Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Sourcemod CS:S


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 NF GRim

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3
  • Lokalizacja:swaj
Offline

Napisano 02.03.2013 13:55

Witam serdecznie.
Posiadam na serwerze sourcemoda.
Problem jest z adminami, w pliku admin_simple.ini mogę dodać adminów normalnie, lecz w admins.cfg po dodaniu nic się nie dzieje.
Prócz tego główny problem leży w tym, że po poprzednim head adminie został wielki syf i admini dodani przez sourcemoda nie mogą banować graczy w ogóle.
Z góry dzięki za pomoc.
Grim
  • +
  • -
  • 0

#2 SerwerHost.pl

    Życzliwy

  • Zbanowany

Reputacja: 17
Początkujący

  • Postów:35
  • Lokalizacja:Gdynia
Offline

Napisano 02.03.2013 17:02

W pliku admin_simple.ini najprościej dodaje się adminów za pomocą flag, spróbuj tam dodawać zamiast admins.cfg. Dodatkowo sprawdź czy kolega instalował sourcebans oraz czy serwer jest pod nie podpięty. Zalecam również zwrócenie uwagi na atrybuty adminów.

SerwerHost.pl - Gwarancja dobrej grywalności!<br />  Vps4All.pl Wkrocz z nami w erę technologi jutra.<br />ONR - Obóz Narodow Radykalny.<br />--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------<br />Nip: 5862110367 Regon: 221130071 ul. Gojawiczyńskiej 3a/9 81-596 Gdynia.<br />E-mail: bok[at]serwerhost.pl Tel: +48 663 177 907 GG: 18446205.<br />--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


#3 NF GRim

    Nowy

  • Autor tematu
  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3
  • Lokalizacja:swaj
Offline

Napisano 02.03.2013 17:05

A więc tak.
Adminów dodaje przez admin_simple.ini, co do flag wszystkie mam sprawdzone próbowałem dać sobie uprawnienia roota - z oraz wszystkie na raz od a do t i nadal to samo nie mogę nikogo zbanować.
W konsoli admina sourcemod wyświetlającej się na serwerze nie ma opcji bana.
Prócz tego mam zainstalowanego mani admin plugin, którego pozbędę się po naprawieniu sourcemoda, jednak moje pytanie czy jeśli oba mody są dobrze skonfigurowane to mogą ze sobą kolidować?
  • +
  • -
  • 0

#4 SerwerHost.pl

    Życzliwy

  • Zbanowany

Reputacja: 17
Początkujący

  • Postów:35
  • Lokalizacja:Gdynia
Offline

Napisano 03.03.2013 22:27

A więc tak.
Adminów dodaje przez admin_simple.ini, co do flag wszystkie mam sprawdzone próbowałem dać sobie uprawnienia roota - z oraz wszystkie na raz od a do t i nadal to samo nie mogę nikogo zbanować.
W konsoli admina sourcemod wyświetlającej się na serwerze nie ma opcji bana.
Prócz tego mam zainstalowanego mani admin plugin, którego pozbędę się po naprawieniu sourcemoda, jednak moje pytanie czy jeśli oba mody są dobrze skonfigurowane to mogą ze sobą kolidować?


Te pluginy mogą ze sobą kolidować, aczkolwiek nie na linii adminów. Podeślij mi na PW user.ini oraz cfg sourcemoda. Dodatkowo podeślij mi jeszcze screeny z ftp prezentujące zawartość folderów plugins oraz scripting.

SerwerHost.pl - Gwarancja dobrej grywalności!<br />  Vps4All.pl Wkrocz z nami w erę technologi jutra.<br />ONR - Obóz Narodow Radykalny.<br />--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------<br />Nip: 5862110367 Regon: 221130071 ul. Gojawiczyńskiej 3a/9 81-596 Gdynia.<br />E-mail: bok[at]serwerhost.pl Tel: +48 663 177 907 GG: 18446205.<br />--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


#5 JaBydlak

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 70
Pomocny

  • Postów:332
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Kraków
Offline

Napisano 04.03.2013 17:37

Panie co ty pan piszesz...
SM i Mani głównie ze sobą nie kolidują
users.ini w SM?
CFG?... czego?
lepiej pokaż jak dodajesz adminów( cały plik czy coś)
i jeszcze,
jak wpisujesz komendę sm_admin to menu się wyświetla ta?
  • +
  • -
  • 0

#6 SerwerHost.pl

    Życzliwy

  • Zbanowany

Reputacja: 17
Początkujący

  • Postów:35
  • Lokalizacja:Gdynia
Offline

Napisano 04.03.2013 21:28

Panie co ty pan piszesz...
SM i Mani głównie ze sobą nie kolidują
users.ini w SM?
CFG?... czego?
lepiej pokaż jak dodajesz adminów( cały plik czy coś)
i jeszcze,
jak wpisujesz komendę sm_admin to menu się wyświetla ta?


Ehh, użyj mózgu to na prawdę nie boli.

CFG sourcemoda (będąc już w głównym folderze) cfg/sourcemod/sourcemod.cfg <-- tutaj znajdują się elementy ustawień większych pluginów, które czasami nieźle mieszają w konfiguracji.

Mani i SM na linii adminów nie mogą ze sobą kolidować, gdyż ich funkcje są identycznie wykonane. Oczywiście jeśli pomieszamy pluginy dla maniego i sm'a to może być już nieciekawie.

Users.ini, zwał jak zwał. Chodzi oczywiście o admins_simple.ini, gdy w jednym dniu odpowiadasz na "tysiąc" ticketów dla różnych gier to na prawdę czasem mózg jest tak zlasowany że można się pomylić.

SerwerHost.pl - Gwarancja dobrej grywalności!<br />  Vps4All.pl Wkrocz z nami w erę technologi jutra.<br />ONR - Obóz Narodow Radykalny.<br />--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------<br />Nip: 5862110367 Regon: 221130071 ul. Gojawiczyńskiej 3a/9 81-596 Gdynia.<br />E-mail: bok[at]serwerhost.pl Tel: +48 663 177 907 GG: 18446205.<br />--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


#7 JaBydlak

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 70
Pomocny

  • Postów:332
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Kraków
Offline

Napisano 04.03.2013 21:36

Proszę mi pokazać chociaż 1 Cvar dot. ustawień adminowskich w sourcemod.cfg
( ustawień immunitetu nie biorę pod uwagę)
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych