Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Wakacje nad morzem.


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 dasiek

    Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem.

  • Junior Admin

Reputacja: 2 077
Godlike

  • Postów:5 706
  • Imię:Adaś
  • Lokalizacja:No teraz trochę dalej od WWy
Offline

Napisano 29.06.2013 15:14

Siemka!

Planuję w najbliższym czasie wyjechać na wakacje. Problem jest taki że ni hu hu nie mam pojęcia jak się za organizacje zabrać (pierwsze wakacje takie - wstyd >.< ) szukam szukam i mam kilka typów ale może wy macie jakieś miejsca które możecie polecić? 

 

Chodzi mi mniej więcej oto by nie było drogo (max 40 zł za dobę na osobę. Mile widziane mniej ^^, i "normalne" ceny produktów spożywczych w okolicy) , pokój (2 osobowy) z łazienką , internet mile widziany. Blisko do morza (max 2 km) i z PKP (też coś koło tego) no i warunki takie "w miarę".

 

Przepraszam za "nie sprecyzowanie" - po prostu na samą myśl o tym nogi mi się strzęsą.  :&

 

Pozdrawiam.!  :)


  • +
  • -
  • 1

#2 K!113r

    Teraz to chyba Sławek kek

  • Power User

Reputacja: 387
Wszechpomocny

  • Postów:868
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Mateusz
  • Lokalizacja:Piotrków Tryb.
Offline

Napisano 29.06.2013 19:16

Hmm może morze nad Kołobrzegiem?
Kwatery można znaleźć najtańsze w granicach 50 zł/osoba, najczęściej takie kwatery są w blokach, internet... raczej w tej cenie nie znajdziesz, ale w bloku wszystko możliwe, jakieś WiFi bez hasła będzie ;)

Oczywiście troszkę ciasno, ze 2 osoby się wcisną. Ja rok temu coś takiego znalazłem, blisko biedronki i pkp/pks.
Podstawowa żywność - biedronka, ceny raczej te same, wiadomo lokalne sklepy im bliżej morza tym drożej. Smażalnie ryb przy morzu średnie, oczywiście w restauracji możliwa lepsza rybka, polecam jedną miejscówkę z wędzoną, co prawda 5 lat temu była dużo lepsza, ale aż tak się nie pogorszyła. Fajki/piwo w sklepach cenowo normalnie, oczywiście w barach droższe, im bliżej morza tym cena może być wyższa. Ceny rejsów statkami nie pamiętam dostatecznie ale musiało być to 40-50 zł.
Na promenadzie (bliżej sanatoriów) znajduje się park rozrywki, namioty z dosyć tanimi duperelami, bary, kebaby, lodziarnie pizzerie etc.
Jeżeli palisz przy promenadzie w miejscach mało widowiskowych (przypałowe) możesz spotkać policjantów na rowerach, są dosyć mili, najczęściej sprawdzają czy fajki nie są doprawiane (byłem miesiąc, lecz gdy był SunRise policjantów było więcej).
Jakbyś więcej informacji potrzebował to pisz, lecz chyba pogubiłem numery kwaterodawców.

Edit.
Zapomniałem dodać że miałem kwaterę ok 1km od morza.

Co do organizacji raczej nie pomoge, ja pojechałem z miejscem gotowym - sanatorium, lecz mamusia pragnęła mnie odwieźć i coś w tej cenie znalazła, lecz trochę się naszukaliśmy.
Jakby się znalazł forumowicz z Kołobrzegu mógłby Ci może pomóc.

Udanych wakacji życzę.
Przepraszam za wprowadzenie w błąd, dopytałem się mamusi, płaciła 30 zł za dobe.
Są też kwatery w Grzybowie (obok kołobrzegu) od 20 zł, do Kołobrzegu jak chcesz możesz plażą dojść ;) poszukaj więcej info w necie, jak dam radę to moim ułomnym telefonem znajdę, choć ręki nie daje.
dasiek (29.06.2013 18:59):
Dziękuję ;)

Użytkownik K!113r edytował ten post 29.06.2013 16:37

  • +
  • -
  • 1

DarkGL to mój autorytet.

skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować


#3 Na 5tyk

    Godlike

  • Użytkownik

Reputacja: 430
Wszechobecny

  • Postów:1 712
  • GG:
  • Imię:Patryk
  • Lokalizacja:PL
Offline

Napisano 01.07.2013 07:43

W tym roku byliśmy w Dębkach (http://www.debki.pl/...6f,1001120.html). Bardzo blisko do morza, bardzo czysta plaża, nocleg kosztował 35zł od osoby (niestety, my płaciliśmy 40zł, bo na 1 dzień) + opłata klimatyczna.

 

Była jedna wędzarnia ryb, którą mogę polecić (przy wejściu na plażę się znajduje). Są 2 sklepy spożywcze (ceny nawet normalne, oczywiście w sezonie będą większe).


  • +
  • -
  • 1

#4 Fail

    Zaawansowany

  • Zbanowany

Reputacja: -15
Tragedia

  • Postów:134
  • Lokalizacja:z forum
Offline

Napisano 01.07.2013 07:58

rozstaw namiot pod domem i wlej wody do wiaderka + internet gratis. Szału nie ma, ale fale mozesz sam zrobić na boisku.


Użytkownik Fail edytował ten post 01.07.2013 07:58


#5 dasiek

    Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem.

  • Autor tematu
  • Junior Admin

Reputacja: 2 077
Godlike

  • Postów:5 706
  • Imię:Adaś
  • Lokalizacja:No teraz trochę dalej od WWy
Offline

Napisano 01.07.2013 08:54

*
Popularny

rozstaw namiot pod domem i wlej wody do wiaderka + internet gratis. Szału nie ma, ale fale mozesz sam zrobić na boisku.

morze.jpg


  • +
  • -
  • 10




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych