Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
CoD Stary

Cod Mod, wgrywanie na serwer FTPPotrzebna pomoc

cod stary

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 ziomalos21

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: -2
Nowy

  • Postów:43
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:kwidzyn
Offline

Napisano 27.04.2013 10:15

Witam, wykupiłem sobie serwer, dodałem sobie dproto by był dla graczy steam jak i non steam i przyszła pora na wgranie Starego Cod Moda tylko, że nie wiem zbytnio jak to dokładnie wgrać.

Dodałem już amxx linuxa ponieważ na linuxe jest serwer. Wgrałem na serwer FTP pliki QTM_CodMod.amxx do folderu plugins a QTM_CodMod.sma do scripting.

Dodałem również w cstrike/addons/amxmodx/confings na samym dole QTM_Peyote.amxx bo paczkę pobrałem kiedyś z tej strony 

http://amxx.pl/topic...ty-mw-mod-beta/

w tym samym folderze w amxx dodałem cod_killxp i cod_bombxp. Resetuje serwer a CoD'a dalej nie ma.

Kożystam z programu Total Commander

 

 

Bardzo proszę o pomoc, która zostanie wynagrodzona +

 


Użytkownik ziomalos21 edytował ten post 27.04.2013 10:17

  • +
  • -
  • 0

#2 ziomalos21

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: -2
Nowy

  • Postów:43
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:kwidzyn
Offline

Napisano 27.04.2013 14:17

Witam, wykupiłem sobie serwer, dodałem sobie dproto by był dla graczy steam jak i non steam i przyszła pora na wgranie Starego Cod Moda tylko, że nie wiem zbytnio jak to dokładnie wgrać.

Dodałem już amxx linuxa ponieważ na linuxe jest serwer. Wgrałem na serwer FTP pliki QTM_CodMod.amxx do folderu plugins a QTM_CodMod.sma do scripting.

Dodałem również w cstrike/addons/amxmodx/confings na samym dole QTM_Peyote.amxx bo paczkę pobrałem kiedyś z tej strony 

http://amxx.pl/topic...ty-mw-mod-beta/

w tym samym folderze w amxx dodałem cod_killxp i cod_bombxp. Resetuje serwer a CoD'a dalej nie ma.

Kożystam z programu Total Commander

 

 

Bardzo proszę o pomoc, która zostanie wynagrodzona +

 

Na botach żeby działał mi Stary Cod musiałem pierw wgrać nowy i wtedy zastąpić go tym starym.

To samo zrobiłem na serwerze. Pokazuje, że jest właczony ale w cs pisze, że nie odpowiada.

 

Proszę o pomoc


  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: cod stary

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych