Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Punkty


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ToFFiK

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 5
Nowy

  • Postów:91
  • Lokalizacja:Przy kompie
Offline

Napisano 24.08.2013 20:54

Cześć, mam pytanie w związku z otrzymanymi 4 punktami od moderatora CheQ , napisałem temat w dziale CS1.6, dokładniej Artykuły (nic innego nie pasowało) w którym opisałem działanie nowej strony umożliwiającej pomiar FPS serwera (czyli raczej konkurencją dla AMXX to nie jest, więc za to punktów dostać nie mogłem), drugie 2 punkty za to że w statusie zapytałem się w jakim dziale można zareklamować stronę tego typu (i podałem jej adres). Ja rozumiem gdybym spamował tym adresem "wchodzcie proelo!!!!oneo1111nenene" ale stworzyłem narzędzie którego wiele osób szukało, ale jak widać tutejsza polityka moderatorów jest inna. No cóż, ale na konkurencyjnym forum przyjęli to bardzo dobrze, nawet nie dostałem punktów za spamowanie....

 

Na PW od tegoż moderatora dostałem informacje że "Adres w statusie jest traktowany jako reklama , to samo w artykułach. " ale przepraszam, to każdy moderator wymyśla swoje prawa czy powinno o tym pisać w regulaminie (w którym nic na ten temat nie ma) ?


  • +
  • -
  • 0

#2 dasiek

    Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem.

  • Junior Admin

Reputacja: 2 077
Godlike

  • Postów:5 706
  • Imię:Adaś
  • Lokalizacja:No teraz trochę dalej od WWy
Offline

Napisano 24.08.2013 21:05


drugie 2 punkty za to że w statusie zapytałem się w jakim dziale można zareklamować stronę tego typu (i podałem jej adres)

 

co jest karalne. ;)

 

 

 

  • Profil użytkownika (strona "O mnie" itd) ma być jego profilem a nie reklamą (jakiegoś forum, serwera), czy czymś innym nie na temat.
  • Zakaz podawania adresów stron w polu "Lokalizacja" itp.
  • Podawanie adresów IP jest kategorycznie zabronione poza działem do tego wyznaczonym. Tyczy się to również profili użytkowników - jedynym wyjątkiem jest podpis (sygnaturka).
  • Nie wolno reklamować, rozpowszechniać, spamować adresami do stron, forów o tej samej lub podobnej tematyce w formie tematów, postów, profilu.

 

Do profilu użytkownika należy również status więc tu moim zdaniem warn jest słuszny.

Co do drugiego ostrzeżenia -

 


opisałem działanie nowej strony umożliwiającej pomiar

Sytuacja jest podobna co do jednego tematu na forum w OFFTopie , Tak temat być moze (bo moim zdaniem nie powinno być) temat z Twoją aplikacją znalazł by miejsce. Więc teoretycznie rzecz biorąc - reklama w złym miejscu. 

 

 

 

Na PW od tegoż moderatora dostałem informacje że "Adres w statusie jest traktowany jako reklama , to samo w artykułach. " ale przepraszam, to każdy moderator wymyśla swoje prawa czy powinno o tym pisać w regulaminie (w którym nic na ten temat nie ma) ?

 

Ja nie wymyślam własnych praw (wyżej argument). Wykonuję co do mnie należy (jako mod) według tego jak rozumiem regulamin (czasem bardzo dobrze, czasem mniej - nie mówię że to jest na 100% zachowanie ok , być może admini zmienią decyzję)


  • +
  • -
  • 0

#3 ToFFiK

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 5
Nowy

  • Postów:91
  • Lokalizacja:Przy kompie
Offline

Napisano 24.08.2013 21:21

Pierwszy punkt; ale zauważ że ja się zapytałem w którym dziale to umieścić właśnie ze względu na typ a nie reklamowałem "wbijajcie na moją pro strone!!!!!11wqs"

 

 

Sytuacja jest podobna co do jednego tematu na forum w OFFTopie , Tak temat być moze (bo moim zdaniem nie powinno być) temat z Twoją aplikacją znalazł by miejsce. Więc teoretycznie rzecz biorąc - reklama w złym miejscu. 

 

Niestety po przeczytaniu pierwszej części zdania, reszty nie rozumiem.

 

Tylko że nie dawałem adresu sieci serwerów, klanu, czy czegoś co ma co drugi user na tej stronie, a adres do unikalnej strony. To co jak ktoś zrobi temat i będzie szukał narzędzia do mierzenia FPSów (niedawno np był) to nie wolno napisać adresu bo reklama?


  • +
  • -
  • 0

#4 dasiek

    Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem.

  • Junior Admin

Reputacja: 2 077
Godlike

  • Postów:5 706
  • Imię:Adaś
  • Lokalizacja:No teraz trochę dalej od WWy
Offline

Napisano 24.08.2013 22:29

ad1) pomimo pytania był tam link - sprawa jasna.
ad2) Wybacz ze sie zle wyrazilem. Szybkie pisanie na klawiaturze mi nie sluzy. Chodzi o to ze mogles napisac swoj temat w offtopie i wtedy byloby pewnie ok.

Jak ktos bedzie szukal narzedia do mierzenia fps to takowe dostanie. nie wiem co ma do tego Twoje ostrzezenie za reklame w niedozwolonym miejscu.

___
Wyklikane z Cierpiacego T-Mobile Move.
  • +
  • -
  • 0

#5 ToFFiK

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 5
Nowy

  • Postów:91
  • Lokalizacja:Przy kompie
Offline

Napisano 24.08.2013 23:13

Nie ma sensu się tak kłócić, niech wypowie się ktoś z czerwonych.


  • +
  • -
  • 0

#6 Gość_21977_*

  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 25.08.2013 09:00


Cześć, zapraszam osoby posiadające własne serwery oparte o protokoły Source (CS:GO, CS:S, TF2 itd) i Goldsource (CS1.6, HL1 itd) do przejrzenia i oceny nowej strony pomagającej monitorować ilość FPS. 
Do czego to właściwie służy? Za pomocą naszej strony możecie sprawdzić czy Wasz serwer utrzymuje gwarantowaną przez usługodawce (hosting)  ilość FPS, ale również jak się zmienia jego ilość razem z ilością graczy, czy nie ma dużych spadków itd.
Aplikacja jest ciągle w wersji beta, FragShock jest ciągle rozwijany, wprowadzone zostaną m.in. informacje na email jeśli serwer nie będzie działał, jeśli będzie miał mniej niż X FPS (ustawiane w panelu) itp. Masz jakiś pomysł co do zmiany/dodania czegoś, a może znalazłeś błąd? Napisz do nas! Email znajduje się po zalogowaniu na stronie głównej panelu.
Zapraszamy <CIACH!>

 

Nie wygląda to zapytanie, czy / gdzie można umieścić reklamę komercyjnej strony, a właśnie reklamę jej.

Jeśli chcesz umieścić reklamę swojej komercyjnej strony na AMXX.pl, skorzystaj z reklamy poprzez AdTaily.

 

Odnośnie ostrzeżenia, wobec tak skonstruowanej treści, nie mam wątpliwości co do tego, że jest to reklama.

Odnośnie wartości, myślę, że obydwa ostrzeżenia dotyczyły tego samego i jedno ostrzeżenie o wartości 2 pkt powinno wystarczyć.



#7 ToFFiK

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 5
Nowy

  • Postów:91
  • Lokalizacja:Przy kompie
Offline

Napisano 25.08.2013 09:47

 


Cześć, zapraszam osoby posiadające własne serwery oparte o protokoły Source (CS:GO, CS:S, TF2 itd) i Goldsource (CS1.6, HL1 itd) do przejrzenia i oceny nowej strony pomagającej monitorować ilość FPS. 
Do czego to właściwie służy? Za pomocą naszej strony możecie sprawdzić czy Wasz serwer utrzymuje gwarantowaną przez usługodawce (hosting)  ilość FPS, ale również jak się zmienia jego ilość razem z ilością graczy, czy nie ma dużych spadków itd.
Aplikacja jest ciągle w wersji beta, FragShock jest ciągle rozwijany, wprowadzone zostaną m.in. informacje na email jeśli serwer nie będzie działał, jeśli będzie miał mniej niż X FPS (ustawiane w panelu) itp. Masz jakiś pomysł co do zmiany/dodania czegoś, a może znalazłeś błąd? Napisz do nas! Email znajduje się po zalogowaniu na stronie głównej panelu.
Zapraszamy <CIACH!>

 

Nie wygląda to zapytanie, czy / gdzie można umieścić reklamę komercyjnej strony, a właśnie reklamę jej.

Jeśli chcesz umieścić reklamę swojej komercyjnej strony na AMXX.pl, skorzystaj z reklamy poprzez AdTaily.

 

tylko zauważ że ja zapytałem poprzez status, a ponieważ nikt nie odpowiedział to wstawiłem w dziale poradniki CS1.6.

Druga sprawa taka że na jakiej podstawie twierdzisz że jest to strona komercyjna, nawet na stronie głównej pisze 

To wszystko jest całkowicie darmowe! I takie pozostanie ponieważ chcemy utrzymywać maszyny z reklam AdSense, a nie z portfeli użytkowników

 

Bardziej "komercyjne" jest 90% sieci serwerów niż moja strona....


  • +
  • -
  • 0

#8 Gość_21977_*

  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 25.08.2013 10:32

1. Co ma wspólnego to, czy strona jest komercyjna z tym, że ją reklamowałeś?

2. Co ma wspólnego koszt usług (bądź jego brak) do tego, czy strona jest komercyjna, czy nie?

3.


zapytałem poprzez status, a ponieważ nikt nie odpowiedział to wstawiłem w dziale poradniki CS1.6.

Czy jeśli zapytasz nieprzytomnego, czy możesz go okraść i nie otrzymasz odpowiedzi, to oznacza, że możesz?

 

Pytam serio, bo nie widzę nigdzie związku z tym, czy ta strona jest komercyjna, a punktami za Twoje ostrzeżenie.



#9 ToFFiK

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 5
Nowy

  • Postów:91
  • Lokalizacja:Przy kompie
Offline

Napisano 25.08.2013 11:30

1. Co ma wspólnego to, czy strona jest komercyjna z tym, że ją reklamowałeś?

2. Co ma wspólnego koszt usług (bądź jego brak) do tego, czy strona jest komercyjna, czy nie?

3.


zapytałem poprzez status, a ponieważ nikt nie odpowiedział to wstawiłem w dziale poradniki CS1.6.

Czy jeśli zapytasz nieprzytomnego, czy możesz go okraść i nie otrzymasz odpowiedzi, to oznacza, że możesz?

 

Pytam serio, bo nie widzę nigdzie związku z tym, czy ta strona jest komercyjna, a punktami za Twoje ostrzeżenie.

1. Ale to ty wyjechałeś z stwierdzeniem "komercyjna", a ma to tyle wspólnego że macie dział "reklamy serwerów" na którym większość jest komercyjna, ale jak ktoś otworzy przydatną stronę to uważacie że nikomu się to nie przyda.

2. Hmm, właściwie to bardzo dużo bo koszt (zarobek dla usługodawcy) definiuje pojęcie "komercyjne", ale jeśli dalej nie widzisz związku to od tego są słowniki żeby sprawdzać co dany wyraz oznacza.

 

Ja też nie widzę związku z komercyjnym czy bez, ale w tym momencie sam na siebie wbijasz bo zacząłeś o tym mówić.

Co do przykładu z nieprzytomnym, jeśli przeczytałem regulamin w którym nic na ten temat jednoznacznie nie pisało, i zapytałem się dodatkowo w statusie to twoja opowieść jest bez sensu.

Nie wiem czy czytasz to co sam napisałeś, nie wiem nawet czy czytasz to co ja napisałem, bo podajesz bezsensowne argumenty które ni jak mają się do tego co naprawdę tutaj (powinno?) obowiązywać czyt. regulamin.

 

To w końcu gdzie można poinformować o stronie tego typu tak aby nie dostać warnów za coś czego nie ma jednoznacznie w regulaminie?


Użytkownik ToFFiK edytował ten post 25.08.2013 11:31

  • +
  • -
  • 0

#10 Gość_21977_*

  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 25.08.2013 23:19

Istnieje na AMXX.pl dział, w którym można reklamować serwery HLDS i SRCDS, a to, czy są to serwery komercyjne nie ma żadnego znaczenia.
AMXX.pl to nie jest jednak bazar, ani tablica ogłoszeń, nie służy do przedstawiania ofert komercyjnych usług konkurencyjnych stron.
 

To wszystko jest całkowicie darmowe! I takie pozostanie ponieważ chcemy utrzymywać maszyny z reklam AdSense, a nie z portfeli użytkowników

koszt (zarobek dla usługodawcy) definiuje pojęcie "komercyjne"

I ty na serio, chcąc prowadzić działalność gospodarczą poprzez partnerstwo z Google na stronie oferującej monitoring serwerów, piszesz, że koszt definiuje pojęcie komercyjne?

 

Wracając do tematu, jak napisałem, wg mnie jedno ostrzeżenie wystarczy ze względu na to, że dotyczyło tego samego, aczkolwiek rozumiem też decyzję, jaką podjął CheQ, gdyż, de facto, reklamy były umieszczone w zupełnie różnych obszarach forum.

Poczekajmy na decyzję Administracji, niech wypowie się reszta moderatorów.



#11 ToFFiK

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 5
Nowy

  • Postów:91
  • Lokalizacja:Przy kompie
Offline

Napisano 25.08.2013 23:33

AMXX.pl to nie jest jednak bazar, ani tablica ogłoszeń, nie służy do przedstawiania ofert komercyjnych usług konkurencyjnych stron.

 

 

 

Naprawdę mam wrażenie jakbyś był na tym forum od wczoraj, a do tego nie czytał ze zrozumieniem poprzednich postów. Nie złamałem ani jednej rzeczy o której tutaj piszesz, strona nie jest ani konkurencyjna ani komercyjna.

 

I ty na serio, chcąc prowadzić działalność gospodarczą poprzez partnerstwo z Google na stronie oferującej monitoring serwerów, piszesz, że koszt definiuje pojęcie komercyjne?

 

lol, o czym Ty piszesz, jaka działalność?? Poza tym co Ci do tego jak będę się rozliczał, czy jako osoba fizyczna czy DG...

I nie koszt tylko chęć zarobku, ale tego chyba też nie doczytałeś/zrozumiałeś

 

Poza tym nie otrzymałem ciągle odpowiedzi na moje pytanie, tzn. czy można a jeśli tak to gdzie wstawić info o nowo powstałej stronie.


  • +
  • -
  • 0

#12 Gość_21977_*

  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 26.08.2013 00:19


osoba fizyczna czy DG
Jak już to osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą bądź osoba prawna.

Czynność nie jest osobą.

 

Prowadząc działalność zarobkową (nie musi mieć ona ani kosztów, ani celu zysku) w sposób zorganizowany i ciągły, czego ewidentnym przykładem jest współpraca z Google polegająca na dzierżawie powierzchni reklamowej swojej strony, co ma charakter zorganizowany, gdyż Ty przygotowujesz miejsce na reklamę, zawierasz umowę z Google i ciągły, gdyż reklamy widnieją cały czas, nie pojawia się okazjonalnie. A to w zupełności wyczerpuje definicje działalności gospodarcze zarówno ustawy o swobodzie działalności gospodarczej, ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz ustawy o VAT. Chcesz czy nie chcesz, oferowanie usług, i to, że nie pobierasz za nie opłat nie ma tutaj żadnego znaczenia, na stronie, na której widnieją reklamy, jest prowadzeniem działalności gospodarczej i proponowałbym Ci przemyśleć, czy warto. I dlatego zwracam na to uwagę. Po prostu, gdy widzę, jak kumpel zamiata ulice za marne grosze, by spłacić odsetki od 75% kary za to, że sprzedawał dzieło swojej pasji bez papierka DG, zamiast rozwijać się na wymarzonym kierunku studiów, to martwię się o Ciebie. Ileż to mamy takich sytuacji. Młody, wiatr we włosach, chce sobie dorobić na piwo w piątkowy wieczór, zakłada sobie stronę, wszystko cacy, a jak przyjdzie co do czego, to potem tyra na odsetki dla skarbówki, byleby prace nie zmusiły go do odsiadki.

 


Nie złamałem ani jednej rzeczy o której tutaj piszesz, strona nie jest ani konkurencyjna ani komercyjna.

Zaiste, zaczynam wątpić, czy piszesz to serio z nieświadomości, czy zaczynasz trollować, ale zastanów się nad tym, serio.

 


Poza tym nie otrzymałem ciągle odpowiedzi na moje pytanie, tzn. czy można a jeśli tak to gdzie wstawić info o nowo powstałej stronie.

Jeśli 2 ostrzeżenia i kolejne kilka postów Ci nie wystarczają, to zaczynam wątpić, czy jesteś w stanie pojąć, że zamierzasz prowadzić działalność gospodarczą, a tym bardziej zdać sobie sprawę z konsekwencji, zarówno tych prawnych w życiu, jak i tych drobnych na forum.

 

Ja skończyłem, Ty wiesz swoje, kiedyś boleśnie się o tym przekonasz, póki co dot. to ostrzeżeń na forum, wkrótce może i Twojego życia prywatnego, ws. ostrzeżeń na forum, poczekajmy na decyzję reszty Administracji.



#13 Kawon

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 887
Czempion

  • Postów:5 165
  • Steam:steam
  • Imię:Paweł
  • Lokalizacja:Dzierzgoń
Offline

Napisano 26.08.2013 00:32

ToFFiK nie wiem czy zauważyłeś ale jest to support a strona do reklamowania. Nie ma tu żadnego działu w którym mógłbyś umieścić temat z linkiem do swojego działu bo będzie to uznawane za reklame, jedyne gdzie możesz wstawić link jest AdTaily. Warny jak najbardziej słuszne i na tym temat powinien być zakończony. Czytając wasze wypowiedzi wnioskuję że ToFFiK szuka dziury w całym nie mając racji.

 

Tyle ode mnie.


  • +
  • -
  • 0

DarkGL to mój autorytet.


#14 ToFFiK

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 5
Nowy

  • Postów:91
  • Lokalizacja:Przy kompie
Offline

Napisano 26.08.2013 09:04

 


osoba fizyczna czy DG
Jak już to osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą bądź osoba prawna.

Czynność nie jest osobą.

 

1. Prowadząc działalność zarobkową (nie musi mieć ona ani kosztów, ani celu zysku) w sposób zorganizowany i ciągły, czego ewidentnym przykładem jest współpraca z Google polegająca na dzierżawie powierzchni reklamowej swojej strony, co ma charakter zorganizowany, gdyż Ty przygotowujesz miejsce na reklamę, zawierasz umowę z Google i ciągły, gdyż reklamy widnieją cały czas, nie pojawia się okazjonalnie. A to w zupełności wyczerpuje definicje działalności gospodarcze zarówno ustawy o swobodzie działalności gospodarczej, ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz ustawy o VAT. Chcesz czy nie chcesz, oferowanie usług, i to, że nie pobierasz za nie opłat nie ma tutaj żadnego znaczenia, na stronie, na której widnieją reklamy, jest prowadzeniem działalności gospodarczej i proponowałbym Ci przemyśleć, czy warto. I dlatego zwracam na to uwagę. Po prostu, gdy widzę, jak kumpel zamiata ulice za marne grosze, by spłacić odsetki od 75% kary za to, że sprzedawał dzieło swojej pasji bez papierka DG, zamiast rozwijać się na wymarzonym kierunku studiów, to martwię się o Ciebie. Ileż to mamy takich sytuacji. Młody, wiatr we włosach, chce sobie dorobić na piwo w piątkowy wieczór, zakłada sobie stronę, wszystko cacy, a jak przyjdzie co do czego, to potem tyra na odsetki dla skarbówki, byleby prace nie zmusiły go do odsiadki.

 

 


Nie złamałem ani jednej rzeczy o której tutaj piszesz, strona nie jest ani konkurencyjna ani komercyjna.

2. Zaiste, zaczynam wątpić, czy piszesz to serio z nieświadomości, czy zaczynasz trollować, ale zastanów się nad tym, serio.

 

 


Poza tym nie otrzymałem ciągle odpowiedzi na moje pytanie, tzn. czy można a jeśli tak to gdzie wstawić info o nowo powstałej stronie.

3. Jeśli 2 ostrzeżenia i kolejne kilka postów Ci nie wystarczają, to zaczynam wątpić, czy jesteś w stanie pojąć, że zamierzasz prowadzić działalność gospodarczą, a tym bardziej zdać sobie sprawę z konsekwencji, zarówno tych prawnych w życiu, jak i tych drobnych na forum.

 

Ja skończyłem, Ty wiesz swoje, kiedyś boleśnie się o tym przekonasz, póki co dot. to ostrzeżeń na forum, wkrótce może i Twojego życia prywatnego, ws. ostrzeżeń na forum, poczekajmy na decyzję reszty Administracji.

 

1. Wiem kiedy trzeba założyć działalność, spokojnie nie mam 16 lat, a na tym forum jestem dłużej niż Ty. Poza tym czemu skupiasz się na tych zarobkach cały czas? Przecież ja nawet jak na razie reklam nie mam, to nie jest strona komercyjna czego nie zaprzeczysz.

2. Niestety nie zrozumiałem o czym piszesz, bo w jaki sposób jest konkurencyjna? Nie ma tam forum, jest narzedzie którego nie ma na AMXX, nie wspominając o "komercyjności".

3. Oczekiwałem konkretnej odpowiedzi  ale widzę że na tym forum lubicie mgliste zasady i "domyśl się", a jak ktoś się źle domyśli to jego problem.

 

Dziękuję za troskę w sprawie mojego życia/projektu, ale jestem bardziej za liberalizmem niż socjalizmem w którym ktoś kogoś pilnuje i wie lepiej co ma zrobić.

 

ToFFiK nie wiem czy zauważyłeś ale jest to support a strona do reklamowania. Nie ma tu żadnego działu w którym mógłbyś umieścić temat z linkiem do swojego działu bo będzie to uznawane za reklame, jedyne gdzie możesz wstawić link jest AdTaily. Warny jak najbardziej słuszne i na tym temat powinien być zakończony. Czytając wasze wypowiedzi wnioskuję że ToFFiK szuka dziury w całym nie mając racji.

 

Tyle ode mnie.

Nie szukam "dziury w całym" tylko dostałem punkty za coś czego nie ma w regulaminie. W którym punkcie w regulaminie pisze że reklamy które nie są serwerami CS mogą być tylko w AdTaily? Znów trzeba się domyślać, albo być wtajemniczonym do zasad na tym forum...


  • +
  • -
  • 0

#15 Gość_21977_*

  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 26.08.2013 12:44

Regulamin forum:

Nie wolno reklamować, rozpowszechniać, spamować adresami do stron, forów o tej samej lub podobnej tematyce w formie tematów, postów, profilu.


#16 ToFFiK

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 5
Nowy

  • Postów:91
  • Lokalizacja:Przy kompie
Offline

Napisano 26.08.2013 13:38

 

Regulamin forum:

 

 

Nie wolno reklamować, rozpowszechniać, spamować adresami do stron, forów o tej samej lub podobnej tematyce w formie tematów, postów, profilu.

 

To nawet podobna tematyka nie jest, wy macie support a ja narzędzie.


Kawon (26.08.2013 14:03):

Nie wolno reklamować,

wszystko na ten temat. ZROZUM te słowa.

  • +
  • -
  • 0

#17 Adminek AMXX.PL

    Admin :)

  • Bot

Reputacja: 156
Profesjonalista

  • Postów:7 493
  • Lokalizacja:AMXX.PL
Offline

Napisano 26.08.2013 15:10

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Reklam na forum nie tolerujemy.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych