Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

drop all weapon when you died


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 JaCo

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 4
Nowy

  • Postów:79
  • GG:
  • Lokalizacja:195.114.0.71:27088
Offline

Napisano 26.01.2008 02:14

siema mam plugin all weapon when you died ale coś złą wersje mam gdy kogos zabije i wypadają mu granaty i od razu wybuchają.. ma ktoś może wersje ze nie wybuchają granaty ?

oraz plugin ze jak podniose broń to jest full ammo zawsze jak podniose to jest 30

dzięki z góry a za to dam na pw amx_ip ze każdy gracz moze wpisywac a nie tylko admin ;)
  • +
  • -
  • 0

#2 bicek

    Ja tu tylko sprzątam.

  • Zbanowany

Reputacja: 914
Master

  • Postów:796
  • Lokalizacja:Wieluń
Offline

Napisano 26.01.2008 04:56

siema mam plugin all weapon when you died ale coś złą wersje mam gdy kogos zabije i wypadają mu granaty i od razu wybuchają.. ma ktoś może wersje ze nie wybuchają granaty ?

http://forums.allied...ad.php?p=200531

oraz plugin ze jak podniose broń to jest full ammo zawsze jak podniose to jest 30

nie słyszałem o czymś takim :P

dzięki z góry a za to dam na pw amx_ip ze każdy gracz moze wpisywac a nie tylko admin ;)

jakby komuś było potrzebne toby napisał, a poza tym to zwykły plugin ogulnodostepny... :-?

#3 JaCo

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 4
Nowy

  • Postów:79
  • GG:
  • Lokalizacja:195.114.0.71:27088
Offline

Napisano 26.01.2008 05:51

q2, dzięki a co do tego pluginu [quote name="JaCo"]oraz plugin ze jak podniose broń to jest full ammo zawsze jak podniose to jest 30[/quote] to ze zabijesz gracza i podchodzisz i bierzesz jego broń i powinieneś mieć dwa magazynki ? [quote name='"q2"]jakby komuś było potrzebne toby napisał' date=' a poza tym to zwykły plugin ogulnodostepny... :-?[/quote'] nie w tym sensie ale nie chcę robić spamu o jakiś plugin na forum . jeśli ktoś chce to napisze ;)
  • +
  • -
  • 0

#4 Miczu

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 657
Wszechmogący

  • Postów:2 862
Offline

Napisano 26.01.2008 07:01

plugin ze jak podniose broń to jest full ammo zawsze jak podniose to jest 30


Wyzucasz swoja bron na ziemie, podnosisz ja i masz full ammo i przeladowana? Czy to nie psuje lekko gry :?:
  • +
  • -
  • 0

#5 JaCo

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 4
Nowy

  • Postów:79
  • GG:
  • Lokalizacja:195.114.0.71:27088
Offline

Napisano 26.01.2008 14:58

Miczu, ie to nie o to chodzi ale juz jest ok bo miałem jakąłś zrypaną wersje dropallweapon ;) dzięki za wszytko
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych