Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Szukam Pluginów Jail Break


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Shoopen

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:1
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 26.04.2013 18:30

Witajcie rodacy. Założyłem sobie z kumplami serwer i chcieliśmy sprawdzić swoją inteligencje na jail breaku. Pobrałem pare paczek z jail breakiem i wszystkie wydawały mi się takie "Niefajne". Szukam kogoś kto zrobi mi pluginy podobne z serwerowni kampno.pl 1. Zabawy na serwer (Chowany, DeathMatch, Ganiak, Duchy, Itp.) 2. Nie ma sajmona 3. Spadochron dla wszystkich 4. Jail break nie blokuje amx super (tzn. komend noclip, godmode itp.) 5. Zasady na serwer (oraz plik gdzie mogę je modyfikować) 6. Ostatni więźień ma prawo wybrać życzenie "/lr" 7. Brak modeli gliniarzy i więźniów 8. Brak paralizatorów dla ct (pięści) 9. Ct oraz TT biją po tyle samo z pięści jak na serwerze ffa (15 i 65) 10. Usunięte bugi związane z tym, że tt ma bronie, gdy zdobędą je z gr na końcu rundy i z powrotem na początku 11. Zakaz kupywania broni (klawisz B) 12. Piłeczka na serwer (tylko admin może ją dać) 13. Dni (1-7 dni pierwszy dzień na mapie FD. 7 dzień FD) Z góry dziękuje.
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych