Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Steam (Zablokowane konto)


Najlepsza odpowiedź PimP517 , 25.09.2013 01:16

Za dużo by tu czytać ale dzięki za informacje. Na temat sprzedawania niby coś jest ale na temat kupowania kont no nie wiem ;)

Przekaże koledze by się pakował bo na 3 letnie wakacje jedzie :)

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 PimP517

    Zaawansowany

  • Zbanowany

Reputacja: 52
Pomocny

  • Postów:129
  • Lokalizacja: / home / pimp517
Offline

Napisano 24.09.2013 23:18

Witam.

 

Mam konto steam z grami które zostało zablokowane z tego powodu że kupiłem drugie konto steam na allegro od jakiegoś typa który później zgłosił że konto zostało skradzione. On odzyskał konto a moje konto które miałem zostało zablokowane.

Napisałem do supportu w tej sprawie bo nie wiedziałem o co chodzi odpisali mi:

 

 

Thank you for contacting Steam Support.

We have found activity in this Steam account related to the hijacking of another user's Steam account.

Per the Steam Subscriber Agreement, we have locked the account. The account will not be unlocked.

The Steam Subscriber Agreement can be found at:
http://store.steampo...iber_agreement/

In addition to violation of contract, activities on the account may violate federal law and state law. If such activities persist, Valve reserves the right to refer the matter to authorities.

 

Następnie wysłałem im informacje iż kupiłem konto od tego typa i dostałem odpowiedź

 

Unfortunately, we will be unable to assist you further with this issue.

Thank you for contacting Steam Support.

Więc wysłałem im link do aukcji allegro, screenshooty zawierające: Potwierdzenie zakupu na allegro, maila z danymi do konta steam które zostały wysłane po zakupie konta. Nie dostałem jeszcze odpowiedzi ale nie sądze że odblokują. Co mam zrobić w tym wypadku?


(24.09.2013 23:38):
Nazwa tematu poprawiona.

Użytkownik PimP517 edytował ten post 24.09.2013 23:18

Zdejmin te warny lub zablokuj mi konto!!! WCM!!!


#2 Gość_21977_*

  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 24.09.2013 23:46

Sprzedaż konta Steam jest naruszeniem regulaminu i skutkuje permanentnym wyłączeniem konta (czyt. banem permanentnym), co właśnie uświadczyłeś.
Ponadto, Valve może żądać od Ciebie wynagrodzenia w wys. trzykrotności wartości aplikacji (w tym gier) z tego konta Steam i ma z góry wygraną sprawę.
Na końcu, dopuściłeś się czynu zabronionego:

Art. 116.
1. Kto bez uprawnienia albo wbrew jego warunkom rozpowszechnia cudzy utwór w wersji oryginalnej albo w postaci opracowania, artystyczne wykonanie, fonogram, wideogram lub nadanie, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w ust. 1 w celu osiągnięcia korzyści majątkowej,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

 

Podsumowując, dostałeś perma i grozi Ci kara w wys. trzykrotności wartości gier na steamie + 3 lata więzienia.



#3 PimP517

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 52
Pomocny

  • Postów:129
  • Lokalizacja: / home / pimp517
Offline

Napisano 25.09.2013 00:10

To nie ja sprzedawałem. Ja kupiłem!


Użytkownik PimP517 edytował ten post 25.09.2013 00:14

Zdejmin te warny lub zablokuj mi konto!!! WCM!!!


#4 Gość_21977_*

  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 25.09.2013 01:07

Kupując konto, naruszyłeś regulamin Steama oraz złamałeś prawo. Zapraszam do lektury EULA Steam i art. 116.


sebul (25.09.2013 01:17):
Z tym prawem, to jest trochę sprzeczności i nie byłbym tego taki pewien. Regulamin swoją drogą, ale on nie ustala prawa, a jeden artykuł jeszcze o niczym nie świadczy, do tego jest on dziwnie napisany.
(25.09.2013 02:09):
Valve miało swego czasu niemałe problemy prawne właśnie z tego powodu, ale jakoś wybrnęli.

Nie mniej jednak, konta nie odzyska, a odpowiednik tego przepisu w prawie hamerykańskim jest właśnie tym zapisem, który pozwala na zapis w regulaminie Steam, pozwalający od tak banować konta bez możliwości skorzystania z gier nawet kupionych "w Empiku". Tylko nazywa się to, że konto jest "wyłączone", ale praktycznie oznacza perma, bo nie ma możliwości włączenia go.


#5 PimP517

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 52
Pomocny

  • Postów:129
  • Lokalizacja: / home / pimp517
Offline

Napisano 25.09.2013 01:16   Najlepsza odpowiedź

Za dużo by tu czytać ale dzięki za informacje. Na temat sprzedawania niby coś jest ale na temat kupowania kont no nie wiem ;)

Przekaże koledze by się pakował bo na 3 letnie wakacje jedzie :)


dasiek (25.09.2013 07:24):
Grunt to dobre nastawienie ^^,

Zdejmin te warny lub zablokuj mi konto!!! WCM!!!





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych