Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
- - - - -

Cron linuxpl


Najlepsza odpowiedź Zabijaka Gryps, 17.06.2013 06:20

1. Chyba nie zaczynałbym zabawy z psychostatsami jeśli nie nadałbym połączeń zewnętrznych z bazą.
2. Prosiłem tylko o podanie poprawnej ścieżki a nie o pomoc dlaczego psycho nie chcą mi działać.
3. Problem już rozwiązany, okazało się że wszystckie ścieżki do cron były poprawne, a nie działało, gdyż przy ftp serwera nie zaznaczyłem trybu pasywnego. Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Zabijaka Gryps

    Wszechwiedzący

  • Power User

Reputacja: 266
Wszechwidzący

  • Postów:563
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Świdnica
Offline

Napisano 16.06.2013 17:31

Witajcie, mam problem z psychostatsami na hostingu linuxpl. Mianowicie to wszystko poszło bezproblemowo, lecz nie aktualizują się one (wciąż stoi na 0 graczy). Próbowałem dodać do crona ścieżkę do stats.pl sześcioma różnymi sposobami (znalezionymi w internecie), niestety jedyne co w ten sposób otrzymałem to spam na mailu o błędach w cron.
Prosiłbym kogoś kto ma psychostaty na linuxpl lub wie jak tam to dodać o podanie działającej ścieżki.
//Dodam, że po użyciu najczęściej podawanej w internecie ścieżki:
cd /home/mojlogin/domains/mojlogin.linuxpl.info/ && /usr/bin/perl ./stats.pl
dostaję na maila takie wiadomości:
[WARNING] PS::Feeder::ftp error connecting to FTP server: Net::FTP: connect: Przekroczony czas oczekiwania na połączenie

  • +
  • -
  • 0

#2 kieropmi

    Profesjonalista

  • Zbanowany

Reputacja: 21
Życzliwy

  • Postów:150
  • Lokalizacja:pmi
Offline

Napisano 16.06.2013 21:06

Dodaj do połączeń zewnętrznych z bazą danych znak "%"



#3 Zabijaka Gryps

    Wszechwiedzący

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 266
Wszechwidzący

  • Postów:563
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Świdnica
Offline

Napisano 17.06.2013 06:20   Najlepsza odpowiedź

1. Chyba nie zaczynałbym zabawy z psychostatsami jeśli nie nadałbym połączeń zewnętrznych z bazą.
2. Prosiłem tylko o podanie poprawnej ścieżki a nie o pomoc dlaczego psycho nie chcą mi działać.
3. Problem już rozwiązany, okazało się że wszystckie ścieżki do cron były poprawne, a nie działało, gdyż przy ftp serwera nie zaznaczyłem trybu pasywnego.
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych