Czy jest ktoś znający się na SQL?". W regulaminie, jest napisane tak:

Nie proś o pomoc w tym miejscu.

A ja się tylko pytałem, no chyba, że za spam, bo napisałem 2 linijki pod rząd, ale czy to aż taki duży spam?

 

Może 1 pkt ostrzeżeń to dla was mało, ale dla mnie całkiem sporo, bo na koncie mam już 3...


  • +
  • -
  • 0

Zapraszam na najlepszy Surf XP Mod w sieci: 31.186.83.188:27069

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png


#2 sNH.

    Czy MisieQ ukradł ciasteczko?

  • Power User

Reputacja: 299
Wszechwidzący

  • Postów:1 070
  • Steam:steam
  • Imię:Bartek
  • Lokalizacja:Ełk
Offline

Napisano 29.10.2013 22:22

Na sb NIE wolno zadawać pytań


  • +
  • -
  • 0

#3 szelbi

    Hero

  • Power User

Reputacja: 373
Wszechpomocny

  • Postów:1 032
  • Steam:steam
  • Imię:Norbert
  • Lokalizacja:Częstochowa
Offline

Napisano 29.10.2013 22:35

@up
Ogólnie to można, ale nie takie :D

Wysłane z mojego HTC Desire S przy użyciu Tapatalk 4
  • +
  • -
  • 0

#4 Kot-CSHH

    Wszechwidzący

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 51
Pomocny

  • Postów:272
  • Imię:Patryk
  • Lokalizacja:Żory
Offline

Napisano 30.10.2013 14:31

W regulaminie, nie ma napisane, że nie można pytać. Czytałem dokładnie 3 razy regulamin, zanim w ogóle coś napisałem. http://amxx.pl/topic...lamin-shoutbox/

Poza tym, co złego jest w tym pytaniu? Który punkt z regulaminu(który podałem) łamie?


  • +
  • -
  • 0

Zapraszam na najlepszy Surf XP Mod w sieci: 31.186.83.188:27069

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png


#5 DarkGL

    Nie oddam ciasteczka !

  • Administrator

Reputacja: 6 555
Godlike

  • Postów:11 980
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 30.10.2013 14:38

Twoje pytanie można odczytać że chcesz znaleźć osobę która Ci pomoże.

 

Shoutbox nie służy do "technicznych" pytań od tego jest forum , jeśli masz problem z sql to pytasz na forum nie sb.


  • +
  • -
  • 0

#6 Kot-CSHH

    Wszechwidzący

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 51
Pomocny

  • Postów:272
  • Imię:Patryk
  • Lokalizacja:Żory
Offline

Napisano 30.10.2013 15:05

Twoje pytanie można odczytać że chcesz znaleźć osobę która Ci pomoże.

 

Shoutbox nie służy do "technicznych" pytań od tego jest forum , jeśli masz problem z sql to pytasz na forum nie sb.

 

Tylko, że to nie jest bezpośrednio prośba o pomoc. Na forum pisałem już chyba ze 4 dni temu, cały czas odświeżam temat i brak odpowiedzi. Co do technicznych pytań, to moim zdaniem masz rację, można odebrać to jako techniczne pytanie.


  • +
  • -
  • 0

Zapraszam na najlepszy Surf XP Mod w sieci: 31.186.83.188:27069

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png


#7 Fili:P

    Godlike

  • Power User

Reputacja: 754
Guru

  • Postów:1 679
  • Imię:Darek
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 30.10.2013 15:52

 

Twoje pytanie można odczytać że chcesz znaleźć osobę która Ci pomoże.

 

Shoutbox nie służy do "technicznych" pytań od tego jest forum , jeśli masz problem z sql to pytasz na forum nie sb.

 

Tylko, że to nie jest bezpośrednio prośba o pomoc. Na forum pisałem już chyba ze 4 dni temu, cały czas odświeżam temat i brak odpowiedzi. Co do technicznych pytań, to moim zdaniem masz rację, można odebrać to jako techniczne pytanie.

 

 

Według mnie jest to "pośrednia" prośba o pomoc jeżeli można tak to nazwać. Ktoś napisałby że zna się na SQL to od razu napisałbyś mu na pw wiadomość z prośbą o pomoc. 

Analizując dalej twoją wypowiedź ( 2 zdanie ) stwierdzam że nie mogłeś wytrzymać z powodu braku odpowiedzi w temacie, więc spróbowałeś zwrócić uwagę na swój problem za pomocą sb. 

 

 

Witam, otrzymałem 1 pkt ostrzeżeń, ze zapytanie w SB "Czy jest ktoś znający się na SQL?". W regulaminie, jest napisane tak:

Nie proś o pomoc w tym miejscu.

A ja się tylko pytałem, no chyba, że za spam, bo napisałem 2 linijki pod rząd, ale czy to aż taki duży spam?

 

Może 1 pkt ostrzeżeń to dla was mało, ale dla mnie całkiem sporo, bo na koncie mam już 3...

 

Skoro masz już 3, to znak że powinieneś zająć się odrobieniem punktów ostrzeżeń. Tutaj możesz znaleźć więcej informacji na ten temat.

 

Ogólnie myślę że założenie tego tematu nie przyniesie ci korzyści, których oczekiwałeś.


  • +
  • -
  • 0

#8 Kot-CSHH

    Wszechwidzący

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 51
Pomocny

  • Postów:272
  • Imię:Patryk
  • Lokalizacja:Żory
Offline

Napisano 30.10.2013 15:59

 

 

Twoje pytanie można odczytać że chcesz znaleźć osobę która Ci pomoże.

 

Shoutbox nie służy do "technicznych" pytań od tego jest forum , jeśli masz problem z sql to pytasz na forum nie sb.

 

Tylko, że to nie jest bezpośrednio prośba o pomoc. Na forum pisałem już chyba ze 4 dni temu, cały czas odświeżam temat i brak odpowiedzi. Co do technicznych pytań, to moim zdaniem masz rację, można odebrać to jako techniczne pytanie.

 

 

Według mnie jest to "pośrednia" prośba o pomoc jeżeli można tak to nazwać. Ktoś napisałby że zna się na SQL to od razu napisałbyś mu na pw wiadomość z prośbą o pomoc. 

Analizując dalej twoją wypowiedź ( 2 zdanie ) stwierdzam że nie mogłeś wytrzymać z powodu braku odpowiedzi w temacie, więc spróbowałeś zwrócić uwagę na swój problem za pomocą sb. 

 

 

Witam, otrzymałem 1 pkt ostrzeżeń, ze zapytanie w SB "Czy jest ktoś znający się na SQL?". W regulaminie, jest napisane tak:

Nie proś o pomoc w tym miejscu.

A ja się tylko pytałem, no chyba, że za spam, bo napisałem 2 linijki pod rząd, ale czy to aż taki duży spam?

 

Może 1 pkt ostrzeżeń to dla was mało, ale dla mnie całkiem sporo, bo na koncie mam już 3...

 

Skoro masz już 3, to znak że powinieneś zająć się odrobieniem punktów ostrzeżeń. Tutaj możesz znaleźć więcej informacji na ten temat.

 

Ogólnie myślę że założenie tego tematu nie przyniesie ci korzyści, których oczekiwałeś.

 

 

Gdy mam czas, to wrzucam tutaj pluginy z Alliesmoda, żeby odrobić. Masz racje, nie miałem już czasu czekać na odpowiedź w temacie, więc napisałem. A założyłem ten temat, bo chciałem się dowiedzieć, co miał na myśli moderator, dający mi ostrzeżenie, skoro inny, który był na SB mi normalnie odpowiedział.


  • +
  • -
  • 0

Zapraszam na najlepszy Surf XP Mod w sieci: 31.186.83.188:27069

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png


#9 dasiek

    Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem.

  • Junior Admin

Reputacja: 2 077
Godlike

  • Postów:5 706
  • Imię:Adaś
  • Lokalizacja:No teraz trochę dalej od WWy
Offline

Napisano 31.10.2013 10:36

nie proś o pomoc w tym miejscu - Ty jej "szukałeś". Dlatego Warna podarowałem. 

 


Może 1 pkt ostrzeżeń to dla was mało, ale dla mnie całkiem sporo, bo na koncie mam już 3...

 

odparacuj jak masz z tym problem.


  • +
  • -
  • 0

#10 Adminek AMXX.PL

    Admin :)

  • Bot

Reputacja: 156
Profesjonalista

  • Postów:7 489
  • Lokalizacja:AMXX.PL
Offline

Napisano 31.10.2013 19:57

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Wyjaśnione

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych