Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
PHP

SMS-Shop Minecraft

php

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Tymianek

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:2
  • Lokalizacja:Świdnica
Offline

Napisano 10.03.2013 00:58

Napisałem sobie SMS-Shop'a pod platnosci-online, wszystko działa pięknie, tylko że napotkałem następujący problem: Moja strona na hostingu proserwer nie pozwala na wykonanie skryptu, wyskakuje mi taki oto błąd:

Warning: curl_setopt() [function.curl-setopt]: CURLOPT_FOLLOWLOCATION cannot be activated when safe_mode is enabled or an open_basedir is set in /home/rastaski/public_html/sklep/vip.php on line 42
Podany kod jest niew�a�ciwy lub juz wykorzystany. Kod bledu: 3


Jak widać curlopt_FOLLOWLOCATION jest potrzebne do obliczenia sumy kontrolnej, kiedy suma się nie zgadza, skrypt uważa nawet poprawne kody SMS za błędne.Wyklucza to całkowicie opcję usunięcia tej linijki. Safe_mode jest ustawione na ,,off'', więc nie może ono stwarzać większych problemów, nieciekawie jest z open_basedir. Na proserwer nie mam dostępu do pliku php.ini. Zgłosiłem sprawę administracji proserwer, myślicie że zgodziliby się coś z tym zrobić? Jeśli by się nie zgodzili, a nie byłoby żadnej opcji na zrobienie tego, jaki polecacie dobry, tani hosting? Nie mam żadnych wielkich wymogów, także nie musi to być bóg wie jaki server. Zadowoli mnie nawet 100 MB pamięci, pare GB transferu, tylko zeby dzialal mi ten skrypt :P proszę o pomoc ;)

Użytkownik Tymianek edytował ten post 10.03.2013 01:02

  • +
  • -
  • 0

#2 Flk

    Czempion

  • Zbanowany

Reputacja: 307
Wszechpomocny

  • Postów:894
  • Steam:steam
  • Imię:Arkadiusz
  • Lokalizacja:Białystok
Offline

Napisano 10.03.2013 01:12

Ja osobiście polecam firmę unixstorm.pl jestem zadowolony z niej

Najlepsza instalka Counter Strike 1.6 w sieci!!!

http://counter-strike.ct8.pl/






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: php

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych