Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Zabijaka Czy MojeSerwery


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Heineken

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 58
Pomocny

  • Postów:223
  • GG:
  • Imię:Marcin
  • Lokalizacja:Kołobrzegu
Offline

Napisano 19.02.2013 11:13

Witam,
Mam do was pytanie jaką serwerownie mam wybrać Moje Serwery czy Zabijake?
Będzie to serwer pod CodMod'a wgrane modele broni + kilka pobocznych więc co mam wybrać

Zabijake Za:

32 sloty
Kraków
Publiczny
Na 30 dni
TICK500 PB2

Będę płacił 56zł



Moje Serwery Za:

32 sloty
Gdańsk
Publiczny
Na 30 dni
500 FPS

Będę płacił 55,80zł

Więc co mam wybrać?
A i jeszcze jedno o co chodzi z tym TICK500 PB2 to są fps czy jak? PB2 czym się różni od PB3.
Z góry dzięki.

#2 Jak się nazwać

    Wszechmogący

  • Power User

Reputacja: 169
Profesjonalista

  • Postów:617
  • Imię:a
  • Lokalizacja:a
Offline

Napisano 19.02.2013 12:06

Mam do was pytanie jaką serwerownie mam wybrać Moje Serwery czy Zabijake?

Żadną, bo żadna z podanych firm nie jest serwerownią.
  • +
  • -
  • 1
Pisze na zamówienie statystyki pod nvault. GG: 15600964

#3 Allen.exe?!

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: 5
Nowy

  • Postów:13
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:EBE
Offline

Napisano 19.02.2013 12:08

@up to akurat prawda to są Hostingi ;D

Ogólnie zabijaka lepsza moim zdaniem .:)
  • +
  • -
  • 1

#4 Heineken

    Banned

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 58
Pomocny

  • Postów:223
  • GG:
  • Imię:Marcin
  • Lokalizacja:Kołobrzegu
Offline

Napisano 19.02.2013 13:56

przejęzyczyłem się :D

A może polecicie jakieś inne firmy hostingowe w podobnych cenach?

Użytkownik Heineken edytował ten post 19.02.2013 13:56


#5 Allen.exe?!

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: 5
Nowy

  • Postów:13
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:EBE
Offline

Napisano 20.02.2013 13:05

Pukawka.pl
netshoot.pl
  • +
  • -
  • 0

#6 Heineken

    Banned

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 58
Pomocny

  • Postów:223
  • GG:
  • Imię:Marcin
  • Lokalizacja:Kołobrzegu
Offline

Napisano 20.02.2013 19:03

Pukawka jest za droga ceny z CZEGO?! O.o

#7 SerwerHost.pl

    Życzliwy

  • Zbanowany

Reputacja: 17
Początkujący

  • Postów:35
  • Lokalizacja:Gdynia
Offline

Napisano 20.02.2013 21:12

przejęzyczyłem się :D

A może polecicie jakieś inne firmy hostingowe w podobnych cenach?



Zapraszam do zapoznania się z ofertą SerwerHost.pl. Do każdego zamówionego serwera dodajemy serwer FD / HLTV / bazę MySQL / Serwer Ventrillo oraz 11 slotowy serwer wybranej gry. Dodatkowo informujemy, iż jest możliwość ustalenia ceny indywidualnej / rabatu po kontakcie z Bokiem.

Zapraszam do sprawdzenia jakości na grywalnym serwerze: 153.19.129.17:27090. Jeśli sama gra na serwerze Panu nie wystarcza, proszę skorzystać z opcji zamówienia serwera testowego po przez panel obsługi serwerów.

Przydatne Linki:
Dlaczego My?
Cennik

SerwerHost.pl - Gwarancja dobrej grywalności!<br />  Vps4All.pl Wkrocz z nami w erę technologi jutra.<br />ONR - Obóz Narodow Radykalny.<br />--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------<br />Nip: 5862110367 Regon: 221130071 ul. Gojawiczyńskiej 3a/9 81-596 Gdynia.<br />E-mail: bok[at]serwerhost.pl Tel: +48 663 177 907 GG: 18446205.<br />--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


#8 Chemik

    Zaawansowany

  • Zbanowany

Reputacja: 12
Początkujący

  • Postów:96
  • Lokalizacja:Konin
Offline

Napisano 20.02.2013 22:59

Serwerhost niepolecam kontakt słaby, napisałem maila pytając niepamietam juz o co, potem kolejnego i nastepnego i do tej pory na zadnego nie dostalem odpowiedzi! Moze serwer dobrej jakosci, ale obsluga fatalna!!!!


Mojeserwery bardzo polecam! mam tam 2 serwery! Jeden 23 slot 500 fps lokalizacja Zywiec oraz 12 slot 300 fps Zywiec. Ten pierwszy mam w sygnie mozecie sprawdzic sobie, ping ja mam 20-30 przy necie 2 mb/s ! Pomoc w max 1 h. Dostępność 24/7, profesjonalny support, rewelacyjny, pomocny support! Mam tam serwry od 7 meisiecy! Za to, ze przedluzylem o kolejne miesiace dostałem sloty! Fast Dwonload jest wgrany automatyczny, czyli nie musisz na oddzielny serwer wgrywac plikow, co oszczedza sporo czasu! Gorąco polecam, jako gracz cs`a od 5 lat oraz posiadacz serwerow od 1 roku :)

PS Serwer ma 3k rank gt, a mial 2k, wiec z lagami by tak nie poszlo! Zero bugow crashy, jesli jest problem techniczny to od razu naprawia i dadza gratis dodatkowe dni najmu!

A co do zabijaki to jak tam cos sie spierdzieli to naprawy trwaja po tydzien, ale hosting fajny :)
Witam zapraszam na nowy serwer COD:MW3 !! Zaproś kolegów i graj nic Cie to nie kosztuje a mi pomożesz i dodatkowo świetnie będziesz się bawić!!!
Wbij IP: 178.19.105.110:27088
Dołączona grafika

#9 Heineken

    Banned

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 58
Pomocny

  • Postów:223
  • GG:
  • Imię:Marcin
  • Lokalizacja:Kołobrzegu
Offline

Napisano 20.02.2013 23:27

Chemik dzięki za odp.
Napisałem do moje serwey czy jakiś rabacik do kupionego serwera by dało rade załatwić. Odpowiedź w 10 min otrzymałem i pozytywną.
Za serwer o wartości ok.60zł dostane rabatu 20zł :D :crazy: Wezme na próbę :D

Edit@@@

Grałem chyba kiedyś na twoich serwerach :D

Użytkownik Heineken edytował ten post 20.02.2013 23:28


#10 SerwerHost.pl

    Życzliwy

  • Zbanowany

Reputacja: 17
Początkujący

  • Postów:35
  • Lokalizacja:Gdynia
Offline

Napisano 21.02.2013 14:08

Serwerhost niepolecam kontakt słaby, napisałem maila pytając niepamietam juz o co, potem kolejnego i nastepnego i do tej pory na zadnego nie dostalem odpowiedzi! Moze serwer dobrej jakosci, ale obsluga fatalna!!!!


Mojeserwery bardzo polecam! mam tam 2 serwery! Jeden 23 slot 500 fps lokalizacja Zywiec oraz 12 slot 300 fps Zywiec. Ten pierwszy mam w sygnie mozecie sprawdzic sobie, ping ja mam 20-30 przy necie 2 mb/s ! Pomoc w max 1 h. Dostępność 24/7, profesjonalny support, rewelacyjny, pomocny support! Mam tam serwry od 7 meisiecy! Za to, ze przedluzylem o kolejne miesiace dostałem sloty! Fast Dwonload jest wgrany automatyczny, czyli nie musisz na oddzielny serwer wgrywac plikow, co oszczedza sporo czasu! Gorąco polecam, jako gracz cs`a od 5 lat oraz posiadacz serwerow od 1 roku :)

PS Serwer ma 3k rank gt, a mial 2k, wiec z lagami by tak nie poszlo! Zero bugow crashy, jesli jest problem techniczny to od razu naprawia i dadza gratis dodatkowe dni najmu!

A co do zabijaki to jak tam cos sie spierdzieli to naprawy trwaja po tydzien, ale hosting fajny :)


Nie odpowiadamy na oferty na temat sponsoringu od słabych sieci czy klanów, dostajemy ich codziennie setki nie jesteśmy wstanie odpisać wszystkim sieciom...
Na każde zgłoszenie odpowiadamy z reguły w ciągu trzech godzin, jeśli nie dostał Pan wiadomości należy sprawdzić spam, to nie boli.

SerwerHost.pl - Gwarancja dobrej grywalności!<br />  Vps4All.pl Wkrocz z nami w erę technologi jutra.<br />ONR - Obóz Narodow Radykalny.<br />--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------<br />Nip: 5862110367 Regon: 221130071 ul. Gojawiczyńskiej 3a/9 81-596 Gdynia.<br />E-mail: bok[at]serwerhost.pl Tel: +48 663 177 907 GG: 18446205.<br />--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych