Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Wymuszanie komendy innej niz serwer


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 bl00keRs

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:149
Offline

Napisano 03.06.2009 18:10

Na wstepie chcialem sie zapytac czy jest opcja na wymuszanie komendy innej niz ma serwer ustawione?

Podam przyklad bo na nim mi zalezy.

Na serwerze mam kamery ustawione na mp_forcechasecam 2 i mp_forcecamera 2, czyli widac z perspektywy na swoja druzyne i jedynie first person, wiem, ze jest plugin admin freelook ale sciagalem i testowalem 2 wersje, lecz sa to skopane pluginy i maja mase bledow, a tam chyba nie ma i tak, wymuszanie komendy innej niz serwer z tego co widzialem w kodzie tylko na czym innym polega, no ale do rzeczy.

Chcialbym zrobic tak, ze admini z flaga d (ban) nie mieli by kamery 2 i 2, lecz 0 i 0, gdzie mogli by patrzec na kazda osobe z kazdej kamery, lecz wiem, ze to jest wymuszanie komendy innej niz serwer posiada i czy by poszlo tak? Jezeli tak to czy ktos by sprostowal temu?
  • +
  • -
  • 0

#2 DB

    Wszechwidzący

  • Użytkownik

Reputacja: 19
Początkujący

  • Postów:230
Offline

Napisano 03.06.2009 19:09

lecz sa to skopane pluginy i maja mase bledow

Jakich błędów? U mnie działa to bez zarzutów i dokładnie tak jak opisałeś. Gracze widzą ludzi z teamu, admin może podglądać innych z dowolnego ujęcia
  • +
  • -
  • 0

#3 bl00keRs

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:149
Offline

Napisano 03.06.2009 19:30

lecz sa to skopane pluginy i maja mase bledow

Jakich błędów? U mnie działa to bez zarzutów i dokładnie tak jak opisałeś. Gracze widzą ludzi z teamu, admin może podglądać innych z dowolnego ujęcia


Tak, ma mase bledow, admin nie slyszy graczy, innych adminow, do tego nie dziala plugin amx_spectate ( Spectator invisible) admin czasami ginie na respie zanim sie runda zacznie, pisze SPEC obok nicku i jeszcze kilka.
  • +
  • -
  • 0

#4 DB

    Wszechwidzący

  • Użytkownik

Reputacja: 19
Początkujący

  • Postów:230
Offline

Napisano 03.06.2009 19:43

admin nie slyszy graczy

admin czasami ginie na respie zanim sie runda zacznie


Nic z tego u mnie się nie dzieje co do amx_spectace nie wiem bo nie używam.
  • +
  • -
  • 0

#5 Change

    Super Hero

  • Użytkownik

Reputacja: 129
Zaawansowany

  • Postów:1 161
  • Lokalizacja:Konin
Offline

Napisano 03.06.2009 20:44

amx_spectate nie działa? No wiesz.. ja mam amx_niewidka komendę :P Pewnie dlatego ^^
Jeśli chodzi o invisible_spectator.ammx
  • +
  • -
  • 0

#6 bl00keRs

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:149
Offline

Napisano 03.06.2009 21:01

No dziwne, bo patrzalem wersje 1.7 i 2.0 (2.0 do sciagniecia tutaj na forum) i od jednego jeszcze chlopa na forum aliedmodders, inna wersja jakas bo inny kod jest ale te same rzeczy sa:

Jeśli chodzi o invisible_spectator.ammx


Tak, o to chodzi.
  • +
  • -
  • 0

#7 Gość__*

  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 03.06.2009 21:05

wiem, ze jest plugin admin freelook ale sciagalem i testowalem 2 wersje, lecz sa to skopane pluginy i maja mase bledow

Napisałem do R3X`a w tej sprawie, może coś wykombinuje.

#8 bl00keRs

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:149
Offline

Napisano 03.06.2009 21:45

Jezeli chodzi o problemy to opisze je tutaj:

Jezeli jest zainstalowany plugin Spectator invisible, ze po wpisaniu przez admina komendy amx_spectate i bedzie niewidzialny na spekcie, to nie bedzie on dzialac z pluginem Admin free look.

Nastepna sprawa jest taka, ze admini slysza jedynie adminow po smierci (i chyba spectatorsow)
Czasami zabija admina na starcie rundy na respie.
Zamiast Dead przy nicku pisze *SPEC*, jezeli R3X` zajal by sie tym to chetnie moge sluzyc jako tester i sprawdzac czy dziala jak nalezy, no i opisze wiecej bledow, ktore powstaja przez ten plugin.
  • +
  • -
  • 0

#9 Gość__*

  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 07.06.2009 20:51

Proszę: http://amxx.pl/topic...ook-vt14164.htm




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych