Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

FiberHost.pl


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
72 odpowiedzi w tym temacie

#1 FiberHostPL

    Pomocny

  • Przedstawiciel Firmy

Reputacja: 32
Życzliwy

  • Postów:42
  • Lokalizacja:wawa
Offline

Napisano 27.04.2013 13:14

Witamy Serdecznie,

 
FiberHost.pl To firma która od maja 2012 roku jest na rynku i świadczy profesjonalne usługi hostingowe.
Nasz kadra składa się z młodych i ambitnych administratorów których łączy jedna pasja.
 
Dlaczego my?
 
Naszą firmę charakteryzuje:
 
• Płatności Dotpay , SMS , Paypal
• Wysokie stawki SMS
• Niskie Pingi (ATMAN , OVH)
• nisko obciążone maszyny (wysokie FPS serwera)
• Automatyczny zakup serwera oraz instalacja
• Profesjonalny panel zarządzania
• Szybka pomoc techniczna
• Liczne organizowanie promocji
• Dodatki do serwerów
 
Panel administracyjny
 
Moduł CMS:
 
-Hasła użytkowników są hashowane autorskim algorytmem wykorzystującym m.in. sha2, indywidualne ciągi "salt" dla każdego użytkownika, dzięki czemu hasła są nie do złamania.
 
Moduł BOK:
-System BOK, czyli "Biuro Obsługi Klienta", jest to inaczej zwany ticket system, który ma za zadanie prowadzenie wygodnego wsparcia technicznego usług dostępnych w firmie,
-Każdy użytkownik może napisać nowe zgłoszenie, w którym może opisać swój problem oraz wybrać jakiej usługi dotyczy dany problem. Takie zgłoszenie automatycznie pojawia się w panelu administracyjnym w widocznym miejscu i administrator może od razu odpowiedzieć na zgłoszenie techniczne użytkownika,
-Zgłoszenia bez odpowiedzi dłuższej niż tydzień są automatycznie zamykane, ale użytkownik ma możliwość otwarcia zgłoszenia gdy sobie o nim przypomni, albo gdy problem powrócił i chce kontynuować poprzedni wątek.
 
PŁATNOŚCI:
-Płatności działają na zasadzie wirtualnego portfela, czyli użytkownik wpłaca fundusze poprzez jedną z bramek płatności i automatycznie dodawane są fundusze do jego wirtualnego portfela, z którego ?środki może wykorzystać na usługi w panelu,
-Panel obsługuje najpopularniejsze płatności dostępne w PL: Dotpay przelewy, Dotpay SMS, PayU (platnosci.pl) przelewy, PayU (platnosci.pl) SMS oraz PayPal,
-Wszystkie bramki płatności działają w pełni automatycznie, dzięki czemu admin nie musi się martwić o księgowanie wpłat i dodawanie ich poszczególnym użytkownikom, system wszystko zrobi za niego,
-Funkcja transferu środków pomiędzy użytkownikami pozwala na przekazywanie pieniędzy z wirtualnego portfela pomiędzy użytkownikami
 
SPECYFIKACJA PANELU:
-serwery instalowane są w pełni automatycznie na najniższym wolnym porcie po bezpośrednio opłaceniu zamówienia. Dodatkowo panel wybiera najmniej obciążoną maszynę z danej lokalizacji.
-Użytkownik dostaje powiadomienia mailowe gdy: zakupi nowy serwer, przedłuży serwer, pozostało 7,5 lub 1 dni do wygaśnięcia, zostanie zawieszony, zmieniona zostanie gra, zmieniona zostanie liczba slotów, zmieniony zostanie typ serwera,
-Użytkownik ma pełny w ogóleąd do historii wpłat/wypłat oraz logów aktywności swojego konta,
-system kodów promocyjnych, pozwalających na zniżkę w zł, zniżkę procentową, przypisanie kodu do konkretnego produktu, przypisanie kodu do konkretnej lokalizacji, możliwość wyboru czy kod na być jednorazowy, czy wielokrotnego użytku oraz możliwość ustawienia daty wygaśnięcia kodu,
-Automatyczny instalator i aktualizator paczek gier dostępnych na platformie steam poprzez 2 kliknięcia!, dzięki czemu admin może zapomnieć o logowaniu się do maszyn w celu instalacji lub aktualizacji takich gier jak cs 1.6, css, tf2, left4dead i wiele, wiele innych tytułów spod znaku Valve, aktualizator zrobi to za nas dzięki dwóm kliknięciom!
-Funkcja fast download.
-Funkcja baz mysql.
-Logowanie wszystkich operacji na serwerach,
-Funkcja subkont, pozwalająca na udostępnianie funkcji naszego serwera osobom trzecim,
-rekonfigurator - pozwalający na szybką i bezproblemową zmianę liczby slotów, typu serwer, a nawet gry. Działa na zasadzie przeliczenia pozostałych dni (nie wymaga pobierania opłaty za zmianę),
-Moduł aktualizacji serwerów steam wraz z podglądem konsoli postępu,
-funkcja reinstalacji, czyli przywrócenia serwera do stanu fabrycznego,
-monitorowanie i generowanie wykresów obciążenia cpu i ram dla każdego serwera, a także liczby graczy oraz fps serwera
-monitorowanie obciążenia maszyn loadu, pamięci ram itd. oraz generowanie wykresów
-funkcja ostrzeżeń - monitorująca czy serwery nie złamał zasad, czy mają w nazwie nazwę firmy, czy prywatne serwery mają hasło itd. w przypadku gdy łamane są zasady serwer jest stopowany i nadawane jest ostrzeżenie w panelu. Po przekroczeniu limitu ostrzeżeń serwer jest blokowany i tylko admin może go odblokować,
-funkcja limitowania obciążenia na serwerach - w przypadku gdy obciążenia procesora lub pamięci ram zostanie przekroczone, serwer dostanie ostrzeżenie,
-autorski klient webftp do prostego i szybkiego zarządzania plikami na serwerze ftp,
-funkcja generowania i przywracania kopii bezpieczeństwa serwera,
-dodatki - możliwość instalacji dodatków do gier (Możliwość pisania skryptów instalacyjnych bash z poziomu panelu, które będą uruchamiane w przypadku instalacji/kasowania dodatków)
-konsola serwera z możliwością wykonywania komend,
-HLTV recorder, czyli publikacja spakowanych gier na stronie www.
-Harmonogram zadań,- możliwość ustawienia restartu, wpisu do konsoli o wybranej godzinie.
-możliwość wynajęcia serwera na 3 godziny nie ponosząc żadnych opłat.
- API płatności
- Widget płatności
- Zaawansowane zarządzanie minecraftem
- ITEMSHOP !
 
Panel jest cały czas rozbudowywany, i aktualizowany. Wiele opcji nie zostało również tutaj uwzględnionych dlatego zapraszamy do przetestowania usług samodzielnie.
 
Chcieli byśmy Wam przedstawić naszą ofertę, która prezentuje się następująco.
 
SERWERY MINECRAFT - OVH
 
mc.png Minecraft IRON 1,49 PLN slot/miesiąc + ItemShop
mc.png Minecraft SILVER 1,99 PLN slot/miesiąc + ItemShop
mc.png Minecraft GOLD 2,59 PLN slot/miesiąc + ItemShop
mc.png Minecraft DIAMOND 2,89 PLN slot/miesiąc + ItemShop
 
 
SERWERY GIER - WARSZAWA ATMAN
 
cs.png Counter Strike 1.6 100FPS 0,99 PLN / 1,19 PLN
cs.png Counter Strike 1.6 300 FPS 1,30 PLN / 1,70 PLN
cs.png Counter Strike 1.6 500FPS 1,80 PLN / 2,20 PLN
CSGO.png Counter-Strike: Global Offensive 1,80 PLN / 2,00 PLN
 
Szczegóły oferty znajdziecie tutaj http://fiberhost.pl/cennik.php
Zalecamy się dokładnie przyjrzeć ponieważ oferujemy dużo gratisów !
 
Firma FiberHost jest zainteresowana wszelaką formą współpracy z wieloma przeróżnym projektami, stronami i innymi.
Wszystkie podania o sponsoring proszę wysyłać na [email protected] według niniejszego wzoru. 
 
- Adres strony 
- Link do statystyk 
- Czego od nas oczekujesz
 
Aktualnie w ofercie sponsoringu dostępne gry to: 
- Counter Strike 1.6 300 FPS
- Counter-Strike: Global Offensive
- Call of Duty 4 v1.7
- Call of Duty 2 v1.3
- Call of Duty 2 v1.0
 
 
 
Dalej nie jesteś do nas przekonany ? Skontaktuj się z nami a dostaniesz 10 dni testu za darmo !
 
NIP: 5221747533
REGON: 146564376
 

 


  • +
  • -
  • 4

#2 FiberHostPL

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Przedstawiciel Firmy

Reputacja: 32
Życzliwy

  • Postów:42
  • Lokalizacja:wawa
Offline

Napisano 29.04.2013 14:49

Witamy Serdecznie,

 

Zapraszamy do zakupienia serwerów w lokalizacji Warszawa - ATMAN 50% taniej !

10 jednorazowych kodów nie obejmujących przedłużeń. 

 

 
PPJ2-J93R 
J93R-BY19 
3FF2-T15P 
3RMN-3FF2 
KX98-35M7 
9B2H-1RHP 
TN87-93T3 
N399-E91E 
1RHP-BRKJ 
122P-4FFS

 

Pozdrawiamy.

 


  • +
  • -
  • 0

#3 Daj buziaka

    Czempion

  • Zbanowany

Reputacja: 274
Wszechwidzący

  • Postów:849
  • Imię:Robert
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 29.04.2013 18:25

no jak dla mnie mają bardzo dobre serwery, na serwerach malutki ping, łatwy panel w obsłudze.

Widać przyszłość tego hostingu.


Paczka map COD - http://cs-boster.pl/...ter-strike-1-6/

Paczka map AIM - http://cs-boster.pl/...ter-strike-1-6/

Counter Strike 1.6 Non Steam v23 - http://cs-boster.pl/...m-v23-download/

Counter Strike 1.6 Non Steam v32 - http://cs-boster.pl/...m-v32-download/

Counter Strike 1.6 Non Steam v52 - http://cs-boster.pl/...-non-steam-v52/


#4 alfredos

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:1
  • Lokalizacja:Poznań
Offline

Napisano 30.04.2013 13:35

Mam u nich serwka i muszę powiedzieć, że na razie nie mam na co narzekać :) Zobaczymy jak będzie dalej.


  • +
  • -
  • 0

Ja już wiem jak nabyć obligacje, a Ty? Może teraz troszkę w nie zainwestuję.

 


#5 jacelo29

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:7
  • Lokalizacja:Płock
Offline

Napisano 30.04.2013 21:49

Witam

 

Chciałbym się dowiedzieć jak to jest możliwe że firma według tego co Pan napisał istnieje od maja 2012, skoro wpis w GUS pokazuje, że od 1 marca 2013

 

Dołączam screen

 

Załączone miniatury

  • fiber.jpg

Użytkownik jacelo29 edytował ten post 30.04.2013 21:50

  • +
  • -
  • 0

#6 sebul

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 035
Godlike

  • Postów:5 411
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Ostrołęka
Offline

Napisano 30.04.2013 22:17

Witam
 
Chciałbym się dowiedzieć jak to jest możliwe że firma według tego co Pan napisał istnieje od maja 2012, skoro wpis w GUS pokazuje, że od 1 marca 2013
 
Dołączam screen

Firma została zarejestrowana w późniejszym terminie? Przynajmniej to wydaje się logicznym wytłumaczeniem.
  • +
  • -
  • 0

Posiadam TBM (inaczej PTB), które działa dużo lepiej niż zwykłe PTB, nawet na modach z lvlami. Zainteresowany? Proszę bardzo


#7 jacelo29

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:7
  • Lokalizacja:Płock
Offline

Napisano 30.04.2013 22:25

Jakoś nie wydaje mi się że firma może istnieć legalnie jak nie jest zarejestrowana.


  • +
  • -
  • 0

#8 sebul

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 035
Godlike

  • Postów:5 411
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Ostrołęka
Offline

Napisano 30.04.2013 22:34

Jakoś nie wydaje mi się że firma może istnieć legalnie jak nie jest zarejestrowana.

Nie napisałem, że musiała istnieć legalnie, ale nie rozumiem w ogóle takich pytań, tak jakbyś chciał zaszkodzić, napisali że istnieją od maja 2012, to widocznie tak było, a że zarejestrowana jako legalna firma jest trochę w późniejszym czasie, to tutaj przyczyny tego mogą być różne, może też zaszła pomyłka i chodziło o 2013 rok, nie wiem, najlepiej jakby sama firma się tutaj wypowiedziała.
  • +
  • -
  • 0

Posiadam TBM (inaczej PTB), które działa dużo lepiej niż zwykłe PTB, nawet na modach z lvlami. Zainteresowany? Proszę bardzo


#9 FiberHostPL

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Przedstawiciel Firmy

Reputacja: 32
Życzliwy

  • Postów:42
  • Lokalizacja:wawa
Offline

Napisano 01.05.2013 08:54

Witam

 

Chciałbym się dowiedzieć jak to jest możliwe że firma według tego co Pan napisał istnieje od maja 2012, skoro wpis w GUS pokazuje, że od 1 marca 2013

 

Dołączam screen

 

Witam Serdecznie,

 

Firma została przeniesiona na inną osobę jak i inne miasto. Natomiast serwery gier są dzierżawione bez przerwy od maja 2012 roku.

 

44702825171452973781.png

 

Nowe dane zostały podane wyżej więc bez sensu jest je powtarzać.

 

Pozdrawiam


  • +
  • -
  • 0

#10 Gość_itbeta.pl_*

  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 02.05.2013 22:34

Czy to prawda, że firma jest zarejestrowana na starszą osobę (emerytkę)? :)



#11 FiberHostPL

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Przedstawiciel Firmy

Reputacja: 32
Życzliwy

  • Postów:42
  • Lokalizacja:wawa
Offline

Napisano 03.05.2013 00:04

Czy to prawda, że firma jest zarejestrowana na starszą osobę (emerytkę)? :)

 

Na starszą osobę tak, natomiast nie widzę w tym nic złego. Wszystko jest legalnie, odpowiednie wpisy są, odprowadzamy podatki, w tej chwili odnoszę wrażenie, że próbujecie zaszkodzić firmie. FiberHost nie jest marką, która działa tylko w jednej dziedzinie. Nie jest również głównym źródłem dochodu, dlatego dalsze "hejty" będą coraz bardziej żałosne. 

Przypominam tylko, że nie jesteśmy jedna firma, która posiada większe zaplecze niż game hosting i jakoś nikt w tym nic złego nie widzi, wręcz odwrotnie. 

 

Pozdrawiam

@EDIT.

 

Rozumiem, że wszyscy byli by usatysfakcjonowani gdyby w stat.gov.pl widniały dane 18 lataka ? Na to wygląda, bez sensu natomiast zakładać 15 firm kiedy legalnie można być pod jedną. Myślę, że na tym zakończymy tą jak, że straszną dyskusję "Firma ma większe zaplecze niż game hosting".

 

@@itbeta.pl

Nie jest to już pierwszy naskok ze strony użytkowników itbeta.pl jeśli chodzi o firmę, stąd ten wybuch.

 

Pozdrawiam


  • +
  • -
  • 0

#12 Gość_itbeta.pl_*

  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 03.05.2013 09:33

Witam,

 

Przepraszam bardzo, ale gdzie Pan tutaj widzi, że Państwu przeszkadzam w prowadzeniu marki? Zadałem pytanie, na które otrzymałem odpowiedź i dziękuję. Od razu wchodzi Pan w bezsensowne konwersacje, które nie powinny mieć tutaj miejsca.

Życzę powodzenia w promocji firmy.

 

Pozdrawiam.



#13 Nestea****Lemon

    Herbata ?!

  • Użytkownik

Reputacja: 81
Zaawansowany

  • Postów:313
  • GG:
  • Imię:Dawid
  • Lokalizacja:Radzyń Podlaski
Offline

Napisano 07.05.2013 17:04

Nie wiem jak was , ale mnie ta firma przekonała i niedługo zamawiam serwer ;)


Użytkownik Nestea****Lemon edytował ten post 07.05.2013 17:05

  • +
  • -
  • 0

cY2lZ.gif

http://nestea-tdm.cba.pl <---- Nestea****Lemon Blog


Aktualnie tworzę moda do Minecrafta ^D^


#14 kuxnickix

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 6
Nowy

  • Postów:69
  • Lokalizacja:LJA
Offline

Napisano 08.05.2013 13:37

Firma istnieje od Maja 2012 roku.

Osobiście nie skorzystam z usługi i nie będę (tak myśle) ponieważ ceny serwerów CS są przesadzone ..


Kawon (08.05.2013 15:26):
przesadzić można kwiaty a nie ceny...

  • +
  • -
  • 0

#15 Rodzyn

    Wszechwiedzący

  • Power User

Reputacja: 146
Zaawansowany

  • Postów:569
  • GG:
  • Imię:Dawid
  • Lokalizacja:Bielawa
Offline

Napisano 08.05.2013 14:08

Firma istnieje od Maja 2012 roku.

Osobiście nie skorzystam z usługi i nie będę (tak myśle) ponieważ ceny serwerów CS są przesadzone ..

..

 

cena = jakość - tak samo jak na pukawce ;)

 

Ja w niedługim czasie także mam zamiar wykupić tam serwer lecz na razie mam gdzie indziej gdyż dopiero w budowie ;).


  • +
  • -
  • 1

#16 GT Team

    Ten lepszy xD

  • Zbanowany

Reputacja: 321
Wszechpomocny

  • Postów:1 435
  • GG:
  • Imię:Tomasz i Grzegorz
  • Lokalizacja:Wojkowice
Offline

Napisano 08.05.2013 14:18

Co mówicie, bardzo fajny serwer, niskie pingi. A 100FPS 0,99zł na testy mi w sam raz wystarczy. Pozdrawiam ! Jednak proszę w wlączenie opcji kalkulator!

Nowa wersja Tower Defense 0.2 Alpha | Inne Mody -> Nowości

 


#17 kuxnickix

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 6
Nowy

  • Postów:69
  • Lokalizacja:LJA
Offline

Napisano 08.05.2013 14:25

 

Firma istnieje od Maja 2012 roku.

Osobiście nie skorzystam z usługi i nie będę (tak myśle) ponieważ ceny serwerów CS są przesadzone ..

..

 

cena = jakość - tak samo jak na pukawce ;)

 

Ja w niedługim czasie także mam zamiar wykupić tam serwer lecz na razie mam gdzie indziej gdyż dopiero w budowie ;).

 

 

Mam serwery na hostingu G***S***.pl (Nie chce tutaj reklamować)

I płace 1,60zł/slot za 600FPS i tickrate 2.


  • +
  • -
  • 0

#18 Na 5tyk

    Godlike

  • Użytkownik

Reputacja: 430
Wszechobecny

  • Postów:1 712
  • GG:
  • Imię:Patryk
  • Lokalizacja:PL
Offline

Napisano 08.05.2013 15:37

@up
I jeszcze powiedz, że ma ponad 23 sloty.
  • +
  • -
  • 0

#19 FiberHostPL

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Przedstawiciel Firmy

Reputacja: 32
Życzliwy

  • Postów:42
  • Lokalizacja:wawa
Offline

Napisano 08.05.2013 15:37

 

 

Firma istnieje od Maja 2012 roku.
Osobiście nie skorzystam z usługi i nie będę (tak myśle) ponieważ ceny serwerów CS są przesadzone ..

..

cena = jakość - tak samo jak na pukawce ;)

Ja w niedługim czasie także mam zamiar wykupić tam serwer lecz na razie mam gdzie indziej gdyż dopiero w budowie ;).
Mam serwery na hostingu G***S***.pl (Nie chce tutaj reklamować)
I płace 1,60zł/slot za 600FPS i tickrate 2.

Witam Serdecznie,

Na wstępie od razu uprzedzam, że nie działam na szkodę w/w firmy.
Proszę zamówić serwer testowy u Nas np. 500FPS poczym przejść do konsoli i wpisać kilka raz co 5-6 sekund komendę stats. Otrzyma Pan wynik stabliności FPSów. Im wyższy tym lepszy. Zapisać sobie gdzieś w notatniku i wykonać to samo w 2 hostingu :).

Pozdrawiam

@@Patrickx - cene możesz obliczyć w zakładce "zamów swój serwer". Jeśli natomiast tak bardzo będzie bolał Was ten kalkulator zostanie uruchomiony ponownie.

@edit2 Czas serwera poprawiony :).

Przypominam, że został jeszcze jeden kod na zakup serwera -50% !


  • +
  • -
  • 4

#20 GT Team

    Ten lepszy xD

  • Zbanowany

Reputacja: 321
Wszechpomocny

  • Postów:1 435
  • GG:
  • Imię:Tomasz i Grzegorz
  • Lokalizacja:Wojkowice
Offline

Napisano 08.05.2013 16:02

A co do opcji kalkulator ?

Proszę również, o zmienienie nazw godzin na testy, Raz gdy chce 'kupić serwer' pokazuje
Test 2h
Potem gdy wybieram wszystki i klikam oblicz cene pisze
Test 3h
A po zakupie w panelu użytykownika
08-05-2013 (Wygasa za 4 h)


@@Patrickx - cene możesz obliczyć w zakładce "zamów swój serwer". Jeśli natomiast tak bardzo będzie bolał Was ten kalkulator zostanie uruchomiony ponownie.
Wiem, lecz chodzi o ten na stronie głównej :D - łatwiej i szybciej.

Nowa wersja Tower Defense 0.2 Alpha | Inne Mody -> Nowości

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych