Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

FastDL i przekierowanie po aktualizacji .


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 SKCr0well

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:99
  • Imię:Mariusz
  • Lokalizacja:Konin
Offline

Napisano 03.03.2013 22:30

Witajcie ,
a więc nie wiem czy to ode mnie czy od serwera , ale to wkurzające . Po ostatnim updatcie zauważyłem , ze każdy plugin przekierowania nie działa . Drugie co zauważyłem to , to ze chociaż serwer ma fastdl to i tak pobiera się to jak bez fastdl . Przy obydwu przypadkach sprawdzalem to na różnych serwerach i wszędzie to samo , więc albo to ode mnie albo to cos od aktualizacji . Proszę o pomoc , sprawdzcie u siebie czy macie taki sam problem .
  • +
  • -
  • 0

#2 SeeK

    Wszechobecny

  • Użytkownik

Reputacja: 192
Profesjonalista

  • Postów:438
Offline

Napisano 04.03.2013 00:36

http://amxx.pl/topic...er/#entry521499 - ten plugin, który tutaj podałem będzie działać. Ponadto jeżeli chcesz, aby jakiś inny plugin przekierowujący działał po aktualizacji to musisz go wyedytować zgodnie z tym poradnikiem: http://amxx.pl/topic...o-aktualizacji/
  • +
  • -
  • 1
https://sklep-sms.pl - Sklep SMS pozwala zarabiać na swoich serwerach gier opartych o silniki AMX Mod X oraz SOURCEMOD
https://nalunch.com - A Ty, gdzie pójdziesz dziś na lunch?

#3 SKCr0well

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:99
  • Imię:Mariusz
  • Lokalizacja:Konin
Offline

Napisano 04.03.2013 18:16

dzięki bardzo , a z FastDL wie może ktoś co się dzieję?
  • +
  • -
  • 0

#4 Gość_21977_*

  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 12.03.2013 02:51

Automatyczna wiadomość


Ten temat został przeniesiony z forum

Counter-Strike 1.6Problemy

do

Scripting AMXXProblemy

#5 GwynBleidD

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 869
Godlike

  • Postów:3 066
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Przemyśl
Offline

Napisano 12.03.2013 21:56

Po aktualizacji większe mapy nie chcą się przez fastdl pobierać z jakiegoś powodu... ja taki błąd jedynie zauważyłem na swoich serwerach.
  • +
  • -
  • 0

NIE pomagam na PW. Nie trudź się, na zlecenia nie odpiszę... Od pomagania jest forum.
NIE zaglądam w tematy wysłane na PW. Jeśli są na forum to prędzej czy później je przeczytam. Jeśli mam co w nich odpisać, to odpiszę.
 
1988650.png?theme=dark


#6 K!113r

    Teraz to chyba Sławek kek

  • Power User

Reputacja: 387
Wszechpomocny

  • Postów:868
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Mateusz
  • Lokalizacja:Piotrków Tryb.
Offline

Napisano 13.03.2013 17:47

Chciałem raz właśnie potestować ze znajomym mape i plugin, mapa była wrzucona na FastDL, mapa ważyła 14 MB, pobierałem ją prosto z serwera, a nie z FastDL, ponoć w konsoli pojawiła mu się informacja że plik był za duży.
  • +
  • -
  • 0

DarkGL to mój autorytet.

skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować


#7 SKCr0well

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:99
  • Imię:Mariusz
  • Lokalizacja:Konin
Offline

Napisano 16.03.2013 12:09

Podobno trzeba wszystkie pliki , które pobiera gracz wchodzący na serwer od nowa wgrać na serwer i wtedy powinno pobierać normalnie .
  • +
  • -
  • 0

#8 GwynBleidD

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 869
Godlike

  • Postów:3 066
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Przemyśl
Offline

Napisano 18.03.2013 01:39

@SKCr0well, to kompletnie nie ma związku z serwerem... Aktualizacja ostatnia CSa powoduje, że większy plik z FastDownloadu klient po prostu odrzuca i woli sobie go pobrać z serwera bezpośrednio, bezsens... lepiej żeby wcale nie pobierał, skoro chcą blokować większe pliki, żeby dysków graczy nie zaśmiecać... A najlepiej żeby zostawili, jak było wcześniej... Po prostu Valve skopało i nie da się tego po stronie serwera w żaden sposób naprawić.
  • +
  • -
  • 0

NIE pomagam na PW. Nie trudź się, na zlecenia nie odpiszę... Od pomagania jest forum.
NIE zaglądam w tematy wysłane na PW. Jeśli są na forum to prędzej czy później je przeczytam. Jeśli mam co w nich odpisać, to odpiszę.
 
1988650.png?theme=dark





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych