Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
CoD Nowy

Konfiguracja CodModProblemy.

cod nowy

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Mbedra

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:1
  • Imię:Maciej
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 29.04.2013 18:07

Witam, jestem nowy na forum, świeżo po rejestracji,

 

Piszę do Was, bo mam problem. Uważam, że dla kogoś kto jest rozeznany to będzie pikuś, żeby mi pomóc. Chodzi o to, że co sobota spotykamy się z kumplami u mnie w domu i gramy po LANIE w cs-a. Postanowiłem urozmaicić im rozgrywkę i stworzyć CodModa. Poczytałem, pobrałem paczki, majstrowałem i po wielu próbach w końcu ruszyło. Porobiłem swoje własne klasy, pokasowałem perki... Wszystko niby się odpala... Ale teraz chcę odrobinkę zmodyfikować serwer. Więc tak:

1. Po włączeniu i załadowaniu mapy ustawiam klasę i po pierwszej rundzie zmienia mi ją na tą co jest pod nr.1. Czyli np. wybieram ,,komandosa" który jest pod nr.5, a po pierwszej rundzie zmienia mi klasę na ,,Ninja" z pod nr.1. Po wpisaniu komendy ,,/klasa" wyskakuje 3razy komunikat klasa zostanie zmieniona przy następnej rundzie i niestety nic się potem nie dzieje. Uważam, że to coś ze spawnem nie tak. Który plik zmodyfikować?

 

2. Nie chcę dodawać żadnych rzeczy typu ,,inteligencja" po zabójstwie kogoś. Chciałbym aby postacie były non-stop takie same... Skąd to usunąć?

 

3. I na koniec pytanko, gdzie ustawić własne liczby doświadczenia (np. 1 kill 50 expa) (wygrana runda 100expa)?

 

4. Gdzie resetuje się poziomy graczy?

 

To wszystko, bardzo ważne dla mnie pytania i przydatne odpowiedzi. Bardzo proszę o pomoc. Chłopaki będą oszołomieni jeśli pomożecie.

 

Wielkie dzięki i POZDRAWIAM


  • +
  • -
  • 0

#2 Rychu :d

    Wszechwidzący

  • Zbanowany

Reputacja: 52
Pomocny

  • Postów:275
  • GG:
  • Imię:Krzychu
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 01.05.2013 09:23

3. I na koniec pytanko, gdzie ustawić własne liczby doświadczenia (np. 1 kill 50 expa) (wygrana runda 100expa)?


cstrike/addons/amxmodx/config/codmod.cfg

4. Gdzie resetuje się poziomy graczy?


cstrike/addons/amxmodx/data/valut

Offnij server i skasuj plik CodMod.vault

14760h.gif


Pomogłem? Daj +

 

 

300 Postów - 23:42 | 16.01.2014 <3






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: cod nowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych