Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Usuniecie z say


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 DamageForFun

    Pomocny

  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:70
  • Imię:Marcin
  • Lokalizacja:BezludnaWyspa
Offline

Napisano 26.05.2013 21:37

Witam mam takie pytanie wyskakuje mi komunikat ten serwer uzywa battlefield2 mod wpisz /bf2menu aby dowiedziec sie wiecej informacji gdzie moge to usunac bo nie moge tego znależć z gory dzięki :)



#2 Zabijaka Gryps

    Wszechwiedzący

  • Power User

Reputacja: 266
Wszechwidzący

  • Postów:563
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Świdnica
Offline

Napisano 27.05.2013 06:09

W includzie - wchodzisz w bf2/hud.inl i odpowiada za to public Announcement(id) i w nim możesz to usunąć. Oczywiście po usunięciu ponowna kompilacja.
 


  • +
  • -
  • 0

#3 DamageForFun

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:70
  • Imię:Marcin
  • Lokalizacja:BezludnaWyspa
Offline

Napisano 27.05.2013 08:13

Tak znalzlem dziekuje ci za pomoc ale jak usune to i chce skompilowac to wychodza takie moglby mi ktos to skompilowac a skompilowany plik gdzie wrzucic ?

bledy hud.sma(22) : error 017: undefined symbol "get_pcvar_num"
hud.sma(25) : error 017: undefined symbol "g_PlayerRank"
hud.sma(25) : warning 215: expression has no effect
hud.sma(25) : error 001: expected token: ";", but found "]"
hud.sma(25) : error 029: invalid expression, assumed zero
hud.sma(25) : fatal error 107: too many error messages on one line

Kawon (27.05.2013 21:24):
Kod w postach (np. źródło pluginu) umieszczaj w odpowiednich tagach (code/php/spoiler itp), a powyżej 200 linijek tylko w załączniku lub na wklejce.

Załączone pliki

  • Załączony plik  hud.inl   1,36 KB  13 Ilość pobrań


#4 sharkowy

    Lokalna anomalia sejsmiczna o nieustalonej genezie.

  • Przyjaciel

Reputacja: 113
Zaawansowany

  • Postów:1 981
Offline

Napisano 27.05.2013 11:57

Automatyczna wiadomość


Ten temat został przeniesiony z forum

AMX Mod XPytania

do

Scripting AMXXPytania
  • +
  • -
  • 0

#5 DamageForFun

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:70
  • Imię:Marcin
  • Lokalizacja:BezludnaWyspa
Offline

Napisano 27.05.2013 15:16

Wie ktos jak to skompilowac ?



#6 Pan Marian

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 89
Zaawansowany

  • Postów:283
  • Imię:Marian
  • Lokalizacja:इंटरनेट
Offline

Napisano 27.05.2013 15:39

Plików inl się nie kompiluje, mają być tylko "pomocą" dla pluginów, które z nich korzystają. Traktujemy je jako coś, z czego korzysta plugin. Najzwyczajniej jeszcze raz skompiluj plik bf2 mod



#7 K!113r

    Teraz to chyba Sławek kek

  • Power User

Reputacja: 387
Wszechpomocny

  • Postów:868
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Mateusz
  • Lokalizacja:Piotrków Tryb.
Offline

Napisano 27.05.2013 16:53

Plików inl się nie kompiluje, mają być tylko "pomocą" dla pluginów, które z nich korzystają. Traktujemy je jako coś, z czego korzysta plugin. Najzwyczajniej jeszcze raz skompiluj plik bf2 mod

 

Coś nie moge się z tym zgodzić, korzystać możesz z biblioteki (.inc), gdzie umieszczasz sobie jakieś gotowe funkcje, a do plików możesz sobie podzielić sma, gdzie podczas kompilacji zostanie to złożone i traktowane jako całość. Tak można w nie też wrzucać np. stock'i jak do bibliotek, lecz do biblioteki nie wrzuci się handlera z menu :) Niby wszystko dobrze, ale ugryzło mnie to korzystanie, bo one w jakimś stopniu pomagają programiście. Przepraszam za wtrącenie, ale moim zdaniem lepiej jest mówić poprawnie, bo potem dochodzi do tematów z brakiem odpowiedzi, bo ktoś nie wiedział o co chodzi, a było to po prostu źle nazwane.


  • +
  • -
  • 0

DarkGL to mój autorytet.

skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować


#8 Pan Marian

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 89
Zaawansowany

  • Postów:283
  • Imię:Marian
  • Lokalizacja:इंटरनेट
Offline

Napisano 27.05.2013 17:24

Ciężko jest wytłumaczyć coś osobie, która nigdy nie miała z tym styczności, zresztą nie zanegowałem tego co napisałeś, co Ty wyżej napisałeś, oczywiście, można ich również użyć jako gotowych funkcji, no ale takiej osobie, która jest laikiem w sprawach i prawdopodobnie nie ma pojęcia o znaczeniu słowa "funkcja" nie powiem jej w taki sposób, w jaki zrobiłeś to Ty, właśnie dlatego próbowałem ująć to w prosty sposób



#9 DamageForFun

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:70
  • Imię:Marcin
  • Lokalizacja:BezludnaWyspa
Offline

Napisano 27.05.2013 17:30

czyli jak usunolem ten napis i zapisalem zmiany to juz nie bd tego napisu czy dalej bd ?



#10 radim

    Godlike

  • Moderator

Reputacja: 939
Master

  • Postów:2 725
  • Steam:steam
  • Imię:Arkadiusz
  • Lokalizacja:Janów Lub.
Offline

Napisano 27.05.2013 20:57

Skompiluj bf na nowo po zmianach w plikach *.inl. Kompilujesz plik sma, a tutaj tutorial http://amxx.pl/topic...ilacja-lokalna/


  • +
  • -
  • 0

Chcąc napisać do mnie prywatną wiadomość, wpierw zapoznaj się ze stroną "O mnie" w moim profilu użytkownika [ radim ] !


#11 DamageForFun

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:70
  • Imię:Marcin
  • Lokalizacja:BezludnaWyspa
Offline

Napisano 27.05.2013 21:13

Nie rozumiem cie czyli mam na nowo ten plik wgrac i potem usunac ten napis tak ? ale jak chce skompilowac to tam wyzej pokazalem jakie bledy mi wychodza



#12 Rodzyn

    Wszechwiedzący

  • Power User

Reputacja: 146
Zaawansowany

  • Postów:569
  • GG:
  • Imię:Dawid
  • Lokalizacja:Bielawa
Offline

Napisano 27.05.2013 21:14

Ciężko jest wytłumaczyć coś osobie, która nigdy nie miała z tym styczności, zresztą nie zanegowałem tego co napisałeś, co Ty wyżej napisałeś, oczywiście, można ich również użyć jako gotowych funkcji, no ale takiej osobie, która jest laikiem w sprawach i prawdopodobnie nie ma pojęcia o znaczeniu słowa "funkcja" nie powiem jej w taki sposób, w jaki zrobiłeś to Ty, właśnie dlatego próbowałem ująć to w prosty sposób

Z tym się nie zgodzę (Chyba że to jakiś dzieciak z podstawówki) :) Pojęcie funkcji jest w 2 klasie gimnazjum. Wiem bo nie dawno mieliśmy to na lekcjach z 2 miesiące temu. Nie było mnie na tych lekcjach lecz i tak dostałem 4+ (niestety mały błąd)  ze spr. :) . Chociaż według mnie jest to trochę żałosne że znaczna (pewnie) liczba nauczyli informatyki nie przerabia HTML tak jak to program nauczania nakazuje lecz jakiegoś głupiego publishera .. :) 

 

Wracając do tematu - zastosuj się do mojego poprzednika :)


  • +
  • -
  • 0

#13 Kawon

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 887
Czempion

  • Postów:5 165
  • Steam:steam
  • Imię:Paweł
  • Lokalizacja:Dzierzgoń
Offline

Napisano 27.05.2013 21:25

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Autor tematu zbanowany

Jeśli się z tym nie zgadzasz, report.png raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
  • +
  • -
  • 0

DarkGL to mój autorytet.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych