Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
GmAMXBans

Parę pytań

gmamxbans

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Playboy ;)

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:22
  • Lokalizacja:Radzyń Podlaski
Offline

Napisano 09.07.2013 21:02

Witam. Mam AmxBans 1.6 i chciałbym się zapytać jak zrobić aby po kliknięciu AmxBans: Screens  robiło ssy, banowało permanentnie i informacja o zbanowaniu pisała w lewym górnym rogu. Jak zrobić aby po banie gracz miał info jak będzie chciał wejść na serwer, że ma bana i wejść w tej sprawie na forum ? Chciałbym jeszcze zapytać czy abym miał powody banów i kicków to muszę doinstalować plugin czy jest to gdzieś w AmxBans ? Mam jeszcze problem z tym, że coś jest dziwnego z banami. Klikam w Amxmodmenu Zbanuj Gracza i każdy gracz nie świeci mi się na biało tylko na siwo i nie mogę go zbanować. Proszę o odpowiedź. Z góry dzięki.


Użytkownik Playboy ;) edytował ten post 09.07.2013 21:04

  • +
  • -
  • 0

b_350_20_323957_202743_F19A15_111111.png

 

UltraSkill.xaa.pl

 

Dla graczy z klasą :)


#2 O'Zone

    Wszechobecny

  • Użytkownik

Reputacja: 594
Wszechwiedzący

  • Postów:409
  • Steam:steam
Offline

Napisano 09.07.2013 21:32

Jeśli wszystko dobrze wgrałeś i ustawiłeś, to przy wybraniu AmxBans: Screens powinna pojawić się możliwość wyboru liczby ss'ów, a następnie plugin je zrobi i da bana, o którym informacja powinna się pojawić na zielono po prawej stronie lekko u góry. Co do informacji o banie, to wystarczy ustawić sobie w amxbans.cfg link do forum:

 amxbans_complain_url "www.TwojaStrona.pl"

Powody banów możesz ustawić bezpośrednio przez stronę z AmxBans, o ile takową masz. Po zalogowaniu do Strefy Admina przejdź do zakładki Serwer, a następnie Powody Banów. Tu możesz utworzyć sobie zestaw banów, który potem można przypisać do serwera w Serwer/Ustawienia.

Co do kicków, to trzeba dograć plugin ReasonKicker.

Dalej, jeśli chodzi o niemożność zbanowania graczy, to albo ty nie masz flagi ban albo wszyscy gracze mają immunited (co wydaje mi się mało prawdopodobne :-)).


  • +
  • -
  • 2
Pomogłem? Daj Dołączona grafika

#3 Playboy ;)

    Życzliwy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:22
  • Lokalizacja:Radzyń Podlaski
Offline

Napisano 09.07.2013 21:44

Dzięki :) + leci :)

 

A jest lekki problem jeszcze. Zrobiłem koledze dzisiaj ssy. Zrobiło mu, wszystko elegancko ale nie zbanowało właśnie i nie pisało na zielono. A jak odpaliłem zakładkę w amxmodmenu to pisało przy nim tylko Banning... Wiesz co może być źle ? 

 

A flagę ban mam. A po wgraniu AmxBansa nie mogę teraz dać bana :D


Użytkownik Playboy ;) edytował ten post 09.07.2013 21:49

  • +
  • -
  • 0

b_350_20_323957_202743_F19A15_111111.png

 

UltraSkill.xaa.pl

 

Dla graczy z klasą :)


#4 O'Zone

    Wszechobecny

  • Użytkownik

Reputacja: 594
Wszechwiedzący

  • Postów:409
  • Steam:steam
Offline

Napisano 09.07.2013 21:55

Spróbuj zrobić mu ssy jeszcze raz, ale tym razem sprawdź od razu, czy nie ma w konsoli żadnych błędów (np. problem z wykonaniem zapytania do bazy danych).

Jeśli nic się nie pojawia, to możesz spróbować wgrać wersję AmxBans z tego tematu: http://amxx.pl/topic...-edit-23082012/

Sam z niej korzystam i nie mam żadnych podobnych problemów.


  • +
  • -
  • 2
Pomogłem? Daj Dołączona grafika





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych