Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Wiadomosc o oslepieniu + kara..Ciekawa sprawa, potrzebuje pomocy ;)


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Sparow

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:60
  • Lokalizacja:CS 1.6
Offline

Napisano 02.09.2013 18:12

Witam szukam pluginu rozniacego sie od tego http://amxx.pl/topic...ślepił-flashem/ tym ze dla oslepionego gracza pojawi sie menu w ktorym moze wybrac kare dla gracza ze swojej druzyny ktory go oslepil.

 

Jesli tak owy nie istnieje prosil bym o napisanie... o to przykladowe menu z karami wymyslone przeze mnie

1. Kill (dostepne tylko w przypadku najdluzszego oslepienia, czyli jak ktos rzuci nam flesha pod nogi.) :)
2. Slapy (kilkadziesiad slapow po 1-5hp w zaleznosci od tego na jak dlugo nas oslepiono )
3. Oslepienie (czas zalezy od dlugosci oslepienia nas)
4. Spowolnienie (sila i dlugosc w zaleznosci od tego na jak dlugo nas oslepiono)
5. Losowo
6. Odpuszczenie kary :)

Byla by to podstawowa wersja, gdyby ktos mial ochote napisac cos ciekawszego i potrzebowal by pomyslu na kary, to bardzo chetnie sluze pomoca

 

Mam nadzieje ze jakis pasjonat podejmie sie tego zadania i stworzy plugin ktory przyda sie nie tylko mnie, ale tona graczy

...no chyba ze juz taki istnieje i o nim nie wiem ;]

 

PS

Zrobil bym to sam, ale nie posiadam umiejetnosci, a pomysly chodza po mojej glowie xD


Użytkownik Sparow edytował ten post 02.09.2013 18:15

  • +
  • -
  • 0

b_350_20_000929_000000_FFFFFF_000000.png





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych