Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

CSDM na Windows nie działa

csdmdeathmatch nie działa windows

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bakuś

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:4
  • Lokalizacja:gts
Offline

Napisano 15.03.2013 18:59

Witam. Z kolegami często gramy w szkole w CS'a na serwerze postawionym na jednm z kompów (LAN). Chcielibyśmy mieć na tym serwerze DeathMatch jednak niestety coś jest nie tak. Mam zainstalowany AMX Mod X 1.8.2 i do tego pobrałem CSDM 2.1.2 z tej strony http://www.bailopan..../?page=download. Niestety plugin nie działa poprawnie tzn działa tylko odradzanie się po śmierci ale np. brak menu wyboru broni itd. Oto logi z serwera:

L 03/15/2013 - 17:37:06: -------- Mapchange to de_dust2 --------
L 03/15/2013 - 17:37:06: [AMXX] Plugin "csdm_main.amxx" failed to load: Plugin uses an unknown function (name "csdm_respawn") - check your modules.ini.
L 03/15/2013 - 17:37:06: [AMXX] Plugin "csdm_equip.amxx" failed to load: Plugin uses an unknown function (name "csdm_active") - check your modules.ini.
L 03/15/2013 - 17:37:06: [AMXX] Plugin "csdm_spawn_preset.amxx" failed to load: Plugin uses an unknown function (name "csdm_trace_hull") - check your modules.ini.
L 03/15/2013 - 17:37:06: [AMXX] Plugin "csdm_misc.amxx" failed to load: Plugin uses an unknown function (name "csdm_active") - check your modules.ini.
L 03/15/2013 - 17:37:06: [AMXX] Plugin "csdm_protection.amxx" failed to load: Plugin uses an unknown function (name "csdm_active") - check your modules.ini.
L 03/15/2013 - 17:37:07: [CSDM2] CSDM failed to load, contact author...
Navigation map loaded.
[AMXX] Loaded 1 admin from file
L 03/15/2013 - 17:37:07: Called dynanative into a paused plugin.
L 03/15/2013 - 17:37:07: [AMXX] Run time error 10 (plugin "csdm_ffa.amxx") (native "csdm_main_menu") - debug not enabled!
L 03/15/2013 - 17:37:07: [AMXX] To enable debug mode, add "debug" after the plugin name in plugins.ini (without quotes).
Executing AMX Mod X Configuration File
Scrolling message displaying frequency: 10:00 minutes
Menu item 17 added to Menus Front-End: "Plugin Cvars" from plugin "pluginmenu.amxx"
Menu item 18 added to Menus Front-End: "Plugin Commands" from plugin "pluginmenu.amxx"
No masters loaded
Using default master


Jak mi się wydaje jest chyba problem z modułem CSDM. Jednak plik csdm_amxx.dll jest w folderze modules. Tak samo w pliku modules.ini dodałem csdm. Jednak to nic nie pomogło... Nie mam już pomysłu co może być nie tak. Dlatego proszę o pomoc.

P.S Zauważyłem, że w folderze modules każdy moduł posiada 3 pliki o rozszerzeniach *.dll, *.so i *.dylib. Jednak csdm_amxx ma tylko *.dll i *.so.
  • +
  • -
  • 0

#2 DarkGL

    Nie oddam ciasteczka !

  • Administrator

Reputacja: 6 553
Godlike

  • Postów:11 976
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 15.03.2013 19:29

Gracie na serwerze z najnowszymi binarkami ?
  • +
  • -
  • 0

#3 Bakuś

    Nowy

  • Autor tematu
  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:4
  • Lokalizacja:gts
Offline

Napisano 17.03.2013 18:14

Przepraszam, że tak późno piszę ale nie mogłem wcześniej.
Z najnowszymi binarkami? A jak to sprawdzić i jakie są najnowsze? Teraz mogę powiedzieć tylko, że ten CS ma oznaczenie v32.
  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: csdmdeathmatch, nie działa, windows

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych