Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
Nowy Plugin

Advanced map managerSzukam osób do wspólnej realizacji projektu.

nowy plugin

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 GwynBleidD

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 869
Godlike

  • Postów:3 066
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Przemyśl
Offline

Napisano 20.05.2013 15:09

*
Popularny

Witam.
 
Szukam osób do ekipy, abyśmy wspólnie stworzyli dobrze rozbudowany plugin zarządzający mapami. Plugin zastępowałby zarówno menu do zmiany mapy przez admina, oraz stworzenia własnego vote map, jak i tworzyłby vote na koniec mapy.
 
Plugin z założenia ma wypełnić lukę w zapotrzebowaniu na takie pluginy. Nie ma właściwie mapchoosera oferującego wszystkie funkcje. Jeśli się chce jakąś funkcjonalność uzyskać, zwykle trzeba albo połączyć ze sobą kilka pluginów, albo tworzyć nowy...
 
Nie owijając w bawełnę, chodzi o to, że każdej mapie będzie można przyporządkować kilka parametrów:

  • Przedział ilości graczy - czyli ile graczy musi być na serwerze, aby mapa mogła być w vote. Jeśli jest graczy więcej niż z przedziału, mapy nie będzie można zanominować. Jeśli ktoś zanominuje mapę, gdy w przedziale się mieści, ale graczy przybędzie na serwer i przestanie się mieścić, mapa zostanie wyrzucona.
  • Godziny - czyli w jakich godzinach mapa może być w vote dostępna. Poza tymi godzinami mapa nie będzie mogła się pokazać w vote. Muszą być więc spełnione oba warunki (ten i powyższy), aby mapa w vote się pojawiła.
  • Blokada nominacji - mapy z ustawioną tą flagą nie będą mogły być nominowane do Vote. Oznacza to, że mapa taka zostanie wrzucona w vote tylko wtedy, gdy nie zostaną zapełnione wszystkie sloty w vote nominacjami graczy.
  • Wymuszenie nominacji - mapy z ustawioną tą flagą będą mogły być wyłącznie nominowane. Mapa taka nie pojawi się w vote, jeśli nie zostanie zanominowana. Gdy ustawimy obie flagi na raz, czyli wymuszenia i blokady nominacji, mapa nie będzie dostępna wcale w końcowym vote.
  • Mapa bazowa - można podać nazwę mapy bazowej, jeśli dana mapa jest jej modyfikacją
  • Dodatkowa informacja - w Vote zostanie wyświetlona informacja w nawiasie obok nazwy mapy. Dla przykładu przy awp_indii informacja, że pluginy jakieś są na niej wyłączone.

Dodatkowo, każda z map może być umieszczona w podanej grupie. Spowoduje to umieszczenie jej w danej kategorii w menu admina oraz w menu wyboru map do nominacji. Dla przykładu kategoria Dusty, a w niej dust, dust2, dust2_b, dust2_long, dust2_epsed_test, dawn i tak dalej...

Możliwe ustawienia dodatkowe:

  • Sztywny limit graczy - możliwość dodatkowego ustawienia sztywnego limitu. Dla przykładu, gdy przedział ilości graczy dla mapy jest ustawiony na 1-10, a sztywny limit na 2: gdy 13 graczy wejdzie na serwer w trakcie tej mapy, zostanie wymuszone automatycznie głosowanie na następną mapę. Przy sztywnym limicie na 0, głosowanie nastąpi przy 11 graczach na serwerze, przy -1 sztywny limit będzie wyłączony. Sztywny limit działa również w dół. Czyli przy ustawieniu mapy 16-32, gdy na serwerze będzie mniej niż 14 graczy i sztywnym limicie ustawionym na 2, głosowanie również zostanie wymuszone.
  • Sztywny limit godzin - możliwość dodatkowego ustawienia limitu godzin. Jeśli ustawiony jest na 1 godzinę, a mapa ma przedział godzinowy 1-12, mapa będzie mogła zostać zanominowana w godzinach 0-13, jednak w godzinach 0-1 i 12-13 nie pojawi się w vote, jeśli nie zostanie przez nikogo zanominowana.
  • Banowanie ostatnich map - możliwość ustawienia ile ostatnio granych map nie może wystąpić w vote. Przykład:
    Gdy grana jest mapa dust2_b, a limit ustawiony jest na 5, mapa dust2_b nie może wystąpić w vote na następnych 5ciu mapach. Eliminuje to tzw syndrom dusta :)
  • Banowanie ostatnich map bazowych - możliwość ustawienia, ile ostatnio granych bazowych map jest zablokowanych. Przykład:
    Gdy grana jest mapa dust2_b, która ma ustawioną jako bazową mapę dust2, a limit ustawiony jest na 2, wtedy przez następne 2 mapy nie może wystąpić w vote dust2 ani żadna, z map, która ma ustawioną jako bazową dust2. Eliminuje to granie zbyt często podobnych do siebie map :)
  • Liczba map w Vote
  • Liczba map możliwych do zanominowania przez 1 gracza
  • Czy mapa ma zostać usunięta z nominacji, gdy gracz nominujący opuści serwer - możliwe 3 ustawienia: 0 - nie usuwaj, 1 - usuwaj gdy mapa jest dostępna (w danym momencie) tylko do nominacji, 2 - usuwaj zawsze.
  • Czas Vote - czas przed końcem mapy, w którym vote zostaje rozpoczęte (jeśli mp_timelimit jest ustawiony). Ustawienie na 0 wyłączy to vote (gdy czas zostanie osiągnięty, mapa zostanie zmieniona na następną z mapcycle lub na wybraną przez adminów komendą amx_nextmap)
  • Runda Vote - runda przed końcem mapy, w której vote zostanie rozpoczęte (jeśli mp_roundlimit jest ustawiony). Ustawienie na 0 wyłączy to vote (gdy liczba rund zostanie osiągnięta, mapa zostanie zmieniona na następną z mapcycle lub na wybraną przez adminów komendą amx_nextmap)
  • Liczba rund po vote - Można ustawić, aby co najmniej tyle rund zostało przegranych po vote, gdy zostanie ono rozpoczęte przez upływający timelimit.
  • Czas po vote - Można ustawić, aby co najmniej dana ilość czasu minęła po vote, gdy zostało one rozpoczęte przez kończący się roundlimit.
  • Rozstrzyganie remisów - 0 - Nie rozstrzygaj remisów, wybierz losowo jedną z wygrywających, 1 - utwórz drugie vote z mapami, które wygrały, 2 - wybierz mapę, na którą zagłosowała największa ilość adminów, 3 - utwórz vote dla adminów z mapami, które wygrały. Dodanie znaku + (dla przykładu 1+) spowoduje włączenie rozstrzygania remisu przez admina, który vote wymusił, jeśli zostało ono przez kogoś wymuszone. W przypadku, gdy dany admin opuścił serwer lub wybrał nie rozstrzyganie samodzielne, zostanie rozstrzygnięty remis poprzez wybraną opcję.
    W przypadku, gdy remis nie zostanie rozstrzygnięty poprzez opcje 1, 2 lub 3, nastąpi ponowne rozstrzygnięcie opcją 0
  • Współczynnik RTV - określa ile co najmniej osób musi wpisać rtv, aby głosowanie zostało wymuszone. 1 - wszyscy na serwerze, 0 - vote wyłączone, wartości zmiennoprzecinkowe, czyli np 0.51 - ponad połowa serwera (w większości przypadków o 1 osobę więcej, niż połowa). HLTV i boty są pomijane.

Dodatkowe komendy admina:

  • amx_rockthevote - wymusza vote
  • amx_nominate - wymusza nominację mapy, omija wszelkie limity i blokady nominowania map
  • amx_cancelvote - anuluje wymuszoną przez innego admina lub siebie samego zmianę map.
  • amx_extendtime <liczba> - zwiększa timelimit o podaną liczbę minut, opóźniając tym samym vote przed końcem mapy
  • amx_extendrounds <liczba> - zwiększa liczbę rund o podaną liczbę minut, opóźniając tym samym vote przed końcem mapy
  • amx_nextmap <mapa lub off> - ustala nextmap na podaną mapę. Automatyczne vote pod koniec mapy NIE nastąpi. Wpisanie zamiast mapy off spowoduje ponowne włączenie vote. Off nie może zostać użyte, gdy vote już nastąpiło.

Cała konfiguracja pluginu, przyporządkowanie odpowiednich parametrów do map i przyporządkowanie map do kategorii będzie zawarte w pliku maps.ini, jednak w taki sposób, aby plik ten był bez problemu odczytany przez domyślne pluginy AMX.
 
Przykładowy plik maps.ini

[.configuration]
player-hardlimit=2  ; Sztywny limit graczy ustawiony na 2
hours-hardlimit=1  ; Sztywny limit godzin
 
[AIMy] ; 1 kategoria map, nazwana AIMy. Wszystkie mapy poniżej zostaną przypisane do tej kategorii, o ile nie zostanie rozpoczęta nowa
;NAZWA_MAPY   LIMIT_GRACZY LIMIT_GODZIN MAPA_BAZOWA DODAKOWE_INFO
aim_map       0-8          0-11
aim_crazyjump 0-8          0-11

[Dusty] ; 2 kategoria
;NAZWA_MAPY   LIMIT_GRACZY LIMIT_GODZIN MAPA_BAZOWA DODAKOWE_INFO
de_dust       6-24         0-24
de_dust2      6-24         0-24
de_dust2_b    0-12         0-24         de_dust2
de_dawn       6-24         0-24         de_dust
 
[.no-category] ; mapy poza kategoriami
;NAZWA_MAPY   LIMIT_GRACZY LIMIT_GODZIN MAPA_BAZOWA DODAKOWE_INFO
awp_india     0-8          1-10         -           Brak broni w ruletce

Podanie jako limitu graczy lub godzin znaku -, lub nie podanie wcale (przy nie podaniu nie można również podawać następnych parametrów) spowoduje brak limitu (limit graczy 0-32, limit godzin 0-24). Godziny i graczy podajemy jako zakresy. Można podać limit godzin zaczynający się poprzedniego, a kończący następnego dnia, przykład: 23-6.
Nie podanie mapy bazowej lub podanie znaku - oznacza brak mapy bazowej.

Mapy podane w .no-category trafiają do menu map na koniec, za kategoriami (luźno). Mapy wymienione przed kategoriami (również przed kategorią .configuration lub w niej) są traktowane, jakby były podane w .no-category.

 

Plugin jak widać dość rozbudowany, ale krok po kroku można go bardzo łatwo stworzyć. Czy ktoś jest chętny, aby stworzyć taki plugin? Osobiście nie mam czasu, aby stworzyć go całego samemu, dlatego pytam się o pomoc. Odczytem pliku konfiguracyjnego zajmę się sam ;)


  • +
  • -
  • 5

NIE pomagam na PW. Nie trudź się, na zlecenia nie odpiszę... Od pomagania jest forum.
NIE zaglądam w tematy wysłane na PW. Jeśli są na forum to prędzej czy później je przeczytam. Jeśli mam co w nich odpisać, to odpiszę.
 
1988650.png?theme=dark


#2 GT Team

    Ten lepszy xD

  • Zbanowany

Reputacja: 321
Wszechpomocny

  • Postów:1 435
  • GG:
  • Imię:Tomasz i Grzegorz
  • Lokalizacja:Wojkowice
Offline

Napisano 20.05.2013 16:32

[.configuration]
player-hardlimit=2  ; Sztywny limit graczy ustawiony na 2
hours-hardlimit=1  ; Sztywny limit godzin
 
[AIMy] ; 1 kategoria map, nazwana AIMy. Wszystkie mapy poniżej zostaną przypisane do tej kategorii, o ile nie zostanie rozpoczęta nowa
;NAZWA_MAPY   LIMIT_GRACZY LIMIT_GODZIN MAPA_BAZOWA DODAKOWE_INFO
aim_map       0-8          0-11
aim_crazyjump 0-8          0-11

[Dusty] ; 2 kategoria
;NAZWA_MAPY   LIMIT_GRACZY LIMIT_GODZIN MAPA_BAZOWA DODAKOWE_INFO
de_dust       6-24         0-24
de_dust2      6-24         0-24
de_dust2_b    0-12         0-24         de_dust2
de_dawn       6-24         0-24         de_dust
 
[.no-category] ; mapy poza kategoriami
;NAZWA_MAPY   LIMIT_GRACZY LIMIT_GODZIN MAPA_BAZOWA DODAKOWE_INFO
awp_india     0-8          1-10         -           Brak broni w ruletce
ja to bym dal tak
[config]
players-hlimit=2  ; Sztywny limit graczy ustawiony na 2
hours-hlimit=1  ; Sztywny limit godzin
 
[aim_] ; 1 kategoria map, nazwana AIMy. Wszystkie mapy poniżej zostaną przypisane do tej kategorii, o ile nie zostanie rozpoczęta nowa
;NAZWA_MAPY   LIMIT_GRACZY LIMIT_GODZIN MAPA_BAZOWA DODAKOWE_INFO
aim_map       0-8          0-11
aim_crazyjump 0-8          0-11

[de_] ; 2 kategoria
;NAZWA_MAPY   LIMIT_GRACZY LIMIT_GODZIN MAPA_BAZOWA DODAKOWE_INFO
de_dust       6-24         0-24
de_dust2      6-24         0-24
de_dust2_b    0-12         0-24         de_dust2
de_dawn       6-24         0-24         de_dust
 
[cs_]
cs_assault 4-28

[other] ; mapy poza kategoriami
;NAZWA_MAPY   LIMIT_GRACZY LIMIT_GODZIN MAPA_BAZOWA DODAKOWE_INFO
awp_india     0-8          1-10         -           Brak broni w ruletce
a co do Dodatkowego Infa to lepiej by bylo, gdyby bylo dane to w cudzyslowiach. mapa bazowa - po co ? bez sensu jak dla mnie, lecz jak kto co woli plugin ma byc bardzo rozwiniety to i mozna wsadzic, a LIMIT_GODZIN zamienic na GODZINY i mozna np nie tylko 0-24 ale tez sama godzine bez - pomiedzy.

Nowa wersja Tower Defense 0.2 Alpha | Inne Mody -> Nowości

 


#3 Fili:P

    Godlike

  • Power User

Reputacja: 754
Guru

  • Postów:1 679
  • Imię:Darek
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 20.05.2013 20:07

Według mnie pomysł bardzo dobry, nie mam żadnych zastrzeżeń, ani sugestii.


  • +
  • -
  • 0

#4 GwynBleidD

    Godlike

  • Autor tematu
  • Przyjaciel

Reputacja: 1 869
Godlike

  • Postów:3 066
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Przemyśl
Offline

Napisano 20.05.2013 21:17

GT Team, mapy bazowej jak ktoś nie chce, niech nie używa, jednak czasem irytujące jest jak pod rząd lecą mapy po kolei dust2, dust2_1337, dust2_jeszcze_jakiśtam... i tak 5 dustów po kolei. Dzięki określeniu mapy bazowej plugin będzie wiedział które mapy są do siebie podobne, a nie zawsze można to po nazwie odgadnąć (np dawn jest przeróbką dusta, ale z nazwy tego nie idzie odgadnąć). Dlatego mapa bazowa zostaje.

 

Limit godzin, oczywiście można wpisać 1 godzinę, można urozmaicić samo odczytywanie, nie będzie to na sztywno. Nawet zastanawiałem się, żeby można było sobie godziny po przecinku wymieniać, byleby spacji nie dawać. Tak samo z ilością graczy :) Na info nie potrzeba cudzysłowu, bo to ostatni parametr. Oczywiście każdą rzecz będzie można w cudzysłów dać, bo i tak funkcja parse pewnie będzie tym się zajmowała.

 

Co do nazw kategorii: nazewnictwo dowolne, można sobie dać de_, cs_ itp. Można dać tak, jak ja dałem, można podzielić na za***iste mapy i beznadziejne mapy. Można też wcale nie dzielić, ale chyba podział na cs_ de_ itp jest najmniej sensowny, bo to plugin zrobić może sam :) kategorie .config i .no-category są specjalnymi kategoriami, dlatego się od "." zaczynają.

Można jeszcze wprowadzić ustawienia globalne dla kategorii, żeby nie wpisywać co każdą mapę oddzielnego, dla przykładu podzielić sobie mapy wielkością i dla każdej kategorii określony limit graczy ustalić :) Sam config jest do dopracowania jeszcze, ale gwarantuję Ci, że zrobię go tak, aby był jak najbardziej funkcjonalny i przejrzysty :)


  • +
  • -
  • 0

NIE pomagam na PW. Nie trudź się, na zlecenia nie odpiszę... Od pomagania jest forum.
NIE zaglądam w tematy wysłane na PW. Jeśli są na forum to prędzej czy później je przeczytam. Jeśli mam co w nich odpisać, to odpiszę.
 
1988650.png?theme=dark


#5 sebul

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 035
Godlike

  • Postów:5 411
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Ostrołęka
Offline

Napisano 21.05.2013 00:47

Godzina 2 = 2-3, nie chodzi tutaj oczywiście o działanie matematyczne, po prostu skoro coś jest wczytywane od godziny x do godziny y, to znaczy, że jeśli damy 2-3, to takie coś będzie wczytywane tylko o godzinie 2. Co do pluginu to pomysł dobry, sam mam z tymi godzinami i ilościami osób podobny plugin, ale tylu funkcjonalności nie mam, bo i też raczej nie potrzebuję.
  • +
  • -
  • 0

Posiadam TBM (inaczej PTB), które działa dużo lepiej niż zwykłe PTB, nawet na modach z lvlami. Zainteresowany? Proszę bardzo


#6 Matio

    Życzliwy

  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:38
  • Imię:mateusz
  • Lokalizacja:polska
Offline

Napisano 31.08.2013 21:02

Hmm wtrące sie trochę ale to nie ten dział to powinno być w któryś dziale o cs 1.6
Pozdrawiam uzytkownik Matio

 

 

 

edit
mogło by sie nadawać np do działu conter strike 1.6 ogólne

 


Kawon (31.08.2013 21:14):
lepszego działu od tego nie ma.

Użytkownik Matio edytował ten post 31.08.2013 21:20

Pomogłem więc nie badz żydem daj plusika to nie boli ;)

UserBar.png


#7 JaBydlak

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 70
Pomocny

  • Postów:332
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Kraków
Offline

Napisano 31.08.2013 23:44

Przed chwilą się tak rozpisałem a tu taki WUJ, nie ma posta bo edytor nie działa.
Możecie jeszcze obadać ten plugin: http://forums.allied...ad.php?t=134190
Mapcykl składa się z grup a później map co jest całkiem przydatne bo można zrobić grupę, i całą grupe np dostosować do jakichś godzin itd.
Najlepszy plugin do votemap w sourcemodzie wiec i dobry był by w amxie
Pare fajnych rzeczy możecie z niego skopiować.

Użytkownik mikrus edytował ten post 31.08.2013 23:57

  • +
  • -
  • 0

#8 G[o]Q

    I'm G[o]Q

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 344
Godlike

  • Postów:3 563
  • Steam:steam
  • Imię:Krzysiek
  • Lokalizacja:C: / program Files / Valve / Cstrike / G[o]Q.dem
Offline

Napisano 01.09.2013 00:11

ktos chyba pisal o utworzeniu dzialu gdzie by takie cos pasowalo tak btw

 

w sumie pomysl ciekawy kiedys chcialem cos takiego zrobic ale wydawalo mi sie ze te pluginy ktore są wystarczają wszystkim ale jak sie rozpisales to dochodze do wniosku ze taki kombajn by sie przydal tyle ze zrobilbym kilka rzeczy troche inaczej np zamiast kategorii w pliku zrobic folder z plikami kategorii i nie uzywac plikow ini tylko modułu vdf w sumie moze w nastepnym tygodniu cos napisze


  • +
  • -
  • 0
Manual ponad wszystko, konsola ponad manual :D :&

Chcesz wysłać do mnie PW ? użyj nazwy GoQ zamiast G[o]Q
Chcesz Kupić moduł płatności via Pukawka,Tserwery, Gamesol, Zabijaka do mojego sklepu? napisz PW cena to tylko 10 zł/sztuka

GG:6022845 (nie pomagam za free osobom ponizej rangi MoD) :D

#9 Filip1512

    Wszechmogący

  • Power User

Reputacja: 137
Zaawansowany

  • Postów:641
  • Steam:steam
  • Imię:Filip
  • Lokalizacja:Poland
Offline

Napisano 01.09.2013 00:18

Ja bym najwięcej "zgapił" z pluginu mapchooser4, bo de facto jest to chyba najbardziej ogarnięty plugin, ale nie każdemu on zawsze działa poprawnie (jak na przykład mi) i bóg wie od czego to jest zależne.

Przykładowo w mapchooser 4 można wybrać 'mały mapcycle' i 'zwykly'. Ja to zawsze nieco zmieniałem, bo w standardzie zwykłych map jest plik 'maps.ini' - zmieniałem to na maps_big.ini i tam wrzucałem mapy z dużego mapcycle, bo w innym wypadku kolidowało to z mapami w menu admina.
RTV jest niezbędne.
Rodzaj MC byłby wybierany na podstawie cvarów - albo używamy "małego i dużego" MC zależnego od ilości graczy, albo MC zależnego od godziny, albo wszystkie mapy, w kolejnym cvarze czy mapy z mapcycle.txt czy z maps.ini aby była jak największa możliwość interakcji w plugin bez potrzebny ingerencji w jego kod źródłowy.
Nie robić żadnych rzeczy typu "waga głosu admina", bo dla mnie to jest po prostu śmieszne i zbędne.
Dalej - możnaby jeszcze wpleść w niego kawałek kodu z koncertu życzeń - co określoną w cvarze ilość map (lub losową ilość z podanego przedziału) losowy gracz może wybrać następną mapę.
Będę miał jakieś pomysły to z chęcią się podzielę, póki co tylko tyle przyszło mi na myśl.
  • +
  • -
  • 0
Filip / `NN
Wymuszanie rate'ów co spawna - update v2.1!

#10 G[o]Q

    I'm G[o]Q

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 344
Godlike

  • Postów:3 563
  • Steam:steam
  • Imię:Krzysiek
  • Lokalizacja:C: / program Files / Valve / Cstrike / G[o]Q.dem
Offline

Napisano 01.09.2013 00:22

mozna zrobic kilka forwardow i natywów i kazdy plugin to jakis scenariusz osobny np forward glosowanie i zwraca on mapy w vote albo glosowanie zakonczone i forward zwraca czas do konca lub typ glosowania wtedy mozna by rtv zrobic jako osobny plugin tak samo koncert zyczen czy rundy po glosowaniu lub czas po glosowaniu itd


  • +
  • -
  • 0
Manual ponad wszystko, konsola ponad manual :D :&

Chcesz wysłać do mnie PW ? użyj nazwy GoQ zamiast G[o]Q
Chcesz Kupić moduł płatności via Pukawka,Tserwery, Gamesol, Zabijaka do mojego sklepu? napisz PW cena to tylko 10 zł/sztuka

GG:6022845 (nie pomagam za free osobom ponizej rangi MoD) :D

#11 GwynBleidD

    Godlike

  • Autor tematu
  • Przyjaciel

Reputacja: 1 869
Godlike

  • Postów:3 066
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Przemyśl
Offline

Napisano 11.10.2013 11:17

GoQ, dobre rozwiązanie z wydzieleniem vote do osobnego pluginu, wtedy podmianą tego pluginu zmieniamy funkcjonalność: vote, losowa mapa, po kolei z mapcyklem etc...

 

Dlaczego 1 config? Łatwiej to ogarnąć... Później musisz latać po configach, bo nie wiesz gdzie wpisałeś daną mapę itp. Robienie interfejsu (menu czy coś) do tego, aby edytować te configi to już przesada moim zdaniem.

 

Tym bardziej, że zintegrowanie tego z głową w maps.ini nie uszkodzi funkcjonalności domyślnej tego pliku i po wyłączeniu pluginu nadal będzie można zarządzać mapami ze standardowego menu w amx.


  • +
  • -
  • 0

NIE pomagam na PW. Nie trudź się, na zlecenia nie odpiszę... Od pomagania jest forum.
NIE zaglądam w tematy wysłane na PW. Jeśli są na forum to prędzej czy później je przeczytam. Jeśli mam co w nich odpisać, to odpiszę.
 
1988650.png?theme=dark


#12 Misiaczek ;c

    /dev/null

  • Moderator

Reputacja: 1 678
Godlike

  • Postów:2 496
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Halemba
Offline

Napisano 11.10.2013 13:53

dodaj wsparcie do mp_chattime tak jak to ma Deagles' Map Manager bo dzieci Ci płakac będą o to że im medali na bf2 nie dodaje :P


  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nowy plugin

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych