Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

RoundsoundZbyt długa linijka


Najlepsza odpowiedź QuatZo, 23.07.2013 13:31

Nie lepiej dać czytanie z pliku xxx.txt ?

Właśnie to jest mój trzeci, banalny plugin i pierwszy raz mam taką sytuację, że coś się w tym nie mieści. Chciałem wszystko w jednym pliku umieścić, ale jak się nie da, to trzeba zrobić, jak Ty mówisz.

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 QuatZo

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 7
Nowy

  • Postów:71
  • Lokalizacja:Btm
Offline

Napisano 23.07.2013 13:07

Witajcie.

 

Od niedawna (dokładniej od wczoraj :P) zajmuję się pluginami. Zdecydowałem się napisać plugin, który w motd będzie wyświetlał nazwy piosenek w roundsoundzie. Problem tkwi w tym, że podczas kompilowania, wyskakuje błąd o zbyt długiej linijce. Oto ta linijka:

show_motd(id,"<center><h1>Aktualny Roundsound na serwerze:</h1>    <p>1. Alain Prideux & Otto Le Blanc - Loco (Original Mix)</p>    <p>2. Remady & Manu-L - Holidays (Extended Mix)</p>    <p>3. Bastille - Pompeii</p>    <p>4. PSY - GENTLEMAN</p>     <p>5. Kajman ft. BRK, Onar, Młody M, Hukos - Definicja Hater (prod. Donatan)</p>     <p>6. Imagine Dragons - Radioactive</p>     <p>7. Alex Hepburn - Under</p>     <p>8. Baauer - Harlem Shake (Mike Candys Bootleg Rework)</p>     <p>9. DJ Bobo feat. Manu-L - Somebody Dance With Me (Remady 2013 Mix Extended)</p>     <p>10. Long & Junior - Tancz Tancz Tancz</p>     <p>11. AFTER PARTY - Tylko Ona Jedyna</p>     <p>12. Power Play - Skok w bok  (Ona Oczarowala Mnie)</p>     <p>13. Power Play - Wole Ole</p>     <p>14. 2 Chainz, Wiz Khalifa - We Own It</p>     <p>15. Bushman - No One Else</p>     <p>16. Eminem ft Dr. Dre - I Need A Doctor</p>     <p>17. Liviu Hodor feat. Mona - Sweet love</p></center>")

Spacje są robione, aby było to czytelniejsze dla H@ pewnej sieci serwerów i łatwe w edycji. Jak mógłbym to naprawić? Mam nadzieję, że ta linijka wystarczy, a ktoś mi pomoże, wytłumaczy (nie proszę o zrobienie tego).

 

 

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.


Użytkownik QuatZo edytował ten post 23.07.2013 13:10

  • +
  • -
  • 0

#2 DriveR.`

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 15
Początkujący

  • Postów:185
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Paweł
  • Lokalizacja:Ostrołęka
Offline

Napisano 23.07.2013 13:13

Nie lepiej dać czytanie z pliku xxx.txt ?


  • +
  • -
  • 0

#3 QuatZo

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 7
Nowy

  • Postów:71
  • Lokalizacja:Btm
Offline

Napisano 23.07.2013 13:31   Najlepsza odpowiedź

Nie lepiej dać czytanie z pliku xxx.txt ?

Właśnie to jest mój trzeci, banalny plugin i pierwszy raz mam taką sytuację, że coś się w tym nie mieści. Chciałem wszystko w jednym pliku umieścić, ale jak się nie da, to trzeba zrobić, jak Ty mówisz.


  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych