Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Nie działa plugin z muzyką na bombę.



  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 MagicznyWwE

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:24
  • Lokalizacja:rmi
Offline

Napisano 23.08.2013 12:19

Witam mam problem odnośnie wgrałem muzykę na serwer ,kiedy TT podłoży pakę i zostanie 10 sec do wybuchu można usłyszeć RS : Za chwilę wybuchnie bomba...

I jest taki problem ,a mianowicie kiedy jest np. 6 sekunda muzyka leci ,a CT rozbroi pake to nadal leci ten RS da sie go jakoś wyłaczyć wtedy?

Załączone pliki


  • +
  • -
  • 0

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

ZAPRASZAMY ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^


#2 K!113r

    Teraz to chyba Sławek kek

  • Power User

Reputacja: 387
Wszechpomocny

  • Postów:868
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Mateusz
  • Lokalizacja:Piotrków Tryb.
Offline

Napisano 23.08.2013 13:08

Jeżeli ten dźwięk jest w .wav to chyba wywołanie graczowi stopsound wystarczy, a jeżeli mp3 to było chyba mp3 stop.
Nie jestem pewien tych komend, ale jeżeli są dobre (wpisz w konsole gdy ten dźwięk się odtwarza) to dalej Pinokio idzie sam :).
  • +
  • -
  • 1

DarkGL to mój autorytet.

skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować


#3 MagicznyWwE

    Życzliwy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:24
  • Lokalizacja:rmi
Offline

Napisano 23.08.2013 14:03

Ale moglbys cos jasniej w co mam wejsc itp  ,bo zielony jestem w tych sprawach ;)


  • +
  • -
  • 0

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

ZAPRASZAMY ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^


#4 K!113r

    Teraz to chyba Sławek kek

  • Power User

Reputacja: 387
Wszechpomocny

  • Postów:868
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Mateusz
  • Lokalizacja:Piotrków Tryb.
Offline

Napisano 23.08.2013 16:08

Pinokio chodzić nie umie? Za rączkę czy na barana?
Pisałem Ci najprawdopodobniej dobre komendy (nie moge sprawdzić), które masz wpisać w konsoli podczas gdy dźwięk jest odtwarzany i sprawdzić czy ten dźwięk zakończy swoje odtwarzanie, lecz musisz sprawdzić w kodzie źródłowym pluginu lub gdziekolwiek indziej jakie rozszerzenie ma plik muzyczny od bomby i wybrać odpowiednią komendę o czym wspomniałem jakiś czas temu. Jeżeli komenda zadziała to znaczy, że wywołując ją graczom wreszcie uporasz się ze swoim problemem. Jak wywołać komendę u gracza? Musisz wykazać się najważniejszą umiejętnością w internecie - szukanie, polecam forumową szukajke, dokumentację i google. Oczywiście mogłem szybciej napisać gotowy kod, lecz jestem taki uprzejmy, że nie chce Ci odbierać jakże pokaźnej dawki nauki (odnośnie rozwiązania twego problemu jak i przy okazji przeglądania tematów i dokumentacji, przeczytasz więcej teraz i będziesz wiedział gdzie szukać odpowiedzi na kolejne twoje pytania) jak i niemałej euforii gdy uporasz się ze swoim problemem.
Przepraszam jestem w tym brązowy. (ach ten brąz IV :) )
  • +
  • -
  • 0

DarkGL to mój autorytet.

skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować


#5 Gość_21977_*

  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 24.08.2013 19:30

Automatyczna wiadomość


Ten temat został przeniesiony z forum

Scripting AMXXProblemy

do

AMX Mod XProblemy z pluginami





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych