Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Pytania dotyczące pluginów-skinow i ich poszukiwania oraz instrukcji ich wgrania//Serwer zombie-mod


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 ShastaMan

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3
  • Imię:Damian
  • Lokalizacja:Szczecin
Offline

Napisano 10.07.2013 01:10

 
Czy darade tak zrobic ? Ze worek ktory postawi przykladowo Franek moze tylko on go zniszczyc  i zombiaki[inne humany nie moga] 
 
2.Mam pewien plugin "odliczanie czasu do infekcji".Pokazuja sie tylko liczby i glos odliczania.Moze ktos mi go edytowac zeby pisalo tak jak jest tyle ze zamiast liczb to jeszcze.Aby pisalo tak :
 
Wirus został uwolniony.Infekcja nastapi za 10
Wirus zostal uwolniony.Infekcja nastapi za 9
 
itd ...
[zalaczam odnosnik nazwa : odlicz czasu do infekcji
 
 
3.Szukam dwoch modow ktore moglbym wgrac osobno na serwer : assasinmode i snajpermode.
 
4.Szukam wygladu survivora i nemezisa.Szukalem na necie ale niemoge znalezc.Jezeli mozecie podajcie jak najwiecej ; wybiore sobie.
 
5.Czy mozna zrobic takie cos ?.Zrobi ktos mi tak ? Jakie pliki musze udostepnic ? : Jak wiemy gdy zombie kupuje antidotum od razu zamienia sie w humana.Czy mozna zrobic takie cos ze jak kupi antidotum pojawia mu sie ono w reku i dopiero jak przycisnie przycisk zamienia sie w humana.
 
6.Szukam takiego wygladu rekawiczek dla humana 
 
[zalaczam zdjecie]
7.Szukam pluginu Dzięki ktoremu admin moze zrobic zdjecie graczowi lub innemu adminowi[tylko zdjecie bez bana]
8.Szukam instrukcji jak dodac kilka skinow dla zombiaka aby losowalo wybieral skina dla zombiaka ktory sie odrodzi
9.Szukam na odpychanie zombiaka  za pomoca noza i insturkcji jak skorygowac sile odpychania.
10.Szukam plugina ktory kicka osobe bedaca przez jakis czas afk.
 
 
 
P.S Czlowiek sie nameczyl zeby tyle wypisac.Wchodzi na strone majac nadzieje ze mu odpisali,patrzy temat zamkniety z powodu zlej nazwy ? Kpina Ja ustalam nazwe tematu i to moja sprawa czy to wplynie na pomoc innych wobec mnie.

Załączone miniatury

  • 4f02e3cb9ee03.jpg

Załączone pliki


Użytkownik ShastaMan edytował ten post 10.07.2013 01:11

  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych