Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Problem z pluginem Task Scheduler - by JustinHoMi


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 TSUBA

    Wszechwidzący

  • Użytkownik

Reputacja: 36
Życzliwy

  • Postów:229
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 19.02.2013 19:47

Witam serdecznie chciałbym prosić o pomoc z pewnym pluginem a dokładniej ujmując chodzi mi o ten właśnie plugin: http://amxx.pl/topic...-by-justinhomi/ . Plugin ma za zadanie przygotować określoną listę komend realizowanych w danych godzinach na serwerze. Jednak ja chciałbym aby ten plugin uruchamiał w danej godzienie (22-6)1 wybrany przeze mnie plugin a następnie wyłączał go o innej (6-22) więc czytając temat z tamtego pluginu analogicznie dodałem takie o to komendy do server.cfg oraz amxx.cfg:


amx_task 06:00 "amx_pausecfg pause XxX.amxx" t
amx_task 20:00 "amx_pausecfg enable XxX.amxx" t
Jednak problem polega na tym że plugin który powinien załączyć się o godzinie 20 załączył się od razu po dodaniu go do plugin.ini .Gdy w czasie gry dodaje taką komendę:

amx_pausecfg pause XxX.amxx

To server zatrzymuje go jednak jak zrobić by automatycznie zatrzymywał i uruchamiał w określonej przeze mnie godzinię?.Będę wdzięczny za pomoc dziękuje i pozdrawiam.
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych